Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość Kasia eM
Cześć dziewczyny, przeglądałam dziś ten wątek i postanowiłam się dołączyć :) mam 24 lata i jestem w 13 tc, to moje pierwsze dzieciątko, termin na 11.06. Wczoraj byliśmy na usg i wszystko, wszystko w porządku, maluch pięknie rośnie, ale co najważniejsze wszystko prawidłowo się rozwija. Od tygodnia mieszkam we Francji (mój mąż jest francuzem), gdzie postanowiliśmy przeprowadzić się po tym jak z mężem dowiedzieliśmy się, że będziemy rodzicami. Początkowo po ślubie mieliśmy mieszkać w Polsce, jednak dzieciątko zmieniło nam wszystkie plany i doszliśmy do wniosku, że we Francji będzie nam łatwiej, zwłaszcza ekonomicznie, bo mi wcale łatwo nie jest. Wiem, że to dopiero początki i mam czas żeby się przyzwyczaić, tylko nigdy nie myślałam o tym, że będę mieszkać poza Polską. Na dodatek nie mówię po francusku. Jak tak można? Ano można, z mężem rozmawiamy po angielsku, a w Polsce nie było to moim priorytetem, żeby uczyć się języka... Także miło będzie porozmawiać tutaj o ciąży, dzieciątku i wszystkim co się z tym łączy. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo ciepło z zaśnieżonej dziś Francji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
No, to się wreszcie wpisuję. Byłam wczoraj u gina, dzidzia ma 5 cm, 13 tc, termin na 18 czerwca. ::::NIK::::::::::::::::WIEK::/TE RMIN PORODU ::::MIEJSCOWOŚĆ martolinka89..........21............ 1.06.........Gliwice arkadiaaa...............24............1.06.........Warsza wa Agnik83..................27............03.06..........Elb ląg Jado......................33............03.06..........Zi elona Góra Bea74 ...................36.......... 03.06 .............łódzkie bomi ....................29.............03.06.......Tychy luciola28...............35..............2/4.06........k. Gliwic palusia81...............29.............3/5.06.........k.S zczecina młoda@ma musia......19..............05.06...........łódź Asia_Malina............28.............6.06.........Skawin a/k.Krakowa trixi25..................25.............8.06. izunia1986..............23.............09.06 Magdigu................28.............9.06........wielkop olska ziolka79................31............11.06.........Jastr zębie/Londyn kasiunia................27............12.06.........Biał ystok panna_z_de ...........24.........ok.13.06..........Niemcy aśka2010...............31............13.06............ma zowieckie MamusiaAgusia........28.............16.06...........opols kie inka linka...............22..............16.06..........opolskie ewcia_82...............28.............16.06..........Niemcy< br /> stell.....................27..............16.06.......... .Polkowice 82 czarna..............28............17.06..........świętokrz yskie Anaid....................29............17-22.06. Qska....................33.............18.06..........Gdańsk Maglip...................21............20.06..........Woc ławek mama z de..............24............22.06..........Niemcy Frankfurt s-t-o-k-r-o-t-k-a.......24............22.06. jagna841................26............23.06..........Inow rocław neciaa....................21...........24.06.........warm ińsko-mazurskie maja272.................27............26.06. Aguś85...................25............27.06......k .Kielc myszka88...............23............22.06........dolnoś ląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
yy, sorry, 12 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
codo kaw to ja pije 1 dziennie rozpuszczalna tak z 1 /3 mleka , a witaminkli to feminatal jak narazie , jutro jade na badania krewmocz a piatek dolekarza najgorzej jak bedemusiala zabrac moja mala 2,5 roczku gabinet rozniesie jak mnie bedzie badal a niestety niebede miala chyba zki mjej zostawic jak mama nie zamieni sie wpracy i maz nie zdazy ale zoabczymy jak to bedzie,moze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
kup jej jakąś zabawkę i wręcz dopiero po wejściu do gabinetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia eM ja rozumiem w 100% jak to jest też kiedyś do Niemiec wyemigrowałam i było ciężko. Z czasem będzie lepiej a języka no musisz się nauczyć, teraz masz czas;) pewnie są kursy dla obcokrajowców, popatrz i się zapisz są naprawdę fajne ludzie z różnych części świata można poznać, nie będziesz czuła się wyalienowana. kasiunia no ciężko masz ja też czasem z małym szłam to kazałam siedzić za parawanem, tłumaczyłam co i jak, on do grzecznych nie należy a siedział. Pisałaś o karmieniu, ja mojego karmiłam krótko raz że studiowałam dziennie a dwa cierpliwości i wytrwałości brakło. Żałuję bo może by lepiej jadł. dzieci karmione piersią czują już smaki w mleku matki, a modyfikowane jest słodkie. Już nawet nie o kasę chodzi. Bea ja mojego nie posyłam. Bo on też prawie koniec roku, a jednak przedszkole zna po co mu stres dawać dodatkowy, on trzpiot jeszcze. W przedszkolu są obiadki zawsze coś zje a w domu drugi obiad. Nie ma co ukrywać że z dzieckiem będzie mi wygodnie zaprowadzić na 8 i odebrać o 14.30 bo jednak szkoła na zmiany. Wózeczek chico też jest moim ( raczej męża) faworytem mają znajomi i są zadowoleni już 2 dzieciak się w nim chowa koszt na all 1700 a pewnie na wiosnę nowa kolorystyka będzie. Dziewczyny upatrzyłam sobie na mikołaja poduchę do spania a później do karmienia http://allegro.pl/poduszka-dla-kobiet-w-ciazy-do-karmienia-rogal-i1341607646.html Jak myślicie warto?? A i kupiłam spodnie i spódnicę na all za 100 z przesyłką nowe, bo chodziłam po lumpach i tam same duże niestety i musiałam kupić bo brzuch wywalać zaczyna. Sprzedawca wymienia i przyjmuje zwroty jakby co. http://allegro.pl/spodnie-ciazowe-jeans-rurki-granat-s-i1330463478.html http://allegro.pl/spodnica-ciazowa-jeans-granat-s-i1337089917.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny widze, że czerwcówek jest dużo. ja jestem w 10tc i termin mam chyba na 27 czerwca ;) pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia- ja też planuję sobie kupić tę poduszkę, dużo dobrego w poczekalni u gina od kobiet wyżej w ciąży slyszalam. I bez warunkowo kupuję ,ale jeszcze troszke... Też się zbieram do kupna jakiś spodni,ale jakoś sie zebrać nie mogę... Coprawda jeszcze we wszystko wchodze,ale zaczyna być coraz ciaśniej :-/ A najgorzej to z kurtką... Oj masakra!! Ale na razie musze siedzieć w domu,bo muszę się podleczyć... Jakieś choróbsko mnie bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś mnie kurka wykasował z listy więc jeszcze raz się dopisuję :) :::NIK::::::::::::::::WIEK::/TE RMIN PORODU ::::MIEJSCOWOŚĆ martolinka89..........21............ 1.06.........Gliwice arkadiaaa...............24............1.06.........Warsza wa Agnik83..................27............03.06..........Elb ląg Jado......................33............03.06..........Zi elona Góra Bea74 ...................36.......... 03.06 .............łódzkie bomi ....................29.............03.06.......Tychy luciola28...............35..............2/4.06........k. Gliwic palusia81...............29.............3/5.06.........k.S zczecina młoda@ma musia......19..............05.06...........łódź Asia_Malina............28.............6.06.........Skawin a/k.Krakowa trixi25..................25.............8.06. izunia1986..............23.............09.06 Magdigu................28.............9.06........wielkop olska ziolka79................31............11.06.........Jastr zębie/Londyn kasiunia................27............12.06.........Biał ystok panna_z_de ...........24.........ok.13.06..........Niemcy aśka2010...............31............13.06............ma zowieckie MamusiaAgusia........28.............16.06...........opols kie inka linka...............22..............16.06..........opolskie ewcia_82...............28.............16.06..........Niemcy< br /> stell.....................27..............16.06.......... .Polkowice 82 czarna..............28............17.06..........