Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mila10025

na którą pracę się zdecydować

Polecane posty

Obecnie pracuję na 3/4 etatu w telemarketingu - 720 zł na rękę, zaproponowano mi pracę w aptece jako pomoc apteczna na pół etatu. Moja obecna szkoła jest o kierunku: technik farmaceutyczny. Pytam Was na co się zdecydować? Ile mogę zarobić na pół etatu w aptece jako pomoc? Co byście wybrali. Dodam, że obecnie mimo umowy zlecenia mam opłacane składki zdrowotne natomiast w aptece to nie wiem czy bym miała, napewno nie wszystkie i umowa też zlecenie. Apteka pod samym domem praktycznie a obecna firma w której pracuję pół godzinki pieszo w jedną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne ze apteka
po pierwsze juz w zawodzie do ktorego sie ksztalcisz po drugie na pewno jest ciekawsza a jak sie postarasz to pewnie bedziesz mogla liczyc na awans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujfujka pipuś
dziecko weź tą pracę gdzie lepiej płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne ze apteka
teraz doczytałam - jak zlecenie to nie etat, nie myl pojęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowiedz si,ę o szczegóły
bo tam gdzie na pół etatu w rezultacie mogą być lepsze zarobki niż nawet na cały w TM gdzie teraz robisz. ja bym zmieniła na każdą byle nie telemarketing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ja się tak zastanawiam, przecież chyba nie pyta się o zarobki na dzień dobry. No nie wiem, naprawdę nie mam kogo zapytać bo nie mam rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego się nie pyta o
zarobki? jasne że się pyta! po to są rozmowy żeby się pytać, do pracy idziesz zarabiać przecież więc jest to istotny element, którego nie można pomijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem dylematu
nawet jakby ta praca w aptece byla na umowe zlecenie to bym brala. W koncu ksztacisz sie na TECHNIKA FARMACJI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczko300
apteka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy mi też na większych pieniądzach bo nikt mi ich nie da ani nie pomoże a szkoła kosztuje i to sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze dziecko
to chyba oczywiste.... Co studiujesz telekomunikacje czy farmacje??? Powinnas brac prace w aptece nawet gdyby popronowali ci darmowy staz.....takie realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecyduje się na aptekę jednak mogę się rozczarować że dostanę mniej pieniędzy. Ta szkoła z dojazdami kosztuje mnie 600 zł a skądś muszę wziąść te pieniądze przecież, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Zawód farmaceuty nie jest łatwy, dlatego dobrze jakbyś już zaczęła się w nim rozwijać. Im wcześniej tym lepiej. Ja pracuję w Dr Zdrowie i jestem bardzo zadowolona. W aptece można ładnie zarobić, a samo doradzenie pacjentowi jest bardzo ważne, bo nieraz od nas zalezy czy wyjda np. z przeziębienia. Ale ja ta pracę uwielbiam, nie zamieniłabym jej na inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
Dnia 20.09.2010 o 21:06, mila10025 napisał:

Obecnie pracuję na 3/4 etatu w telemarketingu - 720 zł na rękę, zaproponowano mi pracę w aptece jako pomoc apteczna na pół etatu. Moja obecna szkoła jest o kierunku: technik farmaceutyczny. Pytam Was na co się zdecydować? Ile mogę zarobić na pół etatu w aptece jako pomoc? Co byście wybrali. Dodam, że obecnie mimo umowy zlecenia mam opłacane składki zdrowotne natomiast w aptece to nie wiem czy bym miała, napewno nie wszystkie i umowa też zlecenie. Apteka pod samym domem praktycznie a obecna firma w której pracuję pół godzinki pieszo w jedną stronę.

Dziecko weż tą pracę, którą będziesz chciała wykonywać w przyszłości, czyli dzisiaj to jest farmacja.   nawet gdybyś miała zarabiać 100 zł.  A na pewno dadzą ci więcej.  Rozmowa kwalifikacyjna jest po to abyś się dowiedziała, czyż nie ? ile ci dadzą.

Nigdy nie pracuj za darmo. Chociażby to był fizyk atomowy w cernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusia

Ja bym wybrała jednak aptekę . Farmacja to bardzo ciekawy kierunek. Sama poszłam pracować do Dr zdrowie i do dzisiaj jestem zadowolona. Nowe  możliwości, cały czas się czegoś ucze, zdobywam doświadczenie i dokształcam się. Zarobki są odpowiednie, więc myślę, że możesz probować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×