Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość konopielka91@tlen.pl
Witam:) dzieciaczki rosną i potrzebują coraz więcej czasu więc nie ma już tyle czasu na kafe:( u nas sporo się zmieniło. Od lipca pracuje, co prawda to staż, ale zawsze coś. Pozatym tata Kalinki wyjechał za granicę do pracy. A ja stwierdziłam że nadszedł czas bym zrobiła prawo jazdy... I jestem w trakcie:) Kalinka jest bardzo wesołym i pogodnym dzieckiem, wkradła się w serca chyba wszystkich:) uwielbia owoce:) i mięsko;), uwielbia przebywać na dworzu. Dzięki Bogu do tej pory nie chorowała. Z tego co pamiętam to kiedyś na forum kobietki założyły pocztę i na nią wysyłały zdjęcia by podzielić się nimi z innymi forumowiczkami. Może i my założymy:)??? Jonana współczuję Ci bardzo tego wszystkiego przez co musiałaś przejść:( i serdecznie gratuje, będę trzymała za Was kciuki:* Pozdrawiam wszystkich:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) dzieciaczki rosną i potrzebują coraz więcej czasu więc nie ma już tyle czasu na kafe:( u nas sporo się zmieniło. Od lipca pracuje, co prawda to staż, ale zawsze coś. Pozatym tata Kalinki wyjechał za granicę do pracy. A ja stwierdziłam że nadszedł czas bym zrobiła prawo jazdy... I jestem w trakcie:) Kalinka jest bardzo wesołym i pogodnym dzieckiem, wkradła się w serca chyba wszystkich:) uwielbia owoce:) i mięsko;), uwielbia przebywać na dworzu. Dzięki Bogu do tej pory nie chorowała. Z tego co pamiętam to kiedyś na forum kobietki założyły pocztę i na nią wysyłały zdjęcia by podzielić się nimi z innymi forumowiczkami. Może i my założymy:)??? Jonana współczuję Ci bardzo tego wszystkiego przez co musiałaś przejść:( i serdecznie gratuje, będę trzymała za Was kciuki:* Pozdrawiam wszystkich:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FORUM TOTALNIE UMARŁO! Dziewczyny co u Was? Jak Wasze maluchy? Ja obecnie spodziewam się drugiej dzidzi :) córeczka rośnie jak na drożdżach, zębów jeszcze wszystkich nie ma, ale została już ich garstka do przebicia (uff uff jak my przeżywaliśmy to ząbkowanie). Poza tym dużo gada i rozumie mały cwaniak. Pozdrawiam Was i liczę, że ktoś się w końcu odezwie, bo tak zaglądam i zaglądam a tu taka cisza, więc w końcu sama się wzięłam do napisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choc-ella
hej Czerwcówki:) o rany, faktycznie forum umarło, ja tez dawno tu nie zaglądałam, nawet hasła już nie pamiętam. dora, gratuluję dzidziusia w brzuszku!!!!:) teraz czas na braciszka dla małej:) a Nadusia zdrowo rośnie, wesoła, gada jak najęta. Mądrala mała! I przytulanka z niej jest, sprawiedliwie rozdaje buziaki:) Je wszystko, ale niekoniecznie dużo, za to woli konkrety - kiełbacha, kabanosy. I wszystkie owoce. Waży 11kg, a zębów hmm chyba 16. Za to problem z nocnikiem... za nic nie chce mi siedzieć, nakładka na sedes tez się nie sprawdza, boi się, za wysoko troszkę. macie jakieś sprawdzone pomysły? odezwijcie się co tam u Waszych dzieciaków. pozdrawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! Ja też zaglądałam na forum ale pustki były... Kalinka jest wesołym, energicznym, rozgadanym dzieckiem. Rozumie wszystko co się do niej mówi. Z zębami nadal jesteśmy w tyle-13 i 14 się wyżynają. Przed weekend męczyliśmy się z przeziębieniem, ale teraz powinno być już dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×