Gość ona32 Napisano Wrzesień 15, 2010 Jestem mężatką , jakiś czas temu spotkałam się z facetem (żonaty).Nigdy do niczego miedzy nami nie doszło,mimo tego że próbował.Nie ufałam mu na tyle abym mogła pójść o krok dalej.Nie myliłam się , teraz do mnie pisze i grozi mi że wszystko powie mężowi.Trochę się tego obawiam (mąż jest zazdrosny bardzo), co robić. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach