Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

to i ja dorzucę coś o mojej teściowej swego czasu wydawała mi się super - aż do momentu, kiedy sie dowiedziała się, że mamy z mężem kryzys w małżeństwie..... nasza sytuacja wróciła do normy, a nawet do lepszego, ale teściową już inaczej postrzegam.... jeszcze potem mnie utwierdziła w moim nowym jej odbiorze jak rozwodził się brat męża.... to by było tyle w tym temacie szczegóły to raczej na bloga by sie nadawały - nie będę przynudzać - nie tym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!:) A ja dzisiaj super humorek bo słoneczko za oknem, zarazzz na zakupyyyy eh jak ja uwielbiam kupowanie tych malutkich rzeczy, chyba znalazłam swoje powołanie w życiu, może po ciąży otworzę sklep z ciuszkami dla dzieciaczków:D Co do Walentynek to my zawsze je obchodziliśmy ale w tym roku stwierdziliśmy, że mamy masę wydatków związanych z domem, remontem, kupowaniem mebli i wyprawki dla maluszka, że oboje uznaliśmy, iż nasz mały skarbek w moim brzuchu to nasz prezencik:) No z rana się wyściskaliśmy, wycałowaliśmy i już!:) Poza tym uważam, że jest jeszcze 364 dni w roku podczas których trzeba się kochać i szanować nie tylko dzisiaj:P myszka pyszka no masz rację co do tych warzywek i owocków ale wiesz jak mi lekarz zabronił to narazie się wstrzymuje a jak ból dopadnie na głoda warzywnego to nie wiem ale będę musiała coś wszamać:P A u mnie trzeba wybrać położną, która po porodzie przyjdzie do domu, pokaże jak zajmować się dzieckiem ( ja nie skorzystam z tej opcji bo moja mama mi pomoże) poza tym potrzebna mi będzie tylko po to, żeby ściągnąć szwy. No ale jak trzeba to trzeba. A do szkoły rodzenia nie idziemy bo wiem od koleżanek, że to pieniądze wyrzucone w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już nie wiem... :P :P :P W piątek jak byłam u lekarza to wpisał mi w kartę że jestem w 21tc a że liczę od wtorku to założyłam że od jutra będę w 22tc... Najważniejsze że jesteśmy w ciąży bo poród pewnie i tak przyjdzie jak się maleństwu będzie spieszyło a nie jak wychodzi z obliczeń:) Siedzę w pracce i takie słoneczko że aż się nie chce nic robić... Wiosno przyjdź!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babolki U nas walentynki zwykły dzień M na diecie więc nawet nic specjalnego nie szykuję. Kupiliśmy tylko lody rureczki i słodką śmietankę ubiję na sztywno z Synusiami walentynkowy deserek zjemy;) For malinowa szwów to chyba nie zdejmują teraz tych rozpuszczalnych się używa, ja bynajmniej takie miałam luciola no ta teściowe temat rzeka. Ja będę podwójną hmm ale nie będę się wtrącać. Moja mam nie wtrąca się a T różnie dziwnie komentują bez wyczucia całkiem. W jedo spacerówkę możesz montować w dwóch kierunkach więc ta przekładana rączka chyba zbędna, a różnica między jedo a xlanderem jest ogromna jeśli chodzi o amortyzację Co do traktowania ciężarnych to moim zdaniem najgorsze są kobiety. na innych forach obrzucają sie błotem bo na zwolnieniu któraś jest bo to bo tamto. Dla mnie dziwne bo mężczyznom to nie przeszkadza, a kobieta kobiecie wrogiem a przecież najlepiej powinny rozumieć aneczkap w Vission express okularki zrobiłaś? Też mam ta promocję i we wrześniu mogę sobie nowe fundnąć:) izunia mój Filipek też aktywny bo ma ze 4-5 pór aktywności i potrafi mocno przywalić a to dopiero 25 tc i już go dość wysoko czuć aganik ja mieszkam na przeciw jednostki ;) i mam koleżankę którą z M ze śląska przerzucili. Już się wciągnęła ale na początku było jej ciężko. kasiunia ja mam tak samo z chłopcami Olek brykał i mu zostało ten tez ruchliwy i no nic na spokojne dziecko nie liczę byleby dobrze jadł i spał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane :) Już jestem :) nie przeczytałam tylu stron, nadrobię to później. "Przeleciałam" tak z grubsza i dostrzegłam,że się o mnie martwiłyście. To miłe :) dziękuję:) W czwartek, 10.02 byłam na wizycie :) z Dzidzią wszystko jest dobrze, waży 335 gram, strasznie ruchliwa jest. Nadal nie znamy płci, ja się nastawiam,że poznamy ją przy porodzie :D Nie było mnie kilka dni, bo mąż się straszliwie rozchorował, wrócił w czwartek szybciej z pracy i od tego dnia aż do dziś byliśmy u mojej mamy. Trzymajcie się