świętokrz yskie Anaid....................29............17-22.06. Qska....................33.............18.06..........Gda ńsk Maglip...................21............20.06..........Woc ławek mama z de..............24............22.06..........Niemcy Frankfurt s-t-o-k-r-o-t-k-a.......24............22.06. jagna841................26............23.06..........Inow rocław neciaa....................21...........24.06.........warm ińsko-mazurskie maja272.................27............26.06. Aguś85...................25............27.06......k .Kielc myszka88...............23............22.06........dolnoś ląskie bomi:)....................29............03.06.......Tychy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki mam pytanie. Strasznie mnie od kilku dni męczą zaparcia. W szczególności wieczorami a w nocy potrafie sie obudzic z bólu. Pomóżcie jak sobie z tym poradzic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki moje kochane ;) U nas sniegu , wczoraj bylam na zakupach i myslalam ze wariacji dostane :O tak sie wscieklam 😠 troche sniegu i jezdza jak jakies tlumany 😠:D dzis policji pelno i zatrzymuja haha czy wszycy zmienili opony :P zapowiadaja u mnie -10 :( co tam u mnie ? powiem wam ze czuje sie dobrze , nawet juz nie mam przeroznych zachcianek wrecz przeciwnie jadam tak jak przed ciaza moze ten glupi okres juz przeszedl albo bedzie jeszcze gorzej , bo zawsze jak napisze ze cos jest ok , to po kilku dniach nawracaja niedogodnosci :) Mariolka - olej cieplym moczem , nie rozumiem dzisiejszych czasow szkoda ze nie zazycza sobie , bysmy pytaly sie o pozwolenie na ciaze :O nie denerwuj sie . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jhgjhg - a słyszałaś o farbach bez amoniaku i niektórych substancji ktorych możana uzywać w ciąży??? Weź idź się gdzieś indziej wyżyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez bielusienko i ciagle pada. Ciesze sie, bo to rzadki widok w Londynie :) Bomi jestes teraz w tabelce 2 razy :) A co do zaparc to mam to samo. Kilka sposobow: -kup suszone sliwki, wez pare do kubeczka zalej wrzatkiem, niech sie troche pomocza i pij/jedz :) rano albo wieczorem -na czczo woda przegotowana z lyzka miodu- ale nie wrzatek! tylko letnia musi byc Palusia- mysle, ze warto kupic, beda sie poddawac bo jest 5% stretchu. Cena nie jest wygorowana i tym bardziej mozliwosc zwrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe już mi się ślepota na oczy rzuca :P nie zauważyłam że aż tak wysoko jestem :P w tabelce Ziolka79 - dziekuję za rady :) muszę spróbować bo czasem jest to nie do zniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet komentować nie będę. Tego właśnie nie lubię na tym forum. na innych nie spotyka się takich prymitywnych anonimowych tekstów i pomyśleć że kobiety takie mądre i ,,subtelne" bywają. Ziolka zamówiłam jutro wyślą to pewnie do piątku dojdą chyba że pogoda uniemożliwi, zdam relację. Cena fajna i możliwość zwrotu mnie skusiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna z de wyżej linki wstawiłam spodnie i spódnice jakoś super nie wyglądają na fotach ale cena ok a szkoda mi na spodnie dużo kasy kupować. Dokupię kilka długich swetrów w swoim rozmiarze i będzie ok. jeszcze znalazłam fajne koszulki bawełniane z długim rękawem po 2o kilka zeta na te kilka miesięcy starczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ja nawet w okularach slepa jestem ale te rurki fajne