Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Poligrafia?

Polecane posty

No ja już pisałam jum orginal, z mojej strony mogę jedynie potwierdzić że wiedzą z czego żyją i są otwarci na wszystko. Największym problemem jest to kiedy ktoś ci mówi że czegoś nie da się zrobić. Co do juma to jeszcze mogę ci podpowiedzieć żebyś poprosiła aby robił dla Ciebie sam szef. Nic nie nadaję na ich pracowników bo w sumie robią dobrą robotę, ale fajnie jest mieć coś co wychodzi z ręki "mistrza". My byliśmy bardzo zadowoleni i taką opinię pozostawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wciąż proszę o opinie, musimy podjąć decyzje do końca tygodnia. ;) Napisałam do Jum o próbkę, a z Cartalią i Robimy śluby spotkam się w najbliższym tygodniu, żeby zobaczyć jak wyglądają próbki wszystkich trzech firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisywać się z reklamą
w temacie założonym oprzez największą idiotkę i mitomankę tego forum to strzał we własną stopę ;) zia-kretynija ostatecznie sciagała zaproszenia z New Yorku - no śliiiiiczne były, cukierkowe, naćkane i z błędami ortograficznymi :-p chyba tylko "slubniczka tegoroczna" przebija ją w częstości produkowania & wypisywania kretynizmów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarak3
zdecydownie znam i polecam Dimlab (nie wiem tylko gdzie mieszkasz,bo ja jestem z 3miasta) ale wysylka w dzisiajszych czasach to nie problem, a jakosciowo bdb robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korbin
Firma Dimlab z Gdyni jest godna polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadówa z reklamą... Niepotrzebnie podbijacie stary wątek jednego z najdurniejszych netowych pustaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dontgochanging
Dimlab zdecydowanie. Ja akurat jestem z 3miasta, ale kontakt maja na stronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam Dimlab, możesz zamówić przez internet, fajne promocje mają, a robią porządnie. Drukowałam fotoalbum dla babci - piekny wyszesł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ozechowy
Ktoś z Trójmiasta? drukowaliście w Dimlabie??słyszeł ktoś cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Setju
A ja sie zastanawiam nad fototapeta bo moj dzieciak ma w przedszkolu w swietlicy. Wyglada to bardzo fajnie a dzieciakom bardzo sie podoba z tego co zauwazylam. Dimlab wiem, ze ma zmywalne tapety. Moze to jest jakis kompromis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam fototapetę z dimlabu i jestem bardzo zadowolono - dobra jakość i spoko cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dimlab 100% , zaproszenia na komunię piękne, delikatne i porządne.. no i cena spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecałabym Ci skorzystać z usług tej firmy http://zielonamarka.biz Pomogli mi w projekcie graficznym zaproszeń na ślub. Zerknij na ofertę i skontaktuj się z nimi ;-) Robią naprawdę oryginalne, nietuzinkowe projekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie zamówić ładne wydruki to warto sprawdzić tę drukarnię offsetową z Warszawy http://drukarnia-interdruk.pl/. ja u nich zamawiałam nie raz ulotki i wizytówki. Zawsze wszystko było przygotowane na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam bardzo dobrą firmę, która zajmuje się sitodrukiem - http://tomexsc.pl/ . Nieraz z nimi współpracowałem i wszystko było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ulotki reklamowe zrobili specjaliści z www.swiatreklamy.pl. Zaproponowali mi świetny projekt, który bardzo przyciąga uwagę i jest niebanalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj u nich www.tomgraw.pl zaproszeni nie zamawiałam, ale możesz popytać, maja dobrze rozbudowaną poligrafie i zamówienia wykonują z najwyższą dokładnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielooos
reklama ( ulotki, wizytowki, kasetony swietlne itp) mojej firmy zajela sie agencja Redeye, ceny dobre, projekty swietnej jakosci i przede wszystkim - sprawny i szybko kontakt i realizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o dobre firmy poligraficzne, to ze swojej strony bardzo polecam http://oferpress.pl/. Drukuję u nich ulotki i jestem naprawdę zadowolona z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o dobre drukarnie, to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić http://www.edytor-studio.pl/ - bardzo profesjonalna drukarnia, nigdy się na nich nie zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×