Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zalamanasamotna21

Nie wiem czy mam z nim być :(( pomozcie!!!

Polecane posty

Aj 2 miesiace temu poznalam chlopaka . Takie to wszystko dziwne bylo. Bo najpierw wchodzil na mnie na naszej klasie a pozniej wpadlismy na siebie na plazy u mnie w miescie a to troche daleko od jego miejscowosci. Jestesmy ze soba juz 1,5 miesiaca na poczatku wszystko bylo okej... okazalo sie ze on nigdy nie mial dziewczyny wszystko bylo ok pierwszy miesiac byl czuly mily ciagle wchodzil na gadu zeby popisac ze mna niestety wszystko sie zmienilo od 2 tyg stal sie bardziej obojetny siedzi czasem na niewidoku mam wrazenie ze nie dojrzal do zwiazku za malo mi daje uczucia czasem powie lub napisze kochanie a tak to jakby z kolezanka pisal. Wczoraj napisalam mu dluga wiadomosc a on odpisal na to tylko" Tez Cie kocham bardzo i zalezy mi na tobie " na dodatek dopiero dzisiaj to napisal chociaz byl wczoraj na kompie co robic z tym chlopem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9885
to taka taktyka podrywu. hlopak nie pokazuje ze mu na tobie zalezy, bo wtedy najpewniej bys go olala. To bardzo popularny sposob na podrywanie, sprawdzajacy sie. Zawsze gdy chlopak za bardzo okazuje ze mu zalezy slyszy zostanmy przyjaciolmi, a on chce temu zapobiec, chce zebys tez sie troche postarala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellbal
nie narzucaj sie, nie pisz do niego, nawet jak on cos napisze, poczekaj czy sie odezwie, co ci bedzie pisal a potem juz sie samo wszystko potoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charlotte, nie mozesz od razu tak zakladac :) smieszy mnei taka wypowiedz. Hmm, sama napisalas, ze on wczesniej nie mial na stale dziewczyny. Po prostu musi przyzwyczaic sie do nwoej sytuacji, jestescie juz ze soba na tyle dlugo, ze w porownaniu do calosci jego zycia - jemu to moze wydawac sie wiecznoscia:) nie skreslaj go, on musi miec troszeczke czasu, zeby przywyknac do tego, iz nie zawsze bedzie slodko, pieknie - jak w bajce i na poczatku zwiazku. Po jakims czasie zaczyna sie zauwazac wady partnera, wtedy mozna przezyc swego rodzaju szok :) Sprobuj pierwsza do niego nie pisac, moze sie przelamie i zacznie sam sie starac, kiedy sie wystraszy ? Wiem, ze ciezko nie napisac, nie zadzwonic...:) ale zacisnij zeby i czekaj na reakcje z jego strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżka Anna Aniela
ZAPRASZAM NA DOKŁADNE WRÓŻBY. W FORMIE PYTAŃ ODPŁATNE 5 ZŁ. W FORMIE OGÓLNEJ CO CIĘ CZEKA W PRZYSZŁOŚCI ODPŁATNE 7 ZŁ- OBSZERNIE. anna_anielaa65@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×