Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Dzień dobry!! U mnie sampoczucie w miarę, rano są tylko lekkie mdłości,ale to wszystko już jest do wytrzymania. tylko piersi bolą i dziąsla zaczęły krwawić przy szczotkowaniu. Wam też już dolegliwości odpuściły,czy tylko u mnie? Niestety teraz poszło mi już w brzuch co niestety jest powoli widoczne. Na szczęście spodnie jeszcze dobre. Wczoraj licytowałam komplet ciuszków ciążowych i ktoś mnie w ostatniej sekundzie przebil o 1 zł i 2 pary spodni, 2 tuniki i kocyk dla dzidzi poszly za 51 :-( U mnie spadł śnieg,ale jest zero stopni. więc robi się plucha na zewnątrz. Ale mieszkanko już świątecznie przystrojone,wiec powoli łapiemy nastrój Bożego Narodzenia. Sam ten nastrój lubie, ze świętami gorzej,bo nie wiem jak to rozwiązać-rodzicow mamy 140 km od Elblaga,a teściów 280... Zazwyczaj robiliśmy objazdówkę,a teraz nie mam pojęcia jak to będzie!!:-( Ja się chyba nie nadaję na weekend w aucie,bo niestety tak to będzie. Tym bardziej,ze nie wiadomo czy mój mąż nie będzie pracował w wigiię... Może być tak,że skończy dopiero o 15:30... Ah aż sie denerwuję na samą myśl co z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie :) U mnie samopoczucie dobre :) nie mam mdlosci ani wymiotów. apetytu niestety tez nie mam :/ nadal ani jednego kg na plusie a brzuch juz widac :) na zaparcia nie cierpie ale wzdecia mam :| piersi czasami bola jak oszalale :/ kilka dni temu nie wiedzialam co mam ze soba zrobic! tak mnie bolały i swedziały jednoczesnie. smarowałam co chwile balsamem i przeszlo. Wypryski tez sie pojawiaja ale nie duzo :) z reszta przed ciaza tez czasami wyskakiwały (szczegolnie przed @). Zdecydowałam sie zminic lekarza. Zaczne chodzic prywatnie. Mam dosc tych konowałów :P a teraz ide porobic paczki dla meza siostrzenic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
u mnie dolegliwosci przeszlya le tak jak u ciebie mdloscijaksa to slabiutkie i zadko no i dziasla wraziliwe nie krwawia ale bola przy szczotkowaniu , brzuszek tez mam lekki ale wkoncu juz prawie 4 miesiac i podobno w 2 ciazy szybciej wyskakuje bo juz niestety miesnie nie te , tak slyszalam moze prawda moze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie także odwilż, wczoraj cały dzień sypał śnieżek a jak wstałam to chlapa się robi za oknem. Mikołaj niestety też o mnie zapomniał :( co do dolegliwości to mnie dopadają wieczorem mdłości naszczęście do tej pory odbyło się bez wymiotów, czasami mam też wzdęcia, a na wadze + 1. Miłego dnia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!! A powiedzcie mi w którym miejscu powinno się mierzyć biodra by kupić te spodnie ciążowe? I KOchana! chyba Palusia Ty kupowałaś na allegro te spodnie i spódnice, mogłabyś wrzucić jeszcze raz linki,bo nie mogę ich znaleźć?? To dobrze,że samopoczucie już lepsze u Was :-) Ja właśnie się zbieram na pocztę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie mikołaj tez nie przyszedl :( ale dla meza cos zostawil wiec bedzie mu głupio :P jeszcze z dolegliwosci ciazowych mam sucha sluzówke w nosie i czesto jak smarkam to widze krew :| ale ponoc to sie zdarza w 2 trymestrze wiec looz:) nie przejmuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegPP
Cześć dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegPP
Cześć dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegPP
Ok w końcu udało się i to dwa razy :-) Ja mam termin na 17 czerwca i chętnie do Was dołącze :-) Na początek mam takie pytanie czy któraś z Was szczepiła się teraz w ciąży na grype? albo czy ginekolog kazał Wam się zaszczepić? Bo mój gin kazał mi się zaszczepić ale ja nigdy nie szczepiłam się na grype i mam pewne obawy szczególnie co do szczepienia w ciąży. Co Wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegPP
