Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nieszczesliwy2010

zona materialistka

Polecane posty

zesc mam na imie pawel i jestem po slubie juz 5 lat . w moim malzenstwie dzieje sie coraz gorzej ja pracuje juz 8 rok w niemczech zona gdy zaszla w ciaze miala 17 lat teraz ma 23 nigdy nie pracowala mamy syna kacpra 4 lata i wiktorie 1 rok mamy mieszkanie wlasnosciowe m5 i dom w budowie w stanie surowym do domu przyjezdzam raz w miesiacu gdyz pracuje i chce zbaczyc dzieci pocztkowo wysylalem zonie po 9 tys miesiecznie na dom budowe przyjechalem a tu ani pieniedzy ani domu nic nie zrobione rozwalala pieniadze po jakims czasie wzielismy kredyt pozniej ja stracilem prace i mialem mniej kasy dom zostawilem w stanie surowym noi musialem jej wysylac wszystko sobie niezostawiajac nic dostawalem ciagle smsy nie mam kasy kiedy przyslesz jakbys wiecej zarabial to nie bylo by takich problemow itd nie zapytala sie czy mam co jesc mam dosyc ciagle kupisz mi komputer czy takie tam pelno dlugow ona niggdy nie pracowala jej niestarcza 4 tys zl na nia i 2 dzieci chce rozwodu ale nie chce mi dac powiedzialem ze z rzekne sie mieszkania m5 na nia ona mi zostawi kredty i dom ktory i tak przepisany jest na syna naszego powiedziala ze nie ze mieszkanie jej sie nalezy bo dzieci it ak musza gdzies mieszkac poznalem wspaniala kobiete tez pracuje i chce sie rozwiesc ale zona mnie szantazuje dziecmi i wmawia nam z e bedzie lepiej ja i tak od paru lat nie spie we wspolnym mieszkaniu tylko mamy biore dzieci i je tam zawoze wynajelem adwokata nie wiem co bedzie dalej nawet wniosek o alimenty zlozyla bo raz nie wyslalem kasy chce 3 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frfrffwef
" i tak od paru lat" A roczną córkę kto zrobił, listonosz??? A tak serio to nie macie lekko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecaddddełko
Udaj sie z tym do prawnika. Zona to materialistka, a ty trochę za hojny jesteś. Ona cię oskubie na bank. Tylko dobry prawnik ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSanSan
"ja i tak od paru lat nie spie we wspolnym mieszkaniu" a ta roczna corka to skad sie wziela? z powietrza? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może najpierw autorze
do podstawówki? Bo ci jakoś ciężko się pisze, niewiele można zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Southe
A najwazniejsze w tym jest to,ze autor poznal wspaniala kobieta i zona-materialistka stoi na przeszkodzie ich niesamowitemu szczesciu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściowa matka

Cóż są takie kobiety żony, które traktują swoich mężów przedmiotowo. Do robienia pieniądz. A jak jest ich mniej lub zaczyna chorować to do niczego nie jest już potrzebny. Wówczas coś muszą ugrać. Dobre alimenty, majątek.. Często przepisy prawa są korzystne dla kobiet matek.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

I żeby nam o tym napisać wygrzebalas wątek sprzed dziewięciu lat, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhahaha

Uwaga! Sfrustrowana tirówka w akcji. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawd

Kobieta - egoistyczna, sadystyczna, narcystyczna, wyrachowana, fałszywa osobowość, oprawiająca sie w miłość i wszelkie wartości/ośmieszająca seksualność samca, w celu wykorzystywania go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×