sa szkoda ze nie ma w rozmiarze xs tylko na innej aukcji ale szerokie nogawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie sa tez rurki w xs super Palusia jestes zbawicielka tak tanie jak pojade do Pl to sobie zamowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja mam z hm takie legginsy rurki M i są wielkie, i jak będę tyć tak jak w poprzedniej ciąży to biodra mi jakoś nie poszły to będą za duże do końca. Wzięłam s choć i tak w biodrach będą troszkę za szerokie . ja lubię rurki do kozaczków a później do balerinek na wiosnę jakieś tuniczki i super. Przyznam się że kupuje sukienki letnie w lumpkach teraz nikt nie bierze a takie cuda są po 10 zł czasem mniej. W zeszłym roku też tak robiłam a później wszyscy się zachwycali gdzie kupiłam. Biorę 40 bo jednak cycki wielkie będą i do karmienia będą super ( i resztki fałdów zakryją)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalala
hej hej czy można się przyłączyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jhgjhgjhgj niektorzy to sa tepi:( wlasnie nie slyszalas o farbach bez amoniaku? najlepiej w ciazy chodzic jak kocmuch z 10cm odrostami i nie dbac o siebie bo po co. akurat moj ginekolog nie widzi przeciwwskazan do farbowania wlosow. kazal tylko sie wstrzymac w pierwszym trymestrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalala pewnie ze sie mozesz przylaczyc witamy ;) Palusia ja tez farbowalam wlosy , nie przejmuj sie ignorowac poprostu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja się nie przejmuję;) Inka linka tak najlepiej się nie malować żreć jak prosię utyć 30kg mieć odrosty i tłuste włosy bo szampon chemia ,,fasoleczce" zaszkodzi, rozstępy i chodzić w worku po kartoflach;) Aj tam przecież trzeba ładnie wyglądać nie tylko dla otocznia ale i dla siebie. ja przeczekałam właśnie ten 1 trymestr. Ostatnio wieczorami ćmi mnie podbrzusze, nie jest to ból jak na początku ale takie rozpieranie, u was też tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie skończyłam pracować... I teraz nie chce mi się spać... ale chyba się zmuszę,bo miałam intensywny dzionek... dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od miesiąca siedze na L4-w czwartek wracam niestety do pracy.Z jedej strony chce jeszcze troche popracowac bo nudzi mi sie siedzenie caly dzien w domu,ale w drugiej jak pomyśle ze musze tam wracac to aż mi sie odechciewa.Ja mieszkam w Uk a tu na ciąże patrza tak jakby z przymrużeniem oka.Dla nich ciąża do 3 miesiąca to nie ciąża.Wszystko sie możę zdarzyć.Wiec moje odejście przyjeli nieciekawie.Zaczeli glupio komentowac(najbardziej inne angielki)bo one pracowaly przez cala ciąże itp.A najgorsze że kolezanka tez byla w ciązy-jakos tak samo jak ja i niestety straciła dziecko.Wiec zobaczymy jak wroce .Jezeli dalej bedzie tak jak wczeniej to znowu odejde,mam ich w D....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u mnie -14 stopni super:( W nocy dopadł mnie taki ból brzucha jakbym @ miała dostać, przestraszyłam się. Zasnęła a po 23 się zbudziłam wzięłam 2 NO spy magnez i po jakimś czasie przeszło. Jak to się powtórzy to pójdę do gina. na razie wzięłam magnez no spę i leżę. Do tego mam potworny katar ( młody zaraził) i muszę wyjść z domu zakupy zrobić z psem a tak zimno że aż strach. Jeszcze do krawcowej zamek w spodniach ocieplanych Olka wymienić. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewcyzny u nie straszny mroz tez paulusia -20 jak wychodizlam na pobieranie krwi dobrze ze maz zawiozl bo strasznie codo boli brzucha to ja mam takie ciagnace jak sie poderwe albo wieczorem , ale mysle ze to rozciaganie sie macicy, noi aby tobie wiecej tak mocno nie bolal wczoraj umowilam sie na wizyte do ginka na piatek na 18:20 zobaczymy co tam bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×