Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Cześć Dziewczynki! Moja kruszynka też kopie, a jak zjem to w ogóle rewolucje;) Ale to najpiękniejsze co może być;) W weekend rwa była tak bolesna, że chodzenie przyprawiało mnie do płaczu, o przewróceniu się w nocy na bok nie wspomnę, teraz też nie jest wesoło, okropieństwo;( ziolka swój chlebek, na pewno pyszny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuje pharmaceris Foliacti (polecila mi go siostra i przyjaciółka) od początku 4 mies. i póki co, nie zauważyłam nic niepokojącego, wcześniej smarowalam sie oliwką w żelu w zeszłym tyg. dowiedziałam się, że to będzie dziewczynka i teraz mam spory problem z wyborem imienia :) a w tym tyg. jadę na połówkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od wczoraj znowu mam te skurcze :( Wczoraj chwytały mnie często, ale przechodziło. A dziś od rana brzuch twardy jak kamień, puszcza dosłownie na chwilkę i od nowa to samo. Cały czas czuję to twardnienie. Wzięłam no-spe forte, ale niewiele to dało. Nie czuję bólu, tylko nieprzyjemne "stawianie się". ehh..... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchy w ciąży :D
HEJKA TO JA MUCHY W NOSIE :), u mnie ze spaniem tez ciezko a co dopiero jak bedzie brzuszek wiekszy????? wiecie co doszlam do wniosku se to pod pepkiem to mnie dzidzia kopie dzisiaj to wogole jakas taka bardziej aktywna jest:) codziennie wlaczam sobie filmik z kapiela w zlewie i sie rozplywam nad ta dzidziunia sliczna! az normalnie nie moge sie juz doczekac!!!wlaczalam sobie tez kapiele noworodkow polskich i tez sam miod!!!witam nowe kolezanki :*ach powiew optymizmu zapanowal u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchy w ciąży :D
dziewczynki kochane z racji tego ze nie bylo mnie wtedy jak pisalyscieo wyprawkach to czy moglabym prosic o ponowne wklejenie tych zestawien????nie wiem gdzie to bylo...z góry wielkie dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
daria a od czego ten brzuch może twardnieć lub stawiać sie? mnie jak tydzień temu lekarz badał to mówił że macica zachowana . to raczej ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko... no to są skurcze, tylko nie wiem czy te przepowiadające, czy te które świadczą o przedwczesnym porodzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu nic dzisiaj nie załatwiłam.Dzwonili żebym jutro przyszła.Kurde tylko d..e zawracają.Ja naszczęście nie mam zadnych skurczów.Boli mnie brzuch przy chodzeniu,ale podobno to normalne.Chociaż szczerze dla mnie nie.No ale cóż uroki ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
witajcie mamusie daria u ciebie to dosć dlugo trwa, u mnie to tylko 2-3 dni pobolewało i przeszło, moze przedzwoń do swojego lekarza i zapytaj sie czy to normalne ... inka linak ja uzywam museli jak narazie rostępow nie widać ale wole dmuchać na zimne tylko zapach taki sobie no ale cóz... mnie Kubuś tez cały czas kopie za 8 dni połówkowe juz nie mogę sie doczekac kiedy zobacze mojego maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 200
też nie używam nic na rozstępy . zobaczymy czy coś będzie. jak czytałam te co smarują to mają te rozstępy , a te co nie ,nie mają . więc jak komu pisane. macie jakiś dobry przelicznik tygodni ciąży? bo już się pogubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ywa
dziewczyny, a jaki rodzaj usg macie robiony w połowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!! Ja to sie w weekend nabawiłał jakiegos przeiżebienia :( czuje ze mam zapchany nos, pieką mnie oczy i pobolewa garło. A tak uważałam zeby czegoś nie złapać :( Co do smarowania to ja nie smaruje sie codziennie a raczej kiedy mi sei wspomni. Uzywam kosmetyków z serii mama i dziecko z oriflame. Mimi dzisiaj od rana był aktywna. teraz poszła chyba spać a ja ide w jej ślady :P Odezwę się wieczorkiem. Milusiego dzionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam się smaruję po kąpieli oliwka z rossmana i na to mam krem perfecta mama. Podwójne uderzenie, mimo rozstepów z okresu dojrzewania nie mam nic z poprzedniej ciąży (tylko piersi bo ja z tych co rosną gigantyczne) Teraz nawet na cycuchach nie ma, ale od początku śpię w takim bezszwowym staniku bo one swoje ważą no i bolą mnie raz mniej raz więcej. Teraz muszę kupić jakiś kremik ale nie wiem jaki. Czekam na M i spróbuję sie dostać do lekarza, bo z bólu wyć się chce. mam nadzieję że minie przyjmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ywa powiem Ci szczerze ze nie mam pojecia bo nie wiem czy to sie samemu wybiera czy lekarz decyduje!!my mamy w srode i nie wiem co nas czeka!ale moze juz to 3 d? bo to 2 d to jest to normalne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomi czyli 4d i wszystkie pomiary i sprawdzenie prawidlowosci rozwojowych organow wewnetrznych tak???oswiec mnie kobieto!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
pomiary i tak się robi w2d , a te 3d 4d to juz jak to ktoś powiedział luksus dla rodziców bo pokaże lekarz buźkę taką jaka jest tam w środku . mi robił w 2d i płaciłam 50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muchy - wszystkie poiary miałam robione w 2d czyli te standardowe. A zeby podejrzeć jak Mimi wygląda i zrobić zdjęcie buźki itd miałam robione 4d. Tyle ze za 4d dodatkowo płacisz. Mnie cała wizyta czyli prenatalne +2d+4d+ nagranie płyty kosztowała 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 2000
kto umie wyliczyć który to dokładnie tydzień? miesiączka 5 września 2010 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×