Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Catarinka71

BUNT DWULATKA

Polecane posty

Jak on się u was pokazywał? Przechodziły takie coś wasze dzieci? Moja tam ma jakieś fazy na bycie niegrzeczną na zakupach itp ale nie jest najgorzej Przechlapane mamy ze spaniem. Chociaż chce spać to robi wszystko by czas na pójście spać wydłużyć. Za równo na drzemkę jak i na noc. Odpuszczenie drzemki w nocy nie pomaga na szybsze chodzenie spać w nocy. Będzie siedziała i krzyczała a spać nie pójdzie. W dzień zdarza się że dwie godziny muszę ją usypiać :/ Jak się wkurzę i mówię dobra nie to nie to jest krzyk i ciągnięcie mnie do łóżka bo ona chce spać. A po chwili dalej to samo. To zagaduje, to wstaje, to wymyśla coś, cuduje ale po prostu siądzie i marudzi ryczy :/ Nie raz się zdarzyło że tak ryczała totalnie bez powodu że się zasmarkała i po położeniu się zwymiotowała :/ Ale oczywiście wszystko to co ja mówię przy usypianiu to ona musi na odwrót robić :/ Staram się być na prawdę spokojna. Nie krzyczę na nią, nigdy nie biją... co stanowczo muszę nakazać to robię ale wszystko tak na prawdę jak najlepiej dla niej... ale już nie mam sił. Dzisiaj z nerwów aż się poryczałam. Bo ile można słuchać wrzasków do ucha :/ Przechodziły coś takiego wasze dzieci? Teraz usnęła i najchętniej to by 3 godziny spała a później do północy siedziała :/ A rano to by do 10-11 spała :/ Ale nie ma... Szykuje jej obiad i budzę o 15 Aha dodam że nadmiar lub niedomiar wrażeń za dnia nie ma na nią wpływu. Czasem jak pada bawimy się w domu a jak pogoda to potrafi cały dzień na placu zabaw szaleć i przed drzemką i po a i tak jest to samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×