Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Głowa w chmurach

Czy gulasz można zamrozić?

Polecane posty

Gość Muchozmorka
Myślę że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamrażam
i wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie..ja od wielu lat mrozę gulasz, bigos, fasolke po bretonsku i zupy..to śiwetny sposob na szybki domowy obiad....gdy nie mamy czasu na gotowanie lub niespodziewanych gosci..a po za tym ratuje nas od marnotrawienia jedzenia..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muchozmorka
Rozumiem że został Ci gulasz z obiadu, bo chyba nie zrobiłaś go po to aby specjalnie mrozić, walory smakowe stracą na tym niewątpliwie, ja tą resztkę dałabym psu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnucha 77
włoz potrawke do pojemnika ,szczelnie zamknij ,włoz do zamrazarki i jus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnucha 77
włoz potrawke do pojemnika ,szczelnie zamknij ,włoz do zamrazarki i jus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde,niech ktoś mi powie co użytkownik Muchozmorka miał na myśli? Bo albo ja jakaś głupia jestem albo są ode mnie głupsi. "Rozumiem że został Ci gulasz z obiadu, bo chyba nie zrobiłaś go po to aby specjalnie mrozić, walory smakowe stracą na tym niewątpliwie, ja tą resztkę dałabym psu." No ja przepraszam,ale czy jak gotuję gulasz w 20 l baniaku z myślą o zamrożeniu to on smakuje lepiej ni ż ta resztka co mi została a nie chcę wywalić???Kurwa,za każdym razem,jak coś gotuję,to czy tylko dla mnie czy na imprezę ma być tak samo rewela!Może ja się nie znam,może kiepska ze mnie kucharka...ale szlag mnie trafia!na takie jakieś pomarańczowe,debilne odpowiedzi!Naprawdę,dawno się tak nie wściekłam,toż ręce opadają :( to są odpowiedzi społeczeństwa,które ma wyższe wykształcenie w większości:( Gdzieśta nieczytate,niekumate te studia kończyli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zawsze gotuje wiecej
zeby zamrozic i potem mam szybki obiad jak nie mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzony siwy was
amita ty tłuku jej chodzilo o to ze gulasz straci walory samkowe jesli sie go zamrozi i niewazne czy ugotujesz 20 l czy ta resztke z obiadu,ogolnie straci walory? kumasz tłumoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzony siwy was
Przepraszam,ponioslo mnie ale jak widze ze ktoś jedzie po kims i nie majac racji a sam nie zrozumial posta to mnie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamrażalnik pęka w szwach
a ja tam wszytsko mroże i jest super jak traci walory smakowe po rozmrożeniu dodaje przpraw bo zazwyczaj jak sos gęstnieje dodaje wody i jest ok a i szybki obiad gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×