Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość kasiunia
czesc dziewczyny , zima znow wrocila kiedy ta wiosna nie ma jak z domu wyjsc dobrze ze wczoraj na zakupach bylismy to troche od domu odetchnelam , tesciowa malej pilnowala, zasnela dla niej zuza o 16 i zebysmynei zadzwonili to byspala nie wiem do ktorej a takpowiedzielismy zeby o 19 budzila , ja nigdy juz o tej godz nie pozwalam zasnac dl malej bo tak jak wcozrajpozniej lata do 23 , no ale zawsze zrobi po swojemu dzis juz maz w pracy wiec we 2 w domku zakupy sie udały wszystko dla Zuzi na wiosne uzbieralo siei z 450 zl wydalismy a jeszcze chce kupic jej biale rurki z jeszcze 1 tunike i adidasy , no wiec dzieci pochlaniaja pieniazki , dla maluszka z brzuszka niestety nic ale to nic nadrobie:) cod o zebow to mam narazie 1 osemke ale jak juz sie wyrznela to nie boli wiec poki co nie ruszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
i jak przegladam ta tabelek z imionami to chyba wybierzemy Wiktoria tzn jeszcze z mezem o tym nie rozmawialam , ale Julia na 1 miejscu Zuzia na 4 ale wiecie ze nie zdarzylo mi sie zeby np na placu zabaw czy na osiedlu 2 jaks byla w podobnym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko....
kasiunia dziś ja jestem pierwsza od ciebie :-) ale podlasie zawsze wcześniej wstaje na tym forum :-) co do wyprawki do szpitala , to kupujecie neutralne kolory czy kolorami co do płci ? ja do szpitala chyba kupie neutralne ,a w domu już bede ubierać w kolory odpowiednie do płci . bo jak wyrośnie coś małej nagle między tymi nóżkami to brzydko tak w niebieskie ubrać :-) ciekawe ile wyniesie mnie ta cała wyprawka ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko....
o nie kasiunia , a jednak ty pierwsza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
hehe mam pytanko chyba troszke cie wyprzedzilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Daria , jesli dobrze pamietam to zamawialas wózek coneco V3 , jesli takto mam pytanie czy juz go rozkladalas i czy jest ciezki ? i jak sie prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
na co dobra jest żurwina , żurawinowa herbatka? albo zła ? ostatnio mam na nia smaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanko- zurawina dobra jest na bakterie w moczu :) jedz, pij do woli, smacznego z tymi wozkami to jakas masakra :( jak tak dalej pojdzie to bede go wybierac na porodowce :P malzon zachwycony nalesnikami z truskawkami, nalesniki smazylam 2 godziny, tyle mi ich wyszlo. polowa zostala na dzis i zobie po meksykansku, takie tez lubi, wiec obiad mam z glowy. Eryk zje pomidorowa z makaronem i kurczakiem. u mnie szaro-buro-mokro, pogoda na spanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, i ja dzisiaj wczesniej :) jemy sniadanko wczoraj kupilam rzodkiewke nasiona i jak sie troche ociepli to posieje na balkonie w donicy :) bedziemymieli swoje nowalijki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kupilam lozeczko z tym calym wkladem: materac, podklad antybakteryjny, koldre z podusia przewijak i butelki tt:)juz nie moge sie doczekac kiedy przyjdzie :) teraz szukam baldachimu, karuzelki i poscieli zeby juz miec temat lozeczka zamkniety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
kocyk bardzo ladny ale ja wole bawelniane bo pod polarowymi i z mikrofibry to tylko sie poci maluch , ale kazdy wybiera jak uwaza:) , musze ogarnac chate kapiel i lezenie , obiadu nie robie tylko zupe ugoruje i wyjme paluszki rybne moze w koncu cos zje mała bo od kiedy chora to na piciu zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia- dobrze ze mala pije, bo to najwazniejsze, apetyt wroci na pewno. Muchy w nosie- ale zakupy machnelas, co do koca fajny, ale ja takie ze 100% bawelny, cieplejszy juz mam, a ze to lato bedzie to wlasnie zalezy mi na przewiewnej bawelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie kupilam cala reszte posciele do wozka i lozeczka poszewki, rozek, przescieradla, baldachim ,stelaz juz chce miec caly komplet jak lozeczko przysla :) a co do kocyka to ja tez kupie jakis lzejszy ale jak zobaczylam jak ten wyglada to nie moglam sie oprzec taki milusi:) bedzie mial na jesien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) 