Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czerw0ny

Męski narząd - jakiego lubią kobiety?

Polecane posty

Gość Czerw0ny

No dobra, mam ochotę na poważny temat. Pytanie jest w zasadzie bardzo otwarte, ale ogólnie, chcę się dowiedzieć, jak kobiety odbierają ten narząd. Czy jego widok jest dla Was ofensywny? Czy penis w ogóle może być ładny? Jakie wolicie? Duże, średnie, małe, ogolone czy też nie? Grube, żylaste, czy 'gładkie'? Czy zdarzało się poszukiwać w internecie zdjęć w.w. organu? Możecie nawet zamieszczać zdjęcia, jeśli takowe znalazłyście. Chciałbym wiedzieć, co w nim lubią kobiety. I jakie najbardziej lubią. Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię fujarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzyt
Messah: trochę dziwna ta główka, jakaś... mała numero duo: tego nauczą w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie ów męski narzad nie podoba wizualnie. Taki śmieszny pomarrszczony Dyndał :D a jak stoi to jest taki lekko krzywy :D reasumujac mam do "niego" ambiwalentny stosunek- z jednej strony jego widok mnie rozsmiesza a z drugoej strony obrzydza ;/ Panowie, przepraszam - takie jest moje subiektywne odczucie. dodam ze kobiecy narzad równiez jest ochydny - o ile meskie przyrodzenie jest w stanie mnie jeszcze rozsmieszyć to juz damska "koleżanka" - bo tak nazywam Ci.. - jest obrzydliwa - ta ząs mi sie kojarzy z rożciętą blizna z ochydnym wyłażącym mięchem :D a teraz możecie po mnie pojechac za mój wpis - przyjmę to na klate- jedyna strefa intymna która jest autentycznie piękna( według mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×