Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

ja tez nie wysylalam nic na poczte Wasza bo nawet nie mam zdjecia brzuszka wiec tak naprawde nie mialam czego wysylac.......mam nadzieje ze w koncu kupimy akumulatory do aparatu i maz mi cyknie pare fot bo kurka siwa zaraz porod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja też chyba jestem za :) zresztą z tego co kojarzę to jest jeszcze jeden temat poświęcony na czerwiec 2011 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy ale Ty jesteś czarna więc się nikt nie podszyje za Ciebie :) chodzi tylko o pomarańczowe nicki bo ktoś może sobie je pożyczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widać ,że nick gamedesire39 udzielał się dopiero w 2 postach, to pewnie któraś ciekawska z innego topiku szybko zarejestrowała nicka i chce żebyśmy ją przyjęli- żałosne ! może się mylę - ale nie wydaje mi się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Faktycznie, nasze maile są na poczcie z brzuszkami, tylko nie każda wysłała fotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jakoś dziwnym trafem, ale akurat dziś i teraz pojawiło się dużo nowych "mam" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą jak muchy napiszą posta to wiadomo że są muchami :) przy każdym chce mi się śmiać :) jajeczna z Ciebie babeczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no muchy to muchy:) tylko ze muchy tez chyba maila nie masz co? bo wiem ze ja cie wpisalam do tabelki na naszej poczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Faktycznie, jak muchy coś napisze to wiadomo że to Ona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam sobie kilka ostatnich Waszych wpisów i widzę że wolicie być w swoim gronie. To przykre ale nic na siłe dziewczyny ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja propunuję podać dostęp do nowego forum następującym osobom: martolinka89 arkadiaaa Agnik83 Jado Bea74 bomi luciola28 palusia81 izunia1986 ziolka79 panna_z_de Daria1985 inka linka kasiunia Qska For Malinowa jagna841 Hanka89 neciaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie kogoś pominęłam , z góry przepraszam jeszcze jest martika, muchy w nosie, mam pytanko. Ktoś jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko:O nie było mnie pare godzin a tu takie coś! Oczywiście też jestem za prywatnym forum, ale nie przyjmujmy lepiej tych "nowoobjawionych" co??? Myślę, że tak bezpieczniej, każda z nas jest w 6-7 miesiącu więc czasu na dopisanie się było sporo. A co do poczty to jest jedyne w czym można przytaknąć "czerwcówce", bo rzeczywiście pare razy było tak, że ktoś napisał że się chce dołączyć i po chwili dostał namiary. Tyle, że martolinka89 będzie naszym adminem i nawet jeśli jakiś trol ma dostęp do naszej poczty i dowie się na jakiej stronie mamy nowe forum to nic nie zdziała, bo żeby wejść w ten temat będzie potrzebował jej zgody:) Więc ja myśle, że spokojnie można namiary na pocztę wrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy w nosie Przepraszam, za moją wątpiącą nature! Wybacz mi to! 🌼 Daria, a ja dostane adres do forum, bo chyba mnie nie ma na Twojej liście:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, spokojnie, to nie moja lista, a propozycja, dopisałam Was dalej, ale z góry przepraszam jak jeszcze kogoś pominęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mail jest na poczcie z wyslanym brzuchem, wiec jesli bedzie juz jakies forum nowe to prosze przeslijcie mi info na tamten e-mail pisanie tu robi sie bezsensowne, nie czaje jaka frajde maja obce osoby z wlazenia na czyjes forum i komentowania, to musza byc naprawde smutni ludzie, nie majacy lepszego zajecia, rozumiem gdyby tu byly poruszane jakies tajemnice panstwowe i ciekawostki na miare swiatowa, ale grupa dziewczyn pisze sobie o swojej ciazy i tez musza sie znalezc jakies za przeproszeniem gnoje ktore to zepsuja, nie ogarniam tego naprawde i wszystkie te dziewczyny ktore sie dzisiaj ozywily i chca haslo itd zignorowalabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Uff, już myślałam że chcecie mnie "wywalić" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są takie dni,że bez wejścia na forum nie mogę żyć:) takie przyzwyczajenie do Was to juz prawie uzależnienie :D LUBIE TO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nikogo nie bedziemy wywalac:) te dziewczyny ktore udzielaly sie do tej pory beda na nowym forum a nowym po prostu dziekujemy. dziewczyny z marca tez stad uciekly bo pomarancze im bruzdzily a pomimo tego topik marzec 2011 jest na forum, takze nowe kolezanki z Nami nie przechodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×