Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

jak ruski bombowiec :P dobre:P skad Ci sie te teksty biorą muchy :P Wiecie co ostatnio wyczytałam w jakiejs madrej ksiazce o bobasach? że niby dzieci które sa bardzo aktywne w brzuszku i mało spia po porodzie maja wiekszy iloraz inteligencji od dzieci spokojnych. Takich bzdur powinni zakazac publikowac :| spanie mnie cos łamie-ide uporzadkowac ostatni karton z akcesoriami dla Filipka, pomyje podlogi i moze przejdzie. a jak nie to walne sie w kimono :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
co do imion , to znaleźliśmy w kalendarzu imię KUNEGUNDA , tyko nie mam pojęcia czy to on czy to ona może nosić to imię ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po obiedzie, mąż odpoczywa a ja teraz nadrobię czytanie :) Także znikam jeszcze na moment i czytam aby być na bieżąco z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko..........
Dario, a co ci lekarz powiedzial odnosnie twardnien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria witaj :) brakowało Tu Ciebie :) przejrzałam te imiona i mnie najbardziej rozbawił Żyraf :) Co do sagi Millenium, na razie przeczytałam pierwszy tom i pomimo, że nigdy nie gustowałam w tego rodzaju książek b mi się spodobał i czekam na następny (od przyjaciółki), także polecam :) jestem molem książkowym i co chwilę coś kupuję :) aktualnie czytam Jedz, módl się, kochaj E. Gilbert - tłumaczyliśmy kiedyś fragment na studiach i mnie zaintrygowała :) z tymi tygodniami to też się gubię ale dla lekarza chyba najważniejsze są skończone tyg. :/ mi się też często nie zgadza co on wpisuje z moimi obliczeniami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek999
czy wam też zdarza się jak kichacie popuścić trochę moczu? dziś robię wielkie sprzątanie trochę się kurzy a ja chyba mam uczulenie na kurz bo kicham wiele razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanko.......... mówiłam mu o tych twardnieniach i powiem Ci,że lekarze mnie czasem rozśmieszają:D Ten na izbie przyjęć nastraszył mnie, kazał brać systematycznie leki, a mój lekarz jest przeciwnego zdania:D kazał wszystkie leki odstawić, powiedział,że to twardnienie jest normalne, szyjka macicy w porządku , zamknięta. Mam brać no-spe tylko w wyjątkowych sytuacjach, a jeśli będzie pojawiało się twardnienie bez bólu, to tylko się położyć. Ważyłam się u niego i trochę się martwię- od początku ciąży przytyłam 1,3 kg. Lekarz też powiedział,że mało, ale mam być spokojna bo Dzidzia rozwija się dobrze. Płci razczej nie poznamy, bo mimo ,że zmienia pozycję, to nóżki ma ciągle podkurczone, nie prostuje ich, aż się boję,że przyrosły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedna ważna rzecz- lekarz zniósł nam zakaz seksu :):):) Także teraz możemy do woli :):D Tylko mąż jeszcze nie w formie, bo przez ostatnie dni miał po 39,6 stopni gorączki. Ale niech tylko wyzdrowieje:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko....
