Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sammy-Jo

Powrót do formy po ciąży, trening mięśni KEGLA

Polecane posty

Witajcie. Jestem instruktorką pilatesa z państwowymi uprawnieniami i chciałabym stworzyć grupę na Ursynowie dla MŁODYCH MAM WRACAJĄCYCH DO FORMY PO CIĄŻY. Zajęcia 1-2 zajęcia w tygodniu, zależnie od potrzeb. Pilates to doskonały na początek, bo mimo, że łagodny, przynosi efekty, wysmukla ciało a nawet dzięki prawidłowemu ustawieniu kręgosłupa wydajemy się wyższe. Sama tak zrzuciłam 6 kg i jako miłośniczka tej metody poszłam na kurs. W założeniu trening dla MAM miałby rozwijać bardziej niż inne treningi MIĘŚNIE DNA MIEDNICY, generalnie potrzebnego nam Kegla. Potem stopniowo możemy zwiększać forsowność, dodać piłki, taśmy czy obciążenia. Kierunek- chudnięcie. Szukam sali do wynajęcia. Myślę o Domu Sztuki na Wiolinowej. Tam jest łatwy dojazd. Rozważam pozostawienie wózków z dziećmi na sali, aby mamy były spokojne, że mają oko na maluszki.A może nawet na godzinkę wynająć opiekunkę, która by tu pokołysała, ewentualnie zajęła uwagę przedsiębiorczego maluszka??? Czy myślicie że byłoby zainteresowanie?? Proszę o sugestie i rady. Będę baardzo Wam wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×