bomi :) jak ostatnio pytałam gina o opryszczke to mi powiedział że w ciąży opryszczke leczy się tabletkami i nawet mi przepisał zebym miała pod ręką w razie gdyby mnie dopadła także jak najszybciej idz do lekarza niech Ci przepisze bo trzeba to szybko wyleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo...dziwne... ja zawsze myślałam, że w ciąży to żadnych szczepionek....ale w końcu medycyny nie kończyłam ;) no i kończy ci się pierwszy trymestr, w którym grypa może być niebezpieczna..... poszperaj na necie na medycznych portalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegPP
co mam zrobić zeby nie być na pomarańczowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) u mnie temp. juz +2 i wreszcie moge powiedziec, ze jest mi cieplo:) u mnie z dolegliwosci ciazowych nie zostalo prawie nic oprocz bolow w krzyzu i brzucha i wrazliwych brodawek. czasem mnie zemdli ale to juz naprawde rzadko. brzuszek tez powoli wychodzi ale nadal waga stoi w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki!! U mnie Mikołaj był już dwa razy :P u mężula też hihi chyba byliśmy bardzo grzeczniusi hihihi Opryszczka swędzi ale już wysycha więc idzie ku lepszemu. Ja niestety daje cierpię na poranne mdłości i wymioty :( no i od dwoch dni głowa mi poprostu pęka... Już nie wiem co mam zrobić. Co do cery to jak sie nie będę samrowała kremem 4 razy dziennie to poprostu mi się łuszczy jak szlag. No i zały czas mam zaczerwienioną. Zaraz wyciągnę mężula na spacer to może się lepiej poczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MegPP - żeby się zaczernić musisz się zarejestrować na stronie głownej forum albo wejść w zakładke moje konto i tam wpisujesz swoj nick i hasło :) I witamy Cie serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki bomi:) a co do tej opryszczki to radziłabym Ci jednak przejść się do lekarza bo sama opryszczka może zniknąć ale wirus pozostaje w organizmie i trzeba go wyleczyć bo jest niebezpieczny w ciąży tak mi przynajmniej mówił lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomi:) no to jedyna grzeczna w tym gronie;) Kiedyś jak małego nie było też robiliśmy sobie prezenty ale już dawno tego nie robimy choć nie powiem miło by było choć czekoladki dostać;) Meg PP ja się nie szczepię z zasady nie jestem zwolenniczką szczepień dodatkowych, poza tym już swoje odchorowałam więc mam nadzieję że to koniec na tą ciążę:) Mnie piersi czasem też mocno bolą np z rana takie jakby pobite były, a czasem takie przeszywające kucie w sutkach. Aganik ja wzięłam moje ulubione spodnie zmierzyłam w okolicy końca zamka, najlepiej żeby były wyprane bo wtedy są mniejsze i np ja mam w swoich 47 cm to jak wzięłam w biodrach do 100 cm i powiem ci że jak je noszę troszkę się rozchodzą to wiem że powinny mi starczyć do końca o ile w dupie z 10 kg nie dojdzie;) Te spodnie nie są grube maja strecz ja jestem zadowolona bardzo. http://allegro.pl/1337089917-i1337089917.html http://allegro.pl/1330463478-i1330463478.html szkoda że tu fotek nie można wklejać to bym ci zdj w spodniach wrzuciła ale jak mnie natchnie to coś wymyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u mnie był mikołaj i zostawił złote kolczyki:) hehe.. synek dostał sanki:) co do samopoczucia to dzisiaj boli mnie brzuch... niesety ostatnio coraz częściej mnie boli:( w sobote jade na usg,bedzie to 12 prawie 13 tydzien. to bedzie usg przez brzuch czy dopochwowe? ja juz nie pamietam jak to bylo z Erykiem jak byłam w ciąży... humory mam straszne:P dzisiaj jade na zakupki...musze kupic sobie jakies buty..nadal 3kg na minusie. brzuch mam bardzo malutki... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dZiewczyny a macie swoja skrzynke na topiku? z chęcią bym wrzuciła zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na poczcie zalIczyłam godzinny spacerek i teraz najchętniej to połozyłabym się spać ;-) Ale muszę zrobić obiadek i pracować dalej ;-( Na szczęście mnie na razie opryszczka omija, w ubieglym tygodniu ale faktem jest,że ja co rano się budzę z zatkanym nosem ,tak jakby tylko lekki katar i bol gardła.alergicznie. A nie mam w sypialni nic co mogło by uczulać... A co do objawów to powiem Wam,że ja coraz częściej muszę do kibelka. Teraz też wyszłam na godzinę i już biegłam,żeby siusiu pojść. Co do zaparć to dla mnie rewelacyjne są suszone śliwki. Na