daria , moja koleżanka jest chuda , nie wiem nawet czy 50 kg ważyła w ciąży . przytyła jedyne 3 kg (pozazdrościć :-) ) , urodziła wcześniaczkę ale to ze względu na choroby raczej jakie w niej siedzą typu przeszczep wątroby itp . za 2 m-ce mała kończy 5 latek i nie powie nikt że to wcześniak , jak zechce to natrzepie i braciaka o 4 lata starszego . także nic się nie martw wagą , skoro wszystko jest ok z dzieckiem :-) my mamy szlaban na sex , kurcze ale nawet się cieszę bo mi się nie chce nawet . normalnie zimna jestem chyba :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria no to mozecie szalec :D mój "kochany" maz wrocil do domu z wielgachna czerwona różą, w ogole mnie nie ucieszyla bo nie uslyszałam słowa "przepraszam". Mam w nosie takie jego czułosci. FOCH jeszcze wiekszy. wlasnie mnie Filipino kopie :) ide sie polozyc bo plecy mnie bola po myciu podłóg :/ ale jak ja tego nie zrobie to bedzie syf. grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martolinko mnie maz zaprosil na romantyczna kolacje ale odmowilam brakiem nastroju. Nic nie bede na sile robic jak mi sie nie chce! wrocilam z biblioteki i ogarnal mnie taki placz ze ledwo tchu moglam zlapac! nie wiem czy to hormony czy co ale zalewam sie krokodylimi lzami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko.... ale pewnie szybko nadrobię i jeszcze zapragnę tych niecałych 2 kg na plusie :D Co do seksu to też różnie ostatnio z tym było,ale teraz po takiej przerwie napewno sobie nie odmówię :D życie jest zbyt krótkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
muchy w nosie , i ty płaczesz teraz ? a ja jaj , ci faceci .... dobrze że mój w pracy do 20.30 to mam spokój :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dopiero teraz mam chwile, zeby do was zajrzec. Weekend "imprezowy", zaliczylismy znajomych, oczywiscie wszedzie obzarstwo niesamowite. Wczoraj i dzisiaj ebayowe szalenstwo, nakupilam zestawy uzywanych ciuszkow. Zawsze cos sie wybierze, za wszystkie rzeczy zaplacilam ok 150zl, a bedzie tego ze 100 sztuk. muchy - u mnie z koncentracja nienajgorzej, ale za to niezdara sie zrobilam, wszystko mi z rak leci, a schylic sie juz nie tak latwo :) A co do placzu to wyje regularnie od srody. Wczoraj o dziwo obylo sie bez, ale dzis pewno jak dostane kwiatka (licze na to!) to znowu sie wzrusze... palusia- chyba te Filipy tak maja. Ja mam rewolucje w brzuchu, non stop czuje jak tam fikolki wywija. daria- dobrze, ze sie odezwalas. Mi tez ostatnio czesto twardnieje, szczegolnie jak sie zdenerwuje, ale nie biore zadnych lekow. Kopyta do gory i odpoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko.......
Dario , a twardnieje ci nadal? bo ja mam tak w ciagu dnia i zauwazylam ze w nocy taki twardy i dluzej ni eprzechodzi.. kiedys mialam raczej tylko w dzien - albo nie zauwazylam.... ale mam to dosc czesto.. i takie spowodowane ruchem dziecka... czuje jak mi sie naciaga wszystko i nagle wycchodzi gula z prawej strony i tak nawet z 10 razy dziennie moj siłacz cwiczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko.......
i przez te jego prostowania szpagaty na usg zawsze pierwsze o to klejnoty widac :D nigdy po turecku tylko jakos rozdziawiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanko....... twardnieje, ale wydaje mi się,że nie tak często. Już nie zwracam na to aż takiej uwagi, skoro jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po obiedzie i po deserku lody czekoladowo karmelowe z bita śmietnką (sama robiłam) Efekt Filip szaleje;) Olek szczęśliwy z takiego obchodzenia świąt zakochanych dostałam buziaki i ukochania plus piekne serca laurki ja muszę się pochwalić że synek przyszedł dziś z nagrodą piłeczka za umiejętność wiązania butów dumna jestem;) ziolka gratuluje udanych zakupów. Teraz jeszcze można za grosze kupić używane rzeczy w idealnym stanie bo później im dziecko starsze to już raczej nowe wszystko a ceny z kosmosu. Wyprawkowe zakupy to duuży wydatek a jak wózeczek bo miałaś oglądać? Daria dobrze że z maluchem ok wstydzioszek może babeczka ;) Mi brzuch tez twardnieje przy tym boli jak na @ ale myślę że kilka dziennie to norma na tym etapie ciąży muchy głowa do góry niestety te wahania nastroju