Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość On35

PO ROZWODZIE - JAK SZUKAĆ prosze o pomoc

Polecane posty

Gość On35

hej. jestem po rozwodzie. chcialbym was prosic o podanie adresow witryn www na ktorych bede mogl zamiescic swoj anons dot wymarzonej poszukiwanej kobiety. nie jestem biegly w internecie i kojarze jedynie www.lustereczko.pl albo www.sympatia.pl lecz nie wiem czy one sa najlepszym miejscem do poszukiwan w sieci. serdecznie prosze o pomoc. (adresy www). dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placący
Musisz potwierdzić, że pytasz poważnie, bo ja osobiście nie wierzę, że są takie ćwoki na świecie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On35
kurde ale mnie wkurzyles. dlaczego nazywasz mnie cwokiem? nic nie wiesz o moim zyciu. jest milion okazji ktore moga wydarzyc sie w zyciu codziennym, ale nie ukrywajmy ludzie zyja rowniez w sieci, szukaja sie, w roznych celach. wiec dlaczego nazywasz mnie cwokiem skoro pytam gdzie do cholerki sa te ogloszenia najpopularniejsze. jestem nieco za leniwy i mam co innego do roboty niz siedziec na czacie. wlasnie, zyje rowniez poza komputerem. ale pytalem grzecznie o to co sie dzieje w sieci. kurde, nie rozumiem takich ludzi jak ty. nic nie masz do powiedzenia a piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placący
Mam coś do powiedzenia i dlatego się odzywam. Nie jest to kwestia Twojego braku obycia z internetem. Wiesz dlaczego twierdzę że jesteś ćwokiem? Dla cytatu:" hej. jestem po rozwodzie. chcialbym was prosic o podanie adresow witryn www na ktorych bede mogl zamiescic swoj anons dot wymarzonej poszukiwanej kobiety." Qźwa. Jeśli można zapodać bardziej ćwokowaty temat/anons/zapytanie to ja poproszę o linka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On35
kolego brakuje ci ciekawej ksiazki na kiblu. pomyliles to forum z takowa. tutal ludzie szukaj wsparcia. a ty idz pasjonuj sie niecwokowatymi tematami w realu skoro , nadal tak uwazam, nic nie mozesz dodac wartosciowego. aje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć ja też swieżo upieczona
nie znam się w tym temacie, więc chętnie dołączę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placący
Tak. Mogę. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placący
Powyższa odpowiedź była do Samosi. A teraz odpowiadam On35 -> w żadnej książce na świecie nie spotkałem ćwoka. A tu tak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć ja też swieżo upieczona
wiek podobny, skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć ja też swieżo upieczona
olej drani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placący
Z Wołynia. Dobrze. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć ja też swieżo upieczona
placący spadaj dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On35
trojmiasto :-) ..wiec..ma ktos jakies pomysly? ps/ z tym formum jak z zyciem, trzeba filtrowac debili, zlosliwcow i niedorozwoi i przebijac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On35
rozwodzilismy sie rok. od roku ona byla w nowym zwiazku. wyrok zapadl miesiac temu jako formalnosc juz. przeszlismy wszelkie etapy od noegcjacji, podchodow, grozeniu sobie z bedzie z wylaczonej winy drugiej strony az zmeczylismy material, uzbroilismy sie po zeby (prawnicy, argumenty) i zakonczylismy wszystko polubownie (dosc) i calosc zostala przybita na 1 rozprawie sadowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On35
A teraz jak nie ruchne to zdechne za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On35
mam w dupie to forum...oczywiscie ostatni wpis nie byl moj....zalozna polska rzeczywistosc. kaleki narod. aje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiające to...
szukasz panny z kalekiego narodu, pytasz kaleki naród o drogę ( tu: portale) :O Sfiltruj od razu cały naród i zmień lokalizację, co sie będziesz męczył chłopie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płacący
Puenta: Okazało się że są jednak takie ćwoki na tym świecie. Na szczęście wyemigrowali z Polski. :classic_cool: Miejmy nadzieję że TA emigracja NIE wróci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tylko tyle
nie zwracaj uwagi na płacącego bo on jest jak rzep, jak sie uczepi to już nie ma opamietania.Uważa się tutaj za wyrocznie baran jeden. Wiesz,ja Ci polecam wymieniona przez Ciebie sympatie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć ja też swieżo upieczona
ja ze śląska:( , ale nie polecam żadnych forum:) idź do ludzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
:classic_cool::classic_cool::classic_cool: Puenta puenty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno dawno temu....
popieram idź do ludzi, pamiętaj nic na szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małyilurowaty
i nie żeń się, tylko rżnij co popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×