Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakłooopotana

zahamowanie laktacji,.,.,.

Polecane posty

Gość zakłooopotana

jak zahamować laktację?????? w szpitalu po urodzeniu dziecka nie miaałam pokarmu w piersiach, mimo że przystawialam malutką do piersi calymi ddniami... po wypisie ze szpitala po okolo 5 dniach nagromadzil sie pokarm... ale malutka nie chce ssać piersi bo juz sie nauczyła że z butli leci łatwiej i szybciej... je bebiko 1. mi zaczelo lecieć mleko... boję sie ze dostane gorączki... czy ta gorączka czesto sie zdarza??? co robic?? bo dopiero w srode ide na sciąganie szwów do ginekologa i przy okazji powiem ze chce tabletki na zahamowanie... czy ktos brał takie tabletki>? co zrobic by do srody nie dopuscic do gorączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzia1982
ŚCIAGAJ LAKTATOREM,JA NIEMIAŁAM POKARMU DO TEGO MAŁY NIE SSAŁ PIERSI,PO TYGODNIU PRZESZLIŚMY NA MLEKO SZTUCZNE,MAŁY ROŚNIE NA DROŻDZACH ,RAZ MIAŁ PRZEZ TRZY DNI KATAREK A MA JUŻ 7MIESIĘCY:):)JAK NIECHCE SSAĆ TO POŁASKOTAJ GO PO BRÓDCE,BUDŹ GO TO POMKAGA CHYBA ŻE TAKI LENIUSZEK UPARCIUSZEK JAK MÓJ JEST TO NICI Z TEGO:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłooopotana
tylko mi szkoda kupić laktator na parę dni skoro w środe ide do lekarza po tabletki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz ściągać pokarm ręką to nic trudnego.A te tabletki na zahamowanie laktacji brała siostra mojego męża i wzięła tylko dwie bo bardzo źle się po nich czuła,ale może to zależy też od organizmu.A pokarm musisz ściągnąć bo ci się zrobi zapalenie a wtedy to już nie ciekawie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ręcznie narazie ściągaj albo kup ściągaj i zamiast sztucznego meleństwu własne z butli podawaj zawsze to zdrowsze niż chemiczne modyfikowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jak mialam nawał /zastój
i jednocześnie piersi bolały tak ze doslownie hormony biły mi na głowe płacz ze smiechem w parze nie dostałam tabletek na zatrzymanie pokarmu wszyscy karm karm myśłam że przywalę jak jeszcze raz to usłysze Poradziłam Sobie domowym sposbem piłam po 6-8 szklanek naparu z szałwi to spowodowało ze mleko w końcu popłyneło czy odkorkowało sie a potem zeby zgubic przystawiał coraz rzadziej i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE ŚCIĄGAJ!!! Jak zaczniesz ściągać to organizm zacznie produkować więcej! Jak pisał ktoś wyżej szałwia podobno dobrze działa i do tego okłady z liści kapusty też dobry sposób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×