Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

od OM. na ostatnim USG sie wszystko zgadzalo wiec urodze w maju a nie w czerwcu ale tak mi tu z Wami dobrze ze zostaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
::::NIK::::::::::::::::WIEK::/TE RMIN PORODU ::::MIEJSCOWOŚĆ martolinka89..........21............ 1.06.........Gliwice arkadiaaa...............24............1.06.........Warsza wa Agnik83..................27............03.06..........Elb ląg Jado......................33............03.06..........Zi elona Góra Bea74 ...................36.......... 03.06 .............łódzkie bomi ....................29.............03.06.......Tychy luciola28...............35..............2/4.06........k. Gliwic palusia81...............29.............3/5.06.........k.S zczecina młoda@ma musia......19..............05.06...........łódź Asia_Malina............28.............6.06.........Skawin a/k.Krakowa trixi25..................25.............8.06. izunia1986..............23.............09.06 Magdigu................28.............9.06........wielkop olska ziolka79................31............11.06.........Jastr zębie/Londyn kasiunia................27............12.06.........Biał ystok panna_z_de ...........24.........ok.13.06..........Niemcy aśka2010...............31............13.06............ma zowieckie MamusiaAgusia........28.............16.06...........opols kie inka linka...............22..............16.06..........opolskie ewcia_82...............28.............16.06..........Niemcy< br /> stell.....................27..............16.06.......... .Polkowice 82 czarna..............28............17.06..........świętokrz yskie Anaid....................29............17-22.06. Qska....................33.............18.06..........Gda ńsk Maglip...................21............20.06..........Woc ławek mama z de..............24............22.06..........Niemcy Frankfurt s-t-o-k-r-o-t-k-a.......24............22.06. jagna841................26............23.06..........Inow rocław neciaa....................21...........24.06.........warm ińsko-mazurskie maja272.................27............26.06. Aguś85...................25............27.06......k .Kielc myszka88...............23............22.06........dolnoś ląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala82848284
Ja też z chęcią się wpisze albo niech ktoś kompetentny zrobi to za mnie:)zebym tam nic nie na psociła bo z mysleniem i koncentracja u mnie ostatni b.krucho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
::::NIK::::::::::::::::WIEK::/TE RMIN PORODU ::::MIEJSCOWOŚĆ martolinka89..........21............ 1.06.........Gliwice arkadiaaa...............24............1.06.........Warsza wa Agnik83..................27............03.06..........Elb ląg Jado......................33............03.06..........Zi elona Góra Bea74 ...................36.......... 03.06 .............łódzkie bomi ....................29.............03.06.......Tychy luciola28...............35..............2/4.06........k. Gliwic palusia81...............29.............3/5.06.........k.S zczecina młoda@ma musia......19..............05.06...........łódź Asia_Malina............28.............6.06.........Skawin a/k.Krakowa trixi25..................25.............8.06. izunia1986..............23.............09.06 Magdigu................28.............9.06........wielkop olska ziolka79................31............11.06.........Jastr zębie/Londyn kasiunia................27............12.06.........Biał ystok panna_z_de ...........24.........ok.13.06..........Niemcy aśka2010...............31............13.06............ma zowieckie MamusiaAgusia........28.............16.06...........opols kie inka linka...............22..............16.06..........opolskie ewcia_82...............28.............16.06..........Niemcy< br /> stell.....................27..............16.06.......... .Polkowice 82 czarna..............28............17.06..........świętokrz yskie Anaid....................29............17-22.06. Qska....................33.............18.06..........Gda ńsk Maglip...................21............20.06..........Woc ławek jo_joo...................30............20-22.06......GLIWICE mama z de..............24............22.06..........Niemcy Frankfurt s-t-o-k-r-o-t-k-a.......24............22.06. jagna841................26............23.06..........Inow rocław neciaa....................21...........24.06.........warm ińsko-mazurskie maja272.................27............26.06. Aguś85...................25............27.06......k .Kielc myszka88...............23............22.06........dolnoś ląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala82848284
