Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedy jesteś tak blisko

Zażywaliście kiedyś Theraflu? Czy jest skuteczny?

Polecane posty

Gość kiedy jesteś tak blisko

Potrzebuję być szybko na chodzie i nie wiem czy Theraflu to dobry wybór czy lepiej kupić coś innego? Stosowaliście? Jakie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam, najmocniejszy z tych co na rynku są, i najlepiej działa. Thereflu extragrip konkretniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie nawet nie zwala, tylko mi gorąco momentalnie :) Ja sobie zawsze rozpuszczam w herbacie z cukrem i sokiem i cytryną, smakuje lepiej niż samo, bo samo ma chemiczny smak taki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnka555
A dlaczego zwala z nóg????? można jaśniej???? chce się po nim spać czy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze sobie zrobiłam grzane piwo... U mnie w sumie tylko katar jeszcze się ostał, za to wkurzający strasznie :o Dwa dni temu był dramat ogólny, wczoraj wypiłam jedną saszetkę i przeszło, niedawno drugą wypiłam zapobiegawczo, moze pomoze sie jeszcze kataru pozbyc... Bo rozkladalo mnie wszystko, zaczelo sie od dziwnego uczucia w brzuchu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne kowboje
popieram przedmówcę, bardzo dobry ale najlepiej wziąć na noc, bo się tragicznie czuje po wypiciu. ale już następnego dnia jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwon213
Faktycznie działa, już po 2 saszetkach jes lepiej przy grypie ale na katar niestety nie działa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 1985
wzięłam na noc,miałam wodnisty,szczypiące katar,dreszcze,zimne poty,ból głowy i rano jak nowo narodzona,został tylko gęsty katar który minął po 5 saszetce,brałam co 12 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie się tym kuruję, zmuliło mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinexxxxxxxxxxx
Dla mnie petarda. Wygrzewa( oczywiscie trzeba zawinąć się w koderkę jak w naleśnik) , zamula - co jest przydatne przy uciążliwej chorobie która uniemożliwia nam sen, jak się wypije na noc to się zaśnie w moment :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, zwala z nog! Ja sie po nim czuje jakbym dostała młotkiem w łeb! Zawroty glowy, sennosc, brak kontaktu z otoczeniem i wybuchy goraca. Ale po grypie tylko katar został :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie wgl nie dziala. Pije od tygodnia po trzy saszetki plus gripex i rutinoscorbin i same owoce no i mleko z miodem. Nic nie pomaga a chora jestem juz ponad miesiac lekarze mowia ze to wirus i sam przejdzie wiec bede Dalej sie leczyc theraflu moze cos zadziala wkoncu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mierzwolka
właśnie jestem na etapie zażywania drugiej saszetki. Mam zapchany nos, kłucie w oczach no i ogólne rozbicie. Po zażyciu jednej czułam ulgę, ale po 5 godz. znów wróciły ojawy . Wzięłam drugą i idę leżeć. Na noc będzie następna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka_mięty
Wg mnie działa, ale trzeba się wygrzac. To podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki niemu wrócił am do świata żywych w jeden dzień. Ale po wypiciu tegoż specyfiku trzeba leżeć! a już na pewno mija się z celem wyjście potem na dwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocianwbordowekropki
