Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

helena p

zastanawiam się nad upublicznieniem mojej erotycznej sesji

Polecane posty

eee rybak poka fote!! a może nie musisz nawet, zawsze na druga randke moge przyjść z moim duchowym bratem, wiernym Obrońca Krzyza... :) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wierz gwiazda ma swoje kaprysy... ;) to ze brzydki jestes to by mi nie przeszkadzało (torba na głowe i dawaj za ojczyzne) ale że masz małego to ojojojoj... niedobrze... :( to źle rokuje dla naszego związku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałem że nasza miość nie ma szans na przetrwanie.heleno ale są zabiegi które powodują że będziesz miała ciasną a tym samym moja wielkość będzie akurat:P .Bo wielkość jest względna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybaku tchnołes moja rozzdygotana dusze nadziją :) jakie ta zabiegi? zdradź prędko! może uda sie jescze odbudować to co przed chwilą runeło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heleno dzisiaj to i na czole mogą ci cipkę przenieść.Cipkę się po prostu zwęża chirurgicznie tak że jesteś ciasna jak dziewica albo jeszcze bardziej.Ale nasza miłość i tak by nie przetrwała,nie stać mnie finansowo na romantyczną i szaloną miłość.Jak wygram w totka to cię pokocham a ty na pewno mnie też,będziemy żyć szczęśliwie. Pamiętaj że dobra kobieta która kocha to sama po 10 latach odchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem ja jestm taka dobra że odchodze po miesiącu ;) anioł nie kobieta, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka kobieta jak ty to skarb.pytanie tyko z czym po tym miesiącu odchodzisz?Dziewczyna od kolego odeszła już po jednej nocy,niestety razem z nią odszedł od niego portfel,laptop,telefon i biżuteria;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu nie wiem co odpisac na to... nie wiem jak podchodzisz do moich postów ale ja do twoich z dystansem i traktuje przerost formy nad treścią, ale ten ost to... hmmm... mam nadzieje że nie bierzesz moich postów tutaj poważnie... eh nie wiem co napisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helena oczywiście że nie biorę poważnie,mimo że ja pisze poważnie ale staram się pisac z humorkiem.Oczywiście trochę przesadzam ale nie wierzę w miłość czy darmowy seks.W życiu za wszystko się płaci.A miłość to czysty układ tak jak w handlu czy w usługach.Czyli ja cię bedę kochać,dam ci dupy i urodzę dziecko a ty w azmian będziesz charował,utrzymywał rodzinę i dba o dom,jak również znosił moje fochy i zachcianki.Taka zwykła umowa cywolno- prawna zwana ślubem i miością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ktos złamie warunki umowy czyli jak żona przestanie dawać dupy albo maż straci na dłuzej pracę to nastąpuje zerwanie tej umowy czyli rozwód z strony która zawiniał lub z obu stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze nie bierzesz tego poważnie :) bo zaynałam podejrzewać iż jest odwrotnie :) z ta umowa to bym sie pokłuciła... ale to tylko kwestia pogladów i spaczenia na ten temat. czysta miłośc istnieje, niezwykle rzadko ale istnieje. :) pozdrawiam i milych połowow Rybaku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Your Toy
http://icanbeyourtoy.blogspot.com/ zachęcam do czytania mojego bloga. dopiero zaczynam, ale w planach jest coś erotycznego i na poziomie. ostrego, ale nie wulgarnego. coś z myślą o kobietach, ale i dla mężczyzn. zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×