mala82848284..............28........13.06.2011...............rybnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala82848284
::::NIK::::::::::::::::WIEK::/TE RMIN PORODU ::::MIEJSCOWOŚĆ martolinka89..........21............ 1.06.........Gliwice arkadiaaa...............24............1.06.........Warsza wa Agnik83..................27............03.06..........Elb ląg Jado......................33............03.06..........Zi elona Góra Bea74 ...................36.......... 03.06 .............łódzkie bomi ....................29.............03.06.......Tychy luciola28...............35..............2/4.06........k. Gliwic palusia81...............29.............3/5.06.........k.S zczecina młoda@ma musia......19..............05.06...........łódź Asia_Malina............28.............6.06.........Skawin a/k.Krakowa trixi25..................25.............8.06. izunia1986..............23.............09.06 Magdigu................28.............9.06........wielkop olska ziolka79................31............11.06.........Jastr zębie/Londyn kasiunia................27............12.06.........Biał ystok mala82848284.........28............13.06...........Rybnik panna_z_de ...........24.........ok.13.06..........Niemcy aśka2010...............31............13.06............ma zowieckie MamusiaAgusia........28.............16.06...........opols kie inka linka...............22..............16.06..........opolskie ewcia_82...............28.............16.06..........Niemcy< br /> stell.....................27..............16.06.......... .Polkowice 82 czarna..............28............17.06..........świętokrz yskie Anaid....................29............17-22.06. Qska....................33.............18.06..........Gda ńsk Maglip...................21............20.06..........Woc ławek jo_joo...................30............20-22.06......GLIW ICE mama z de..............24............22.06..........Niemcy Frankfurt s-t-o-k-r-o-t-k-a.......24............22.06. jagna841................26............23.06..........Inow rocław neciaa....................21...........24.06.........warm ińsko-mazurskie maja272.................27............26.06. Aguś85...................25............27.06......k .Kielc myszka88...............23............22.06........dolnoś ląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja robie wszystko by nie robic tego co powinnam :( no nic, praca sie sama nie zrobi, wiec zaraz zmykam. witam nowe mamy :) we wtorek rozmawialam ze swoja polozna. ma jeszcze termin wolny, wiec sie zalapalam. na wiesc o domniemanej cesarce, przyniesie mi cala wielka karte minusow. mowila ze dopilnuje tego by wszystko bylo dobrze. wpadnie do mnie na poczatku stycznia. co do brzucha... jak zaloze spodnie ciazowe i przylegajaca bluzke to widac ze jestem w ciazy. a co termiow... nie patrze na to tak, moj syn urodzil sie prawie 2 tygodnie wczesniej, wiec i tym razem licze na ciut wczesniejsze rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez siedze w pracy i robie dokladnie wszystko byle nie pracowac,wlasciwe czuje sie znakomiecie,mdlosci mi minely,ale jakos tak ciezko zajac sie praca.....hihi a z tymi terminami to rzeczywiscie pokrecona sprawa,no ale mniej wiecej wiadomo kiedy sie spodizewać przynjamniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo_joo wg OM jest to 11 tydzień i gin określił termin na 27.06.2011 a wg pierwszego usg które miałam w 8 tyg termin wypada na 30.06.2010 r. ja też się wpiszę do tabelki ::::NIK::::::::::::::::WIEK::/TE RMIN PORODU ::::MIEJSCOWOŚĆ martolinka89..........21............ 1.06.........Gliwice arkadiaaa...............24............1.06.........Warsza wa Agnik83..................27............03.06..........Elb ląg Jado......................33............03.06..........Zi elona Góra Bea74 ...................36.......... 03.06 .............