Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kitana2000

co sadzicie o tej kurtce2

Polecane posty

Gość z kroju fajna,ale
materiał jest słabej jakości,też o niej myślałam,ale jakby przesyłka nie była taka droga to bym i taką słabej jakości wzięła za te 30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pierwszy rzut oka kurka super ale przesyłka 25 zł i za każdą kolejną tez??!! podoba mi sie jeszcze ta futerkowa brązowa bluza ale za 2 lub 3 rzeczy musiałabym zapacić 50 lub 75 zł za samą przesyłkę...bez sensu to sie nie opłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie tez mi się podoba ta bluza ale powiedzcie mi moje drogie bo się nie znam czy jak jest podane w biuście 53 cm to tak jak norlanie bluza leży prawda a nie w obwodzie biustu? bo raz zamówiłam sukienke i podane byly wymiary w biuście po załozeniu cały obwód.:)Help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japan style to tandeta
nie radze, poczytajcie komentarze. Wszyscy piszą że ciuchy są fatalnej jakości. Kiedys widzialam porownanie super bluzki z taka rozpakowana co wygladala jak worek. Ja wam odradzam taki zakup. Naprawdę! Te ubrania wygladaja zancznie gorzej, sa bardzo xle uszyte, nawet na polske malo ich eksportuja bo nikt nie chce kupowac wiec zostalo tylko allegro. Wierzcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetyczka już była
Komentarz o tej bluzie/kurtce "Czekałem na bluze prawie miesiąc. Przyszła i jest inna niż na zdjęciu, dużo gorszy materiał,zupełnie inne wnętrze kaptura, cienki materiał. Jestem strasznie niezadowolona i żałuje tego zakupu. NIE POLECAM!!!" Beznadziejny sprzedawca... przesyłka szła miesiąc czasu!!!!!!!! TOWAR JEST TANDETNY I NIEZGODNY Z OPISEM..... a JEDYNĄ RZECZ ZGODNA TO KOLOR...!!!!!!!!!! NIE POLECAM TEGO SPRZEDAWCY !!!!!!!!!!!!! TYLKO PSUJE OPINIE INNYM SPRZEDAWCĄ!!!!!!!!!!!!! Minęło 14 dni a bluzy dalej nie doszły. Sprzedawca twierdzi ze paczka jest w drodze i podaje nr paczki lecz na stronie poczty polskiej takowej paczki nie można znaleźć.kłamliwy sprzedawca.Żądam zwrotu całkowitej kwoty wraz z przesyłką! Dalej nie chce mi sie nawet czytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetyczka już była
Ja w ogóle nie wiem jak można kupiwać to badziewne made in china. Ludzie kupują sukienki za 10 zl, spodnie za 15, sukienki za 20zl i cudow sie spodziewają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, po przeczytaniu jakiejs tam ilości komentarzy negatywnych rzeczywiście wyłania sie obraz ze te ubrania sa fatalnej jakości i nie warte nawet tych paru groszy. jeszcze nie zaplaciłam dlatego zrezygnuję z kupna, najwyżej wystawi mi negatywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×