Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość supermama

projekt POKL, działanie 6.2

Polecane posty

Gość supermama

Uprzejmie informujemy, że Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie rozpoczęła realizację Projektu „Ja jestem kobieta pracująca" w ramach Działania 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia Priorytetu VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt przeznaczony jest dla nieaktywnych zawodowo kobiet z województwa mazowieckiego, które mają pomysł na własny biznes a nie prowadziły działalności gospodarczej w ostatnim roku. Szczególnie gorąco zapraszamy panie wchodzące i powracające na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dzieci oraz kobiety, które utraciły pracę z przyczyn nie leżących po stronie pracownika. W ramach przygotowania do założenia własnej firmy przygotowaliśmy: Program szkoleniowo - doradczy dotyczący administracyjno-prawnych aspektów zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej; Warsztaty kształtujące umiejętności interpersonalne; Doradztwo indywidualne; DOTACJE NA START - do 40 tysięcy złotych! dofinansowania; Podstawowe/przedłużone wsparcie pomostowe przez 6/12 miesięcy od rozpoczęcia działalności. Rekrutacja do projektu planowana jest na październik. Udział w projekcie jest bezpłatny. Drogie Panie! Załóżcie z nami firmę! Sprawdźcie szczegóły na www.supermama.vizja.pl ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supermama
kazali mi to napisać i postraszyli jeszcze rosłym murzynem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa na foruume
dziekuje za poprawienie humorku:-D podszyfko jestes the best!!!! pierwszy moj usmiech od tygodnia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×