Dziewczyny ciepło. Pozdrawiam i całuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! u nas dzisiaj świeci słoneczko ale jest na minusie i wieje zimny wiatr. Ja rano byłam w proradni diabetologicznej i mniej wiecej mi na poczatek wytłumaczyli co i jak. Za tydzień mam spotkanie z dietetyczką ktora mi ustali indywidualna diete na podstawie moich tygodiowych wyników. Co doprzepuszczania w kolejce to ja nie spotkałam sie ostatnio z miłymi komentarzami. Nawet ostatnio jak stałam w markecie w kolejce i podeszła obok dziewczyna juz w bardzo zaawansowanej ciazy prosząc o przepuszczenie to usłyszała ze jak chciała bahora to niech teraz stoi. Az mnie zakreciło z nerwów i normalnie wizełam ta dziewczyne przed nas bo by bidula stała a widać było ze jej cięzko. Jesli chodzi o kopanie Mimi to ona raczej z rana aktywna bardzo a potem juz spokojnie :) jedynie wczoraj na mezulowej imprezie chyab chciała być w centrum uwagi :P bo koała az mis ebrzuch trzasł cały :) No i tate z okazji urodzin skopała w ucho heheheh. idę teraz na drzemkę a potem szaszłyczki dorbiowe na obiadek zrobimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie mam ochoty pisac o mojej tesciowej i jej podejsciu do swojego synusia :) wyzalilam sie i troszke mi ulzyło.po prostu przerasta mnie to i nie bardzo wiem jak sobie poradzic. Do tego dochodza inne problemy... mam nadzieje ze kiedys nastanie taki piekny dzien, ze sie obudze z usmiechem na twarzy i powiem-w koncu nie mam żadnego kłopotu :) ide zrobic chatke puchatka :) dla SIEBIE na te walentynki ;) i zjem cała! az mi dupa peknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria dobrze ze sie odzwałaś bo naprawde sie martwiłysmy :) No i bardzo dobrze ze dzidzia zdrowa. Chyba Maluszek chce Wam zrobić niespodzienke i dlatego sie ukrywa :) A co do walentynek to my raczej nie obchodzimy. Chiałam na poczatku zrobić cos słodkiego ale ze wzgledu na cukrzyce lekarka zabroniła i mezul powiedział ze sam nie chce jeść. Dlatego kupiłam mu w nagrode sliczne czerwone bokserki z diabełkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Daria ,ciesze sie że jestes bo juz nie ukrywam ze i ja zaczynałam się martwic o Was no ale ciesze sie ze wszystko ok z dzidzia a co do plci to moze nastepnym razem sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w Vision Express :) Super promocje mają i skorzystałam też z 50% na oprawki :) Po urodzeniu córci zakładam aparat orto i w ogóle będę brzydula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska_de
Hej dziewczyny :) Śliczna dzisiaj pogoda :D po południu wybieramy się na zakupy, za trzy tygodnie wesele kuzyna... i trzeba poszukać jakiejś kreacji :P a przy okazji kupić coś dla Niuni :) my jesteśmy w 20 tygodniu ale lekarz powiedział że patrząc na dzidziusia to jest 21 tydzień :) duże maleństwo 377 gram. Cieszymy się że wszystko jest ok, bo mam z narzeczonym konflikt serologiczny i baliśmy się co to będzie. a Walentynki osobno, zapakowałam mu do walizki kartkę i tyle hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojecia nie mam to juz jest przesada krzywdza dziecko w ten sposob :D naczytaja sie ludzie komiksów i tak jest hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zawsze mnie dziwiło jak można nazwać dziewczynke np Jagoda albo podobnie owocowo itp :) ale jeżyna??? ahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby o gustach sie nie dyskutuje :) ale nie mogłam sie oprzec wszystkie dziewczyny które uraziłam przepraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wybieram sie do biblioteki. Strasznie lubie czytac a nie zawsze moge sobie ozwolic na kupno ksiazki tymbardziej teraz jak wydatkow jet cale mnostwo :) moze trafie na cos Dana Browna ktorego uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane:) co do kopania to moje malenstwo na figle wybiera sobie dziwne pory ok 1 w nocy i 5nad ranem. kopie tak ze czasem spac nie moge, a w dzien takie delikatne kopniaczki od czasu do czasu Daria super ze z dzidzia wszystko dobrze:) nie martw sie ja plci tez jeszcze nie znam i tez nastawiam sie ze poznam ja dopiero po porodzie:) martolinka mozemy sobie podac rece:) kilka stron temu tez zalilam sie na moja tesciowa. coz...one