mecząca sprawa lecę bo M kompa przejmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomnialam o wozku.Palusia wozek super extra, swietny! Sprawdzalam sobie wczesniej ile kosztuje uzywka na ebayu, tak srednio 300 i bylam w szoku, ze az tyle. Kolezanka ma sie zastanowic i da mi odpowiedz w tym tygodniu. Na pewno sie pochwale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, miałam poł wczorajszego dnia i dzisiejszy jak wyjęty z życia, ząb madrości tak mi dawał do wiwatu ze oka z w nocy nie zmruzylam, godzine temu u chirurga wyrwałam dziada, to już druga osemka jakiej pozbyłam się w ciązy, wyjatkowo zaczely mi dokuczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolka_86 oj, znam ten ból, ósemki pozbyłam się dwa lata temu, bo rosła mi dziwacznie. Trochę zwlekałam i "dorobiłam" się dziury w policzku od tego. A bólu po usunięciu chyba nie zapomnę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
coś tu ucichło ,co wszystkie świętują u boku mężów walentynki ? :-) dobra to ja też spadam , ide kebaba robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprzednia-lewa dolną-usuwana mialam w listopadzie, znieczulenie zadzialalo rewelacyjnie i ani rwania nie czulam ani gdy przestalo działac, zero bólu, nic a nic, a teraz -prawa dolna-nie dosc ze przy rwaniu czulam lekki bol, to znieczulenie juz dawno puscilo i dziaslo boli;/w dodatku wciaz czuje ze saczy sie krew z rany, a bol taki sam jak wczoraj gdy jeszcze zab siedzial;/ech, myslalam ze znow bedzie jak za pierwszym razem-jak reka odjal, a niestety i nie wiem czy brac paracetamol czy poczekac jeszcze, nie dam rady drugiej nocki zarwanej przezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kobity ale wy mi smaka robicie a ja i o lodach i o kekabiku moge teraz tylko pomarzyc. właśnie wciełam kilka mandarynek i kiwi. Margolka ja jutro mam wizyte u chirurga i tez bede własnie 8 wyrywała. az się boje :( mam nadzieje ze dam rade. kurcze jakas senna dzisiaj jestem. pewnie to przez to ze wstałam dzisiaj o 7 rano co dla mnie w ostatnim czasie jest nocą :P Jutro nie wtsaje chocby sie paliło. No chyba ze mezul po nocce za bardzo bedzie chrapciał. Zaczyna mi podmawrudzać ostatnio zeby samochód zmienić. ech ci faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja:P martolinka89 to stwierdzenie przy chatce puchatka mnie rozwaliło:D na zdrowie!!! A ja mam kanapeczki z twarożkiem i papryczką czerwoną:) A zaraz znikam na serial m jak miłość:D palusia no w sumie masz racje, że szwy rozpuszczalne ale moja koleżanka niedawno rodziła i założyli jej takie do ściągania, więc nie wiem od czego to zależy. Daria witaj znowu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomi i margolka- dobrze, ze posluchalam swojej dentystki i pare lat temu usunelam dwie 8. Ostrzegala mnie, ze w ciazy moge miec problemy. Faktycznie wyludnily nam Walentynki kafe dzisiejszego wieczoru :) Milego swietowania babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
bomi kebaba obiecałam dla męża zrobić na kolację jak wróci zaraz z pracy , a sama miałam nie tknąć (tak zakładałam sobie ) no ale co to za kucharka która nie spróbuje co jej wyszło :-) no i wzięłam ze 4łyżki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze zjadać 6 posilkow dziennie i musze zapomnieć o takich rarytaskach bo to raczej musza być lekie posiłki. Mezul wyjada z domu wszystko co słodkie i ciezkostrawne bo mowi ze jak to sie skonczy to przejdzie ze mna na dietke :) ciekawe jak mu to pojdzie hihihihi dobra idziemy jeszcze cos szybkiego wszamac kąpusiać sie i nyny. Spokojnej nocki dlaWas i Brzucholków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomi nie bój się, jak masz zdjęcie zebow i korzenie proste to wyrywanie to pikus, kilka sekund, poprzedni mnie nie bolal przed wyrwaniem a ten tak, więc to moze kwestia tego ze wczoraj goraca kawa go sobie naruszylam znaczy nerwa bo mialam w nim juz dziure, tak czy inaczej ciesze sie ze wyrwalam bo nawet jesli kilka godzin czy nawet dni jeszcze poboli to juz nigdy w przyszlosci dokuczal nie bedzie, i tylko zaluje ze tak dlugo zwlekalam, panorame zebow zrobilam juz rok temu ale odwlekalam odwlekalam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×