łódzkie bomi ....................29.............03.06.......Tychy luciola28...............35..............2/4.06........k. Gliwic palusia81...............29.............3/5.06.........k.S zczecina młoda@ma musia......19..............05.06...........łódź Asia_Malina............28.............6.06.........Skawin a/k.Krakowa trixi25..................25.............8.06. izunia1986..............23.............09.06 Magdigu................28.............9.06........wielkop olska ziolka79................31............11.06.........Jastr zębie/Londyn kasiunia................27............12.06.........Biał ystok mala82848284.........28............13.06...........Rybnik panna_z_de ...........24.........ok.13.06..........Niemcy aśka2010...............31............13.06............ma zowieckie MamusiaAgusia........28.............16.06...........opols kie inka linka...............22..............16.06..........opolskie ewcia_82...............28.............16.06..........Niemcy< br /> stell.....................27..............16.06.......... .Polkowice 82 czarna..............28............17.06..........świętokrz yskie Anaid....................29............17-22.06. Qska....................33.............18.06..........Gda ńsk Maglip...................21............20.06..........Woc ławek jo_joo...................30............20-22.06......GLIW ICE mama z de..............24............22.06..........Niemcy Frankfurt s-t-o-k-r-o-t-k-a.......24............22.06. jagna841................26............23.06..........Inow rocław neciaa....................21...........24.06.........warm ińsko-mazurskie maja272.................27............26.06. Aguś85...................25............27.06......k .Kielc dorota83................27............27.06........Koszalin myszka88...............23............22.06........dolnoś ląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala82848284
A ja moje kochane siedzę w domku,ale tak szczerze to nie chce mi sie kompletnie nic:)nie umiem sie pozbierać do kupy i wziąsć za jakąkolwiek robotę...A o gotowaniu obiadu to już nie wspomne bo na samo wspomnienie gotowanego czegoś zaczynam mieć mdłości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
dziewczyny moze ktoras z was widziala w sklepie sukienki mikołajki dla dziewczynek ja poszukuje na 86 , białystok tyo takie zadupie ze niemoge znalezc, chodzilam po sklepach i niema:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! jestem tutaj nowa...tzn mam termin na 24 czerwca. przyjmiecie mnie do grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Witam nowe ciezarne ;) ja mam niby na 13 czerwca tak wyliczyl mi kalkulator , zobacze jak bedzie z usg , w poniedzialek ide jak to szybko minelo Tak zimno jest az nie mozliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę zmienić stopke..bo 1,5 roku temu urodziłam synka..ma sie super..i no niestety wpadlismy. nie chcialam tak szybko miec drugiego dziecka. Ale teraz sie juz ciesze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Witam nowe ciezarne ;) ja mam niby na 13 czerwca tak wyliczyl mi kalkulator , zobacze jak bedzie z usg , w poniedzialek ide jak to szybko minelo Tak zimno jest az nie mozliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszą ciąze przeżywałam super...czułam sie super. a teraz masakra...mam mdłości codziennie tzn kilka razy dziennie. ciągle boli mnie głowa. a humor to co chwile mi sie zmienia. schudłam już 3kg. w nastepnym tygodniu ide na wizyte..zobaczymy co lekarz mi powie. musze poczytac co naskrobałyście...ale przy 1,5 rocznym dziecku to za bardzo czasu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka89 chodzę do doktora Andrzeja Szweja na obrońców pokoju,jak narazie byłam az dwa razy hihi,ale poki co jestem bardzo zadowolona ,a ty gdzie chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak fajnie się zaludniło :-) Ja sobie poszłam do piekarni, nie mglam wysiedzieć już... Ale powiem Wam,że dziś jest bardzo przyjemnie. Mroźno,ale fajnie. Co do brzzucha... To ja niestety czuję,że wszystko zaczyna mi się ciasne robić. JEszcze wchodzę,ale tak na styk... Szczególnie kurtki,bo w biuście mi sporo przybyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam juz powoli problem z zapieciem plaszcza wlasnie w piersiach, ale mam nadzieje