Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orchideaa

CZY SAD NAKAŻĘ ???????

Polecane posty

Gość orchideaa

Cześć mam pytanko .Jak myślicie czy pisząc w pozwie że mąż ma zasądzone już alimenty na dziecko z nieprawego łoża 450 zł. czy ja tęż bede musiała przedstawiać w sadzie jakieś rachunki na dzieci ??? Dodam że mąż po odejściu sam dobrowolnie płaci na nasze dzieci 1000 zł ( po 500 na każde )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On35
tak. powinnas miec kwity jak sad cie poprosi abys wykazala ile wydajesz na dzieci - jako matka musisz byc zorientowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie rozumiem jednego, on ci sam dobrowolnie płaci ten tysiąc a ty chcesz iść po alimenty? Dobrze rozumiem? Skoro płaci to po co chcesz iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchideaa
poco ? bo wolała bym mieć to na papierze czarno na białym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, to rozumiem, w takim razie chyba nie będzie orbić problemów skoro i tak płaci? Rozmawiałaś z nim już o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xbcvbxcvb
a czy wzięłaś pod uwagę to, że w sądzie może się nagle okazać, że on się nie zgodzi na taką kwotę i dostaniesz niższe alimenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xbcvbxcvb
mając zasądzone alimenty tak samo może przestać płacić, a kierowanie później takiej sprawy na policję to bardzo żmudne i długotrwałe procedury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchideaa
ale miec papier a go nie mieć to chyba jakaś różnica jest , to czy on sie rozmyśli to mnie to wcale nie zdziwiło by

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
Lubisz dokopać dla samego kopnięcia? Przyjdzie czas, a sama kopana będziesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka chce się chyba zabezpieczyć po prostu aczkolwiek jest możliwość, że facet uniesie się honorem i właśnie wtedy zacznie robić problemy, na zasadzie "jak ty mnie sądem to ja ci pokażę" stąd moje pytanie czy już rozmawiała z nim na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
Wyrok sądu jest zbędny jeśli zobowiązany wywiązuje się bez niego. Jeśli przestanie się wywiązywać sprawa odbędzie się w ciągu trzech tygodni i zobowiązany ma komornika na karku Autorka jest malutkim wrednym podłym pasztecikiem. Niczego nie chce zabezpieczać, tylko kopnąć płacącego (sic) :classic_cool:, bo ma taką okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchideaa
do płacącego jeśli mnie nie znasz -szanuj ,jeśli mnie nie znasz - nie oceniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchideaa
do taka j tak rozmawiałam z nim na ten temat i on jest świadomy tego że jak wniosę pozew o rozwód to i o alimenty na dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko a ile ty dajesz
na swoje dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchideaa
całą siebie oddaje a NA MARGINESIE TO KTO JAK NIE JA MA DBAĆ I PILNOWAĆ SPRAW FINANSOWYCH DZIECI ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
Na forum robisz z siebie pazernego przygłupa płci żeńskiej (PPPŻ). W realu też? Opłąci się? Ile zarąbia PPPŻ w swoim fąchu netto? p.s. To że cię nie znam nie daje ci prawa do mojego szacunku. Oceniam nie ciebie, a twoje postępowanie. Na podstawie twoich postów. p.s.2. Cieszę się że cię nie znam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchideaa
i co ulżyło ci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala katurka
O kurna gość się zarobi płacąc na 3 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×