szczęście nie mam na razie ztym problemów (może 2 razy mnie dopadly),ale śliwki pomogły. palusia-dzięki Kochana jesteś nieoceniona!! :-) JA to się tak pomierzyłam,że wyszlo mi 12 cm więcej niż wg Twojego pomiaru. ;-) Ale wyciągałam z szafy spodnie,żeby je zmierzyć i tak się zorientowałam,że mam 3 pary luźnych spodni, które jeszcze spokojnie mogę nosić,do tego jedne takie raczej domowe... Więc na razie chyba odpuszczę sobie te spodnie, kupię tylko legginsy... A jak tamte zaczną mnie w pasie cisnąć to dopiero kupie. I od tego sprzedawcy,co podalaś linka,bo naprawdę ma super rzeczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Hanka ja bylam 12 tydz z usg i 13 od OM to robil przez brzuch powiedzial ze jestem chuda i powinno byc wszystko widac noi bylo , naszczescie dopochwowe juz zamna do wc tez czesto latam apetyt słaby , a ztymi zaparciami to wiem ze suszone sliwki dobre ale ja itak nielubie ze nieprzeszlyby mi przez gardlo , ale jakos przyzwyczailam sie raz jest lepiej raz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Byłam dziś u lekarza - zapytałam co robić, jak krew z nosa leci - spokojnie można brać 2 tabl na dzień rutinoscorbinu i wit C. Wzdęcia też mam i o nie zapytałam, to powiedział, ze trzeba zmienić dietę i żeby żadnych środków nie stosować. Niestety nie poznałam płci, dopiero na kolejnej wizycie (w styczniu) okaże się, czy to chłopiec czy dziewczynka... A, co do jedzenia, w ogóle nie mam apetytu, najchętniej to bym nic nie jadła... A na widok mięsa to mnie odrzuca... Ehh, niech już będzie ten 14 tydzień :) No i przy okazji - jak już piszę - jakie prezenty szykujecie dla mężów na Święta? Bo ja w tym roku zupełnie wyprana z pomysłów jestem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki, obudzilam sie rano i od razu zauwarzylam, ze brzuch jakby przez noc urosl. Jak piszecie, ze u was ldopiero co widac to u mie juz sporo. Czuje sie okropnie, od poczatku ciazy to chyba moj najgorszy dzien. Mam nudnosci, jest mi niedobrze, boli w krzyzu i ciagnie w brzuchu. Na dodatek wszystkiego zjadlam wczoraj kawalek wedzonego lososia i potem sie naczytalam, ze niewskazane, bo mogl byc surowy wedzony itp. Panikuje strasznie. Czy ktoras moze mnie uspokoic!!!! MegPP- ostatnio mialam taki sam dylemat, poniewaz moj ogolny zasugerowal, zeby sie zaszczepic. Czytalam w ksiazkach, ktore mam od kolezanek, ze szczepienia sa bezpieczne i w zaden sposob nie wplywaja na dziecko, i najlepiej po 12tyg. Ale sama jeszcze rozwazam czy sie szczepic, czy nie. bomi- jesli chodzi o skore to mam to samo, caly czas swedzi i sie luszczy. Smarowanie na okraglo. Hanka- hojny ten twoj Mikolaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,w tym tygodniu to juz moj 13 tydzien i pod koniec wybieram sie na badania prentalne i ciekawa jestem czy oprcz tego czy dzidzia sie dobrze rozwija,to czy moze bedzie juz wiadomo płeć ? :) A tak pozatym to zapracia i suchosc w nosie z krwawieniami to chyba występuje u wszystkich kobiet w ciazy,ale nistety na zaparcia nie ma rady chyba,po porstu same musza minąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego przy wpisie do Hanki pojawila sie korekta z gwiazdka i przez CH ???????? hojny - czyli wspaniałomyślnie obdarowujący innych, szczodry !!!! Czy to automatycznie poprawia????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZNOWU!!! maja jakis chory system korygowania brzydkich slow. Powinni zwiekszyc swoj automatyczny slownik i sprawdzic znaczenie poszczegolnych slow! Hanka mam nadzieje, ze nie pomyslalas, ze chcialam napisac cos innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! U mnie też był Mikołaj i u Mojego Ukochanego też oczywiście. Jeszcze pózniej ma znowu być;) Ja mam w środę do gina, to będzie 11, początek 12 tygodnia. Mdłości męczą okropne, dzisiaj około 11;00 myślałam, że wyrzucę z siebie żołądek, okropna sprawa;( Mam nadzieję, że mi się polepszy i wkońcu odzyskam dawny apetyt, bo teraz to na większość się zmuszam. ziolka tak, to automatycznie poprawia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×