Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sinead

Goście nie myją rąk po wyjściu z toalety.

Polecane posty

Mam bardzo malutką ubikację i nie ma w niej umywalki. Mieszkańcy myją rączki w łazience. Problem jest z gośmci, bo na 10 to 8 wychodzi i nie idzie do łazienki umyć rąk. Aż coś mi się dzieje jak to widze, ale głupio im powiiedzieć wprost. Raz ktoś mi się pytał gdzie jest toaleta, no to mówię i dodałam, że łazienka jest na przeciwko, ale ten ktoś się nie domyślił i rąk nie umył. Wszędzie zarazki:( potem oni jedli tymi rękami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba zaprowadzić gościa
gdy zapyta gdize ejst toaleta - pokazać palcem tu jest toaleta a tu jest umywalka do MYCIA RĄK i świeży ręcznik po prostu i z uśmiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakajajjjaa
To po prostu nastepnym razem powiedz, gy ktos się Ciebie zapyta, gdzie toaleta, że "toaleta jest tam, a łazienka tam, jakbyś chciał umyć ręce". Albo po prostu kieruj ich od razu do łazienki, macie tam chyba muszle klozetową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakajajjjaa
To nastepnym razem, gdy ktoś się Ciebie zapyta, gdzie toaleta, powiedz: "toaleta jest tam, ale niestety umywalka się tam już nie zmieściła, więc jakbyś chciał umyć ręce, to w łazience." Albo kieruj ich od razu do łazienki, macie tam chyba muszle klozetową? Albo w toalecie połóż antybakteryjne chusteczki do czyszcenia rąk. Wiele jest rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym pomyślała że gospodarze
to niechluje i nie myją rąk po korzystaniu z toalety a żeby ich nie urazić dałabym radę przesiedzieć do końca i wieczoru z nieumytymi łapami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ;) Po prostu poinformować gdzie można umyć ręce - szczerze powiedziawszy, to jeśli ktoś po takiej aluzji nie nie pójdzie rąk umyć, to znaczy, że nawet umywalka w toalecie nic by nie dała - bo taki człowiek najwidoczniej w ogóle nie ma takiego nawyku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, w łazience nie ma sedesu. Ale co z takimi, którzy juz wiedzą gdzie jest toaleta i łazienka a i tak nie myją???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'czego jaś się nie nauczy,tego jan nie będzie umiał'' ,dlatego ścigam moje dzieci jak mogę,żeby myły ręce ale z tego co zauważyłam,to mycie rąk po wyjściu z toalety nie jest niestety nawykiem,staram się nie korzystać z publicznych toalet,ale niekiedy mus to mus ;-) i widzę,jak wychodzą z wc wypindrzone lale (dyskoteka z knajpą,do której najczesciej chodzę ma wspolne wc) i nie myją rąk,tylko mączą końce palców,za to pieczołowicie poprawiają makijaż :-),albo gdzieś w trasie-to samo,wychodząc stamtąd,to staram się zakręcać kran łokciem,albo przez papier i nie dotykać klamek u mnie w domu,jak ktoś się wybiera do toalety,to od razu mówię,że przyniosę ręcznik i przynoszę (ale nie wiem,czy wszyscy myją,mam nadzieję,że tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no właśnie - nie każdy ma nawyk... A jak się nawyku nie ma to na nic prośby i sugestie;) A co najlepsze dla pewnych osób to całkiem naturalne nie myć rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy facet nie myje łap
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki jest problem
w zamontowaniu malutkiej umywalki w toalecie? Zadziwia mnie jak ludzie żyją bez umywalki w toalecie, to że kiedyś tak planowano mieszkania, nie znaczy, że dziś nie można tego zmienić. Jest spory wybór malutkich umywalek, zawsze lepsze to niż nic. Co do mycia rąk w publicznych toaletach - najlepiej to widać w centrach handlowych - wychodzą paniusie, mamusie z dziećmi, wysztafirowane panienki z nienagannym makijażem ale żadna nie umyje rąk. Zgroza. Zwłaszcza, że w wielu miejscach są np. bezdotykowe krany, więc po namydleniu rąk nie trzeba już niczego dotykać. Też zawsze otwieram drzwi łokciem w publicznej toalecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj juz taki
temat byl zalozony wiec bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma szans na zamontowanie nawet najmniejszej umywalki, tam się szczupły człowiek ledwo co mieści, a osoba wysoka powyzej 180cm czy też otyła nawet tam nie siądzie. i nie mów, że nie rozumiesz takich ludzi co nie mają umywalek bo jakbyś się sama znalazla w takiej sytuacji to być inaczej mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och lol
ja również mam osobno toaletę i łazienkę, i tylko babcia moja nie myje rąk (umywalkę mam tylko w łazience, a od toalety do łazienki są aż 2 kroki :D). fuuuuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj wymiary tego twojego wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co myć ręceeeeeee
facet to rozumiem, trzyma penisa w dłoni, ale kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może zrób tak
że ktoś wyjdzie z toalety, a ty do niego leć z ręcznikiem - z uśmiechem i ze slowami: masz tu czysty ręcznik do wytarcia rąk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może zrób tak
albo z mydłem: właśnie się skończyło, zapomniałam dać nowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jasne i będzie
tak do każdego biegać, to niech sobie babcię klozetową lepiej zatrudni, co każdemu będzie ręcznik i mydełko wydzielać... Najlepiej zrób sobie autorko remont w mieszkaniu i przy okazji tak pokombinuj, żeby albo powiększyć toaletę i zrobić miejsce na umywalkę, albo przerób toaletę na pralnię (wstaw tam pralkę i zrów półki na brudy, chemię gosp, itp. a kibelek wstaw do łazienki i nie będzie problemu. W łazience nie będziesz miała pierdolnika związanego z praniem i nie będziesz widziała, którzy goście nie myją rąk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy sie łonanizują
na dodatek a tak na poważnie to jest fuuuu, małe umywaleczki można spokojnie kupić i kibielek kompakt i sie wszystko zmieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdukam
syfnie nie myc lap po kiblu. ale jeszcze gorzej, jak sobie pomyslisz, ze np. ktos po onanizowaniu nie umyl lap i idzie do sklepu, dotyka towary, albo czyta w domu ksiazke z biblioteki, albo uzywa kompa w kafejce internetowej. ale to sie dzieje na pewno na codzien, no i jakos ludzie nie umieraja, wiec nie martwmy sie, bo i tak tej trefnej sytuacji nie zmienimy, jedyne co mozna zrobic, to samemu trzymac sie sztywno zasad higieny dla wlasnej satysfekszyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fbqma
Pracuje w restauracji gdzie kucharz non stop drapie sie po jajach..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobradobradobra
"a jaki jest problem" skoro otwierasz drzwi łokciem, to ciekawe czym je zamykasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakby taak
dentysta był się odlać i nie umył rąk, bo chyba nikt go nie kontrolował heeh na szczęście są rekawiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdnfkjgkjfds
a jak uprawiacie sex to się pytacie swojego partnera, czy umył przedtem ręce hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Jacy wszyscy mądrzy.Jakby się umywalka zmieściła ,to by ją pewnie miała.I nie w każdej się zmieści .Koleżanka ma też taką maciupką .Sedes stoi pod oknem ,nogi trzymasz w drzwiach a łokciami dotykasz ścian .Papier leży na parapecie ,bo nie ma gdzie zawiesić .I co? i jest szczęśliwa,że ma prywatny kibelek a nie z sąsiadami ,(z oknem) /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurrczak pieczony
co innego kobieta jak sika, bo nie dotyka swoich narządow jak facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO WIESZ CO??
Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×