ze przechodze w nim ta zime, bo po co kupowac nowy. w pon gin mnie wazyl i waga stoi w miejscu, troche to dziwne bo moja waga w domu pokazuje 1kg na plusie wiec chyba mam zepsuta:P wymioty nadal mam ale tylko tak srednio 2 razy w tyg no i czasem dziwne smaki. wczoraj na kolacje zjadlam pomarancze, pol sloika kiszonych ogorkow i mala kanapke z dzemem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe dziewczyny! Ja tez chetnie bym wysciubila nos na zewnatrz, ale boje sie, ze mi buty przemokna i bede tak siedziec w mokrych. Moja kurtka zimowa powinna mi "wystarczyc", mam jeszcze jedna zapasowa. Ja bardziej zaczynam przybierac w pasie po calosci a nie sam brzuszek, wiec praktycznie od poczatku przestalam miescic sie w swoje spodnie. Zjadlam wlasnie 2 miski zupy pomidorowej z makaronem i jest bosko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganik witaj w klubie cycki wielkie czasem mam wrażenie że eksploduję. Mi już przed pozytywnym testem urosły taki mój urok. Brzuch już też widać odstaje coraz bardziej ale nie jest typowo ciążowy ale myślę że do świąt będzie mała piłka Kurtkę kupowałam będąc w ciąży i wzięłam luźniejszy model, wiec jeszcze mam sporo miejsca ale jak zima do marca będzie to raczej będę musiała coś dokupić kapucha dzieci się fajnie będą chować choć wierzę że ciężko będzie. kasiunia są super w tesco dla niemowlaków i dla starszych. Zawsze mi się podobało coś takiego ale jak Olek był mały nie było jeszcze w tesco tych linii odzieżowych. Po świętach będą wyprzedaże może coś kupię już dla małego. Ja od rana z łóżka tylko do wc i do kuchni po obiad a nawet apetytu nie mam. Leżę i gnije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny gdzieś na forum innym czytałam że ruchy dziecka można poczuć gdy dziecko ma 8 cm. Mój miał 6 cm w zeszły poniedziałek więc może teraz być już prawie taki. Czekam na te ruchy ale myślę że jeszcze z 1-2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
u mnie znów dziś zupa. Maz jest zły ze gotuje cały czas zupy ale takie smaczki mam ... a 2 obiadu gotować nie bede. Jeszcze mnie czeka sałatka z ananasem i kurczakiem do zrobienia... U mnie jak brzucha nie widać tak nie widać ... nie mogę sie docekać następnego usg jak piszecie o ruchach dzidzi to mi sie sam usmiech pokazuje na twarzy , jakoś sobie tego nie wyobrazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! :) U nas wczoraj to myślałam że nas zasypie na amen. Jak zaczeło sypać o 15 tak po 1,5 h przerodziło sie to w burzę śnieżną i trwało do samiutkiego wieczorka. Normalnie masakra. Dzisiaj jest bardzo przyjemnie. Lekki mrozik i słoneczko cóz więcej potrzeba. Co do brzuszka to ja juz od ponad 2 tygodni musze nosić spodnie ciążowe. A stanik to już praktycnzie dwa rozmiary większy by sie przydał :P Mój mężul zadowolony przytula sie i do biustu i do brzusia heheh. Co do obiadków to biedak musi jeść to na co ja mam ochotę :P CXhociaż staram się jemu też dogodzić :D Na jutro zarzyczył sobie placka po węgiersku ale to dobrze bo ja tez mam ochotę :) Dzisiaj jemy ogórkową. mniaaam aż mi ślinka cieknie ale, czekam aż moje Słoneczko wróci z pracy. Na razie zajadam sie serkiem waniliowym z czekoladą :D ale coś czue że to bedzie za mało :P powiedzcie mi bo może któraś z Was wpadnie na pomysł co kupić 5 letniej dziewczynce na Święta bo ja już nie mam pojęcia. Zabawek ma już za duż a chce jej kupić coś z czsego będzie się cieszyła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najczęściej takim maluchom kupuję książeczki dostosowane do wieku. Bo rodzicom czasem szkoda kasy na książki, a one powinny itnieć w zyciu człowieka. A teraz są takie cudne...i edukacyjne, i z baśniami, i śmieszne, i wymyślate itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomi ja zgadzam się z luciolą. Kup książkę są takie najpiękniejsze opowiadania dla dziewczynek i wersja dla chłopców którą mój Olek ma. Bardzo ładnie wydane z obrazkami akurat dla 5 latki. Mój jest też fanem Pana Klueczki i nawet pod choinkę sobie zażyczył leży już w szafie razem z inna księgą. Ja staram się kupować zawsze coś co przyda się na później np gry pod choinkę kupimy mu monopol junior, od mojej mamy dostanie playmobil śmieciarkę więc się zabawi. Za dużo zabawek na raz to niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×