🌻 kasiunia tak, kupiłam coneco V3 ponad miesiąc temu i od razu go złożyliśmy. Dla mnie super wózek, lekki i łatwo się prowadzi . No nic trzeba się ubrać i coś zjeść:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja dzisiaj pospałam jak mało kiedy :) w nocy nie moglam spac to nad ranem nadrobiłam. For malinowa-chatke puchatka zrobiłam a w koncu nie zjadłam ani kawałka :/ nie mam ochoty na słodkie :| moze dzis do herbatki po sniadanku ukroje kawałeczek :) co do zebów- ja mam dwie górne ósemki, ale w ogóle mi nie dokuczaja :) bomi-to mile ze maz chce Cie wspierac w diecie :) moj to francuski piesek i byle czego nie zje :P kasiunia-fajnie ze zakupy sie udały :) sporo kasy wydałaś na Zuzie ;) muchy w nosie-kocyk ładny :) ja kupiłam z Drewexu http://allegro.pl/drewex-kocyk-pled-welurowy-70x100-cm-nowe-wzory-i1452708723.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
dzieki Daria bo wlasnie sie zastanwiam nad tym i nad tym 2 co linka wczesniej wysylalam jeszcze niedawno na alegro byl w promocji za 530 ten coneco ale dzis juz niema i za 700 iles sa martolinka na zuze zawsze wydaje sporo kasy az si eboje co to bedzie jak bedzie 2 dziewczynka , jak chlopak to maz bedzie szalal jak sobie czsem usiade ipomysle ile ciuszkow ma ile na nia wydaje to mysle z ejestem zakupocholiczka , ale niestety zaraz zapominam i znow to samo ,no coz te ubranka sa takei sliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
dobrze ze maz nie protestuje poki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia ubranka rzeczywiscie sa przesliczne dla dzieci :) a jesli tylko finanse Wam pozwalaja to szalejcie :D nie ma co zalowac :) mój to mnie zawsze powstrzymuje na zakupach :P bo wszystko wydałabym w jeden dzien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
martolinko poki co pozwalaja finanse , ale moglabym oszczedzac troche bo zbieramy na mieszkanie dla corki planujemy do konca roku kupic ale zobaczymy jak to wyjdzie , a od kiedy 7 miesiac sie zaczyna, to faltycznie szybciutko polecialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doberek wszystkim :) My sie dzisiaj z Mimi wyspałyśmy :D odespałyśmy wczorajsza pobudke bo wstałam dopiero o 9:30 Ja na szczęście wózek mam wybrany i juz zdania nie zmienie, tylko zastanawiamy sie z mezulem nad kolorem. Jedziemy po niego w połowie marca :) martolinka - moj mezulm to oprócz barszcu białego zje wszystko. czasem pomarudzi ze ma na cos ochote ale co bym nie ugotowała to wszama. Ostatnio nawet powiedział ze robie lepsze mielone niż jego mama hihih :P Kasiunia - faktycznie troszke kasy Ci poszło na małą, ale ja juz teraz bym najchetniej wszystko wykupiła (mezul na szczescie trzyma reke na pulsie :P ) Wiesz uwazam ze jak nam finanse pozwalaja to tak jak martolinka pisała dlaczego mamy sobie odmawiac :) z reszta jak czasami widze ceny ubranek dla dzieci to mnie szlag trafia bo przesadzaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
niestety ceny niektorych rzeczy sa zawyzone , ja tam mowie mezowi ze potrzebnei tyle :) hehe jakos dawno nikt na naszego @ fotek nie wrzucal , rosna wam brzuszki , ja zaraz chyba wrzuce swoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia moj brzucholek troszke w miejscu stanął a ostatnie zdjecia Mimi raczej niewyraźne wieć nie mam co wrzucać :( co do tych cen to jak ostatnio zobaczyłam buciki dla dziecka droższe od moich to mi rece opadły... 7 miesiąc zaczyna sie w 28 tc. Mi zostało jeszcze 3 tygodnie i też bedzie 3 trymestr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
dzieki Daria za linki , szkoda ze tylko pomaranczowy kolor , wyglada na fotkach jakby byl wyblakly, a wy jaki kolor kupiliscie , ja wyslalam swoj brzuszek , moje fotki malej z usg tez niewyrazne wiec nie sle o to umnie jeszcze miesiac do 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia my mamy właśnie ten kolor i wcale nie jest wyblakły, w necie się taki wydaje, a w rzeczywistości ten kolor jest taki soczysty :) ani mdły, ani ostry, taki typowy pomarańcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
dzieki Daria , no to poczekam na meza i zobaczymy co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×