Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amalantka

chce iść do pracy

Polecane posty

Gość amalantka

A mam male dziecko i zero perspektyw chyba oszaleje syn ma rok nie mam nigdzie na mojej wsi żłobka niania kosztuje tyle ile mi oferuja w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenon m
oddaj dziecko do adopcji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mama, sąsiadka, koleżanka czy inna matka z małym dzieckiem? Może któraś chciałaby dorobić w ten sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalantka
kurcze znalazłam jedną babke w okolicy ale przyszła do mnie z 2 swoich dzieci obiadla lodówke i szafki w kuchni i jeszcze 40 zl za 5 h powiedziała więc nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A będziesz pracować w swojej wsi czy gdzieś dojeżdzać? Poza tym dziecko ma chyba ojca i też jest jego rodzina do pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalantka
praca w Mieście jakieś 30 km od mojej wsi Mąż ma swoją firme dużo pracuje cały czas nie ma go w domu , ale pod wzgledem finansowym jest u nas ok firma męza przynosi całkiem ok dochody więc mąż nie widzi problemu ze ja siedze w domu babcie odpadają bo mają swoje życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mąż ma kasę i Ty idziesz do pracy dla własnego zadowolenia, to zapłaćcie za ten żłobek i po sprawie. Ewentualnie poszukaj czegoś tam, gdzie będziesz pracować. Myślałam, ze bardziej przyciśnięta pod murem jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalantka
za opiekunke mogłabym zaplacic te 900 zł 300 na dojazd zarobie max 1300 prawie nic mi nie zostanie wiec wszyscy mąż , rodzice itp mówią po co mi to a ja nie mam czym oddychać w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×