Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zatroskana mamaaaaa ah

Karmię piersią. Jakie witaminy dodatkowo podawać? CO KUPIĆ???

Polecane posty

Gość Zatroskana mamaaaaa ah

To moje pierwsze dziecko, nikt w szpitalu mnie nie poinformował i po prostu nie wiem :) Mój synek ma 8dni i to wg. ulotek, które otrzymałam pora na podawanie dodatkowych witamin. Co kupić? Jak podawać? :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama jednego babasa
Kup Vita K i Vita D w kapsułkach. Podawać codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do du pyy
ja znów Vita K i Vita D NIE POLECAM, moje dziecko źle tolerowało. Czytałam dużo o tym i wiele dzieci tak ma po tych kapsułkach. Dodatkowo DROGIE JAK DIABLI. Są dużo tańsze witaminy. Zapytaj w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama jednego babasa
no nie wiem czy do dupy, u nas bylo ok. Prosto bardzo dziecku podac z kapsułki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatroskana mamaaaaa ah
DALEJ NIC NIE WIEM :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia bela misia kasia
wit k musisz podawać bo to pomaga na prawidłową krzepliwość krwi, tylko nie pamiętam ile tyg się to podaję o wit.D ja mojej 11miesięcznej córce daję wigantol, ale tez się go podaje po iluś tam tyg. nie pamiętam dokładnie.musisz zapytać się lekarza.a te wit naprawdę warto podawać, tylko z wit.D ostrożnie ponieważ z dużych ilościach niszczy wątrobę dziecka. jeżeli masz pyt z chęcią odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia bela misia kasia
dokładnie musisz najpierw zapytać lekarza, dziwne że nic ci nie powiedzieli w szpitalu ja postałam kilka kartek jak się opiekować maleństwem, i jeszcze położna mi napisała kiedy i jak podawać wit k , d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama-po-cięciu
ja jestem z córką od około 15 dni w domu i była położna 2razy i raz lekarz, powiedzieli co i jak i dostałam receptę na witaminki i kropelki do oczu dla malutkiej. Przyjdą i do Ciebie, a jak nie to przypomij w swojej przychodni, bo mają taki obowiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjj tak tak
cebion multi i vigantol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wills2
W przypadku uzupełniania diety w witaminy warto odróżniać syntetyki od suplementów naturalnych. Wiele bowiem w aptekach witamin sztucznych nie spełniających realnie swoich celów zdrowotnych. Polecam w tym temacie moim zdaniem świetny artykuł na http://najlepsze-witaminy.blogspot.com Dla bardziej dociekliwych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witamine D i K tak małym dzieciom podaje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena3253
Ja karmiłam piersią i podawałam dziecku Vita DK do 3 miesiąca życia a potem samą Vita D. Tak mi pediatra kazała podawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×