od tego sa zeby nam cisnienie podnosic. oczywiscie nie wszystkie sa takie, ale wiekszosc niestety ja tez nie wiem dokladnie w ktorym tyg ciazy jestem. na ostatniej wizycie dowiedzialam sie, ze lekarz w karte ciazy wpisal mi 20tc wg OM bylam w 22tc a wg USG 23tc:D a ja biore pod uwage termin z OM bo idzie sie pogubic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciacho gotowe :D wsadzilam do lodówki zeby zgestnialo i wieczorkiem mozna jesc :D ciesze sie ze z Waszymi dzieciaczkami wszystko w porzadku. ja mam wizyte dopiero 1 marca. to bedzie juz 29 tydzien :) ale ten czas leci :) inka linka-moj mały tez budzi sie o takich porach i daje czadu. Niestety czasami tak mnie mocno kopnie ze az boli :/ to juz nie jest takie milutkie smyranie pod skóra jak na poczatku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria dobrze że już wróciłaś :) 🌼 no i super że z maleństwem wszystko dobrze :) to jest najważniejsze :)... a moja kruszynka wczoraj była ruchliwa przez cały dzień aż w szoku byłam a dziś trochę rano mnie kopała i przed chwilką się gramoliła i cisza :( a szkoda bo ja tak lubię ją czuć :) no ale przecież ona musi też dużo spać :) może znów na wieczór się rozbryka na to liczę :) do tej pory nigdy mnie nie zawodziła :) a co do tych tyg. to ja się tym wcale nie sugeruję modlę się tylko żeby mała siedziała w brzuchu aż do czerwca a to że jest wagowo o 2 tyg. starsza to już w ogóle mi nie cnie mówi bo wcale nie oznacza że się urodzi wcześniej :) niech rośnie sobie zdrowo a urodzi się i tak w swoim czasie :).. Moja kuzynka miała cesarkę w 37tc i dzieciątko miało jeszcze troszkę meszku także dziewczyny dzieciaczki same będą gotowe :) niektóre urodzą wcześniej inne później a tydzień w tą czy w drugą stronę to naprawdę nie ma znaczenia :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktyno no niby tak :) tylko wiesz sam fakt ze mozna siezamotac jest zabawny :) no i ja czytam sobie kazdy tydzien w ksiazce co sie tam z dzieciatkiem dzieje i czasami po prostu wymiekam bo durnieje ale to tez przez to ze czuje sie jakas taka odmożdżona :D zakrecona jak ruski bombowiec czasem jakas taka totalnie nie jarzaca kwestii :) hihi moj maz sie smieje ze mnie :) mam nadzieje ze mi to minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo tak stopka pokazuje mi ze jestem w 22 tygodniu czyli 22 mam ukonczony juz tak? i teraz jak bedzie 22 i 1 dzien to juz czyli 23 leci?? no tak mi sie wydaje ze to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeliczylam od ost mies na kalkulatorze i wychodzi ze za nami pelne 22 tyg czyli leci 23 :) no juz jestem pewna swego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka linka mój tez lubi kopac o tych godz.a o 5 to juz norma.Jak mój wstaje do pracy to czesto się budze i mały daje czadu.I jak ide spać to jest to samo.Mały akrobata.A najbardziej lubie jak ma czkawke:)biedaczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy w nosie bombowcu ty;) ubawiłaś mnie Z tymi tyg to jest tak jak piszesz pełne 22 tc i np 1 dzień to już 23 tc leci;) Ja liczę od 1 dnia OM :) Ja robię zupke krupniczek będzie od razu na jutro bo idę do fryzjera i nie będzie kiedy robić obiadu. dzisiaj jak byłam na zakupach i do toalety poszłam to aż się przeraziłam ile ja siwych włosów mam szok a 30 dopiero w piątek. jak dostane extra kaskę to zakupie porządny krem na zmarchy. No i wracam do pasemek bo przy nich tych siwków nie widać. prolaktynka dobre podejście dzieci same wiedzą kiedy wyjść jedne w 38tc a drugie 41tc ważne by za długo nie przenosić. Wiadomo na końcówce będziemy juz chciały mieć to za sobą martolinka czyżby Filipy zbóje były mój tez wali że hej a wizyta u mnie 10.03 28tc będzie, pewnie następna po 4 tyg a później już częściej bedzie Co do imon to ja nazwę Kolgrim synka lub Thangal jak ktos czytał Sage o Ludziach lodu będzie wiedział co jest 5 Muchy ja tez lubie czytac choć zastoje mam ostatnio. Polecam trylogię Milenium Stieg Larson świetna i Cobena wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego pierwszego nie znam ale Cobena tez mam 4 knigi :) jak trafie na cos w bibliotece to biore dobra idem bo sie zajaralam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×