Podnosi mocno ciśnienie. U mnie przez co najmniej kilka dni dolne ciśnienie utrzymuje się w granicach 120, górne 170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacja. Jeszcze zaden srodek tak szybko nie zadzialal. Fakt,po pierwszej saszetce zasnelam w bialy dzien, ale po dwoch dniach czuje sie zdrowa,nawet katar ustal. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie którzy piszą, że zwala z nóg, ale co tam ma zwalać, jak skład Theraflu to paracetamol i pseudoefydryna ? Na mnie działa tak, że poce się i jest mi gorąco, a czy pomaga nie wiem, może po 2-3 dniach zażywania, ale na pewno nie po jednej saszetce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Theraflu pije od kilku lat i nic tak dobrze na mnie nie działa jak to lekarstwo. Polecam pić wieczorem albo przed snem bo usypia i śpi sie po tym jak małe dziecko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skuteczność powiedziałbym taka sobie, swoją drogą może ewentualnie niwelować stany zapalne i lekki ból nic ponad to. Brak kwasu acetylos. zatem nie ten preparat nie leczy. Leczy już zwykła polopiryna S za kilka zł. Do tego duże dawki wit C najlepiej łatwo przyswajalnej np. z papryki. Już tłumaczę synstetyczna wit C nie jest jakoś super przyswajalna nawet te wspaniałe lewo i chu.. skrętne. Do tej pory nie udało się tej prostej witaminy skutecznie syntezować do postaci np. w jakiej znajduje się w warzywach. 1 średnia papryka zawiera min 100-180mg wit c w 100% przyswajalnej. Ale nie wystarczy zjeść raz i koniec, wit c szybko wydalana z organizmu a podczas infekcji jej zapotrzebowanie wzrasta 30-40 krotnie. Na uczelni obalaliśmy mit. dot. przedawkowania tej witaminy, na szczurach. Zdrowy nie zainfekowany organizm nie jest w stanie zamagazynować tej witaminy i zwyczajnie wydalał nawet dawki 1gram! przekładając to na ciało człowieka jesteśmy zdolny wydalić nawet dawki rzędu 20 i więcej gram czystej wit c. Objawy to wymioty, obniżenie temp. biegunka ale nic poważnego. W kilka godzin nie ma śladu po wit. poza nielicznymi metabolitami. Aby nie być gołosłownym przyjąłem ze sproszkowanej papryki równowartość wit c w ilości 10 gramów. Generalnie poza gastrologicznymi problemami po 1 godzinie poziom wit. we krwi wskazywał na zawartość nie większą niż 5g po 3 godzinach z krwi wyniki pokazały poziom sprzed zażycia. Wszystko wysikałem. Zatem jakby tu jeszcze spróbować przedawkować? Okej - czysta wit c syntetyczna, tutaj już robiliśmy to w szpitalu z uwagi na ew. możliwość wykorkowania. Podpisałem dokumenty i jedziemy przyjmowanie w roztworze ilość 25g witaminy. Zero negatywnych poważniejszych skutków poza tzw drogim moczem. W moczu miałem jej takie ilości, że możnaby go użyć do leczenia szkorbutu :D. nie bójcie się witc ale najlepiej z pokarmów bo lepiej przyswajalna z wygody praktycznie KAŻDA się nada. Jedna po prostu się lepiej przyswoi inna gorzej. Nie dajcie sobie wcisnąć, że nasza witc jest fantastico bo tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sayurii
Zaczynało się niepozornie więc kupiłam TERAFLU PRZEZIĘBIENIE. Po wypiciu saszetki przez godzinę były silne poty. Przez kolejną było znacznie lepiej. Później wszystkie objawy wracały nawet silniejsze. Widać choroba się rozwijała. Po 3 dniach(tylko nax.przez 3 dni można zażywać) jest jeszxze gorzej. Był weekend wiec nie miałam wyboru. Wizyta u lekarza dopiero jutro więc zamierzam przetrzymać to na 2 saszetkach TERAFLU MAXI GRIP. Choć już po tamtym teraflu nic nie powinnam brać. Ale tak się da :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goś11ć
Mi natomiast wczoraj średnio on pomógł. Może i byłem przymulony lecz nie dałem rady zasnąć, dwa miałem jakieś dziwne sny. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ok teraflu ekstra grip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest okropny w smaku...Mam po nim odruchy wymiotne feee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel11
Bardzo skutecznie człowiek się po tym poci i to po kazdym zażyciu kolejnej saszetki ,niestety razem z tym potem nie wychodzi choroba tak jak przy polopirynie C. Brałem to przez prawie cztery dni(zalecane max.. trzy a potem do lekarza) efekt jakis chyba jest ale w stosunku do wylanego potu raczej mizerny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej Maleńczuk
Zwykle G****o za mocny lek.Nie polecam osobom horyzoncie na serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×