Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marciaaaa

ESCAPELLE !

Polecane posty

Gość Marciaaaa

Witam . Mam ważne pytanie dotyczące tabletki ESCAPELLE . Konkretnie chodzi Mi o to czy ktoś spotkał się z przypadkiem poronienia w 3-4 tyg ciąży po zażyciu tabletki. Bardzo proszę o odpowiedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciaaaa
Drogie Paniee ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaaaaaaaaaa
nie, escapelle nie jest środkiem wczesnoporonnym i nie spowoduje poronienia Nie. Escapelle nie powoduje przerywania ciąży! Jeśli preparat zostanie przyjęty zbyt późno, kiedy dojdzie już do zagnieżdżenia zapłodnionej komórki jajowej w ściance macicy, nie spowoduje jej usunięcia. Zadziała wspomagająco na rozpoczętą ciążę i stanie się jej sprzymierzeńcem. escapelle zawiera progestagen, który podaje się kobietom na podtrzymanie ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość escaesca
a ja wzielam escapelle dokladnie UWAGA 9 godzin po stosunku. i co ? i dzis jestem mama slodkiej dziewczynki. nie zaluje jednak z wlasnego doswiadczenia i doswiadczenia wielu kolezanek , wiem ze to rzadko kiedy dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Zaradny
Witam Tabletka antykoncepcji awaryjnej nie działa jeżeli jest się już w ciąży! W żadnym wypadku nie doprowadzi więc do poronienia. Jest to środek antykoncepcyjny, a nie poronny. Działanie takiej tabletki polega na: - zablokowaniu owulacji, czyli procesu uwalniania się komórki jajowej, - uniemożliwieniu zagnieżdżenia się zapłodnionej komórki w ścianie macicy. Więcej na ten temat znajdziecie na www.wpadka.pl, a w razie jakichkolwiek pytań pod adresem http://wpadka.pl/zapytaj-eksperta możecie skorzystać z porady eksperta. Pozdrawiam --- eRzecznik serwisu www.wpadka.pl masz 72 godziny Konkurs na najlepszego DJa Polski, poleca DJ S.K.Pelle sprawdź www.wpadka.pl/konkurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×