Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam za duzo kasy

TANIE DOBRE buty jesienne- gdzie kupic?

Polecane posty

Gość gość
Merg.pl puścił ładne obuwie za śmieszne pieniądze - tam szukajcie. A samo kupowanie przez internet jest na prawdę bezpieczne, robiłam to wiele razy. A od wszelkiego wypadku jest zawsze furtka - 2 tygodnie na zwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu sobie zobacz w Kari, ja mam juz buty upatrzone tylko czekam na zastrzyk gotówki i zamawiam:) http://sklep.kari.com/sklep/pl/kari Ceny tez niezłe, fajne kalosze tez mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet .Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklepu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allinside można złapać dobre buty za 30-40 zł w których przechodzisz spokojnie sezon i nic się z nimi nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia87382
Ja używam butów trekingowych z Lidla - kosztują 60-70 pln i dają radę zarówno jesienią jak i zimą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerss3
Prawdziwa klasyka i elegancja to adidas Originals Beckenbauer. Udało mi się taki but namierzyć w sklepie online na stronie www.oldsilos.com.pl . Warto tutaj poszperać, mają sporo sneakersów. Z tego co wiem to działają też stacjonarnie w Warszawie. Ale mi do wawki trochę za daleko, dobrze, że mają też sklep w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin_
Pomógł mi ostatnio serwis www.gdzieobejrze.pl . Szukałem sklepu stacjonarnego w okolicy, gdzie by mieli specjalne buty trekkingowe, które chciałem sobie przymierzyć przed zakupem. Pojechałem, przymierzyłem, a już zamówienie złożyłem sobie potem przez neta, bo taniej wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje buty na wiosnę kupiłam tutaj http://jeremy-scott.pl/pl/. Warto zapłacić trochę więcej na naprawdę dobre buty. Jakość, wygoda, solidne wykonanie to największe plusy tego obuwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilanSklep
Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Dla nowych klientek czekają konkursy oraz kupony rabatowe. Zapoznaj się z naszą ofertą - codziennie uzupełniamy naszą ofertę o nowe, unikatowe modele. http://milansklep.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasissss
polecam kupic na tanio z chin to jest super stronka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kolezanka polecila mi kiedys klep www.gamis.com.pl i naprawde zdziwilam się, ze jeszcze w dzisiejszym swiecie ostaly się tak dobre sklepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiarr
Nietuzinkowe buty oferują Stylowe Obcasy (http://styloweobcasy.pl). Mają przejrzystą stronę, łatwo można sobie wyszukać konkretne typy. Botki, workery, sandały, tenisówki, szpilki, baleriny...mają chyba wszystkie typy butów jakie są na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyna rozsądna marka to Kornecki. Skórzane buty polskiego producenta, ktory nie robi ich u chinczyków, tylko w Polsce. Jakosc nie odbiega od Ecco, są ciekawe wzory. Polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze sportowych butów mam jeden sprawdzony sklep online newbalancesklep.pl główne do biegania, wg mnie NewBalance sa najlepsze, sa bardzo wygodne i trzymają już kila lat, są wytrzymałe i lekkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też polecam buty Kornecki. Kupuje tam buciki juz kilka lat i jakos sie nie zawiodlam. A najlepsze jest to, ze nie trzeba czekac do wielkich przecen, zeby kupic dobre buty za rozsądną cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio kupiłam adidasy zaprojektowane przez pharella williamsa na sizeerze. można tam znaleźć całą masę butów. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kapitalna witryna z ponad 70 sklepami internetowymi mody, urody obuwie ,dom i ogród, ciekawe strony ,księgarnie ,finansowe - praktycznie wszystko w jednym miejscu www.bardzomodna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o buty to ja raczej patrze na wygodę a nie na cenę :D W butach spędzamy większość dnia, w pracy w szkole. Później jeszcze jakieś zakupy ...dla mnie stopa musi mieć wygodnie. Dlatego wole zainwestować w siebie . Moim nowym nabytkiem są adidasy . Zerknijcie może i wam wpadną w oko :-) http://sklep.sizeer.com/adidas-superstar-supercolor-damskie-buty-buty-lifestyle,plec,WW,B,BL,330694495.bhtml#foto1 a jakie wygodnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę tu kolejne polecenia superstarów adidasa zaprojektowanych przez pharrella williamsa. wszyscy kupujecie w sizeerze? nie mogłam tam ostatnio dostać fiołkowych butów, a na tych najbardziej mi zależało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia19
Tak. W Sizeerze jest najwiekszy wybór :) Możesz ewentualnie zobaczyć online czy maja dostępny dany kolor Adidasów Superstar Supercolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie warto kupować butów za 30-50zł. 1. Materiał - w większości słaby. 2. Stopa nie oddycha, zaparza się - buty wtedy zaczynają śmierdzieć. 3. Szybko się rozklejają. Serio już lepiej wydać te 200 zł na jakiejś wyprzedaży i mieć problem jesiennych butów załatwiony na 2-3 lata. Zobacz sobie stronki takie jak bejeans.pl, paradopary.pl, shaffashoes.pl - to mniejsze sklepy z dobrymi markami, ceny mniejsze jak w salonie, ale masz pewność, że nie kupujesz chińskich bubli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadrianna
Na "parze" to i ja kupuję, bardzo sobie cenię ten sklepik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne buty można znaleźć w sklepach APIA, mają placówki w Gdańsku, Gdyni i innych miastach. Ja zawsze przeglądam sobie oferty w ich sklepie internetowym www.sklep.apia.pl. Oferują obuwie z wielu renomowanych światowych fabryk i manufaktur, naprawdę dużo marek zarówno butów eleganckich, jak i wygodnych, takich typowo na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grty66
Zajrzyj sobie do sklepu internetowego PoPrzecenie.pl ( www.poprzecenie.pl ). Mają w ofercie duży wybór ubrań, butów i akcesoriów męskich wielu renomowanych producentów. Cały czas wzbogacają też asortyment. Mnie szczególnie spodobały się buty New Balance – naprawdę sprawdzona marka, a cena bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×