Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tak. Ja kupuje. A co?

Kto z was próbował mleka Mami Lac? Właśnie przeczytałam na jednym

Polecane posty

Gość Tak. Ja kupuje. A co?

Właśnie przeczytałam na jednym z tematów, że jedna z was daje je dziecku i gorąco polecała. Czy jest was więcej? Na stronie producenta jest napisane, że robią je od 2005 r. ale głównie na eksport na Bliski Wschód, do Afryki i Azji i dopiero od 2010 r chyba na prośbę zainteresowanych rodaków uruchomili sprzedaż w Polsce. W internecie jest mało opinii rodziców i z tego co się zdążyłam zorientować to ciężko znaleźć je w sklepach. Na stronie producenta jest sklep internetowy i cenowo wygląda atrakcyjnie dość: niecałe 13 zł za 400 gram ..to taniej niż Bebiko i trochę drożej niż Babydream. Ktoś coś słyszał? Ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivgig
za darmo bym nie wziela jesli to na eksport do krajow tzw rozwijajacych sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSIKOL
jakis syf tez za darmo bym nie wziela eksperymenty na dziecku robic....wez babo sie zastanow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak. Ja kupuje. A co?
Ale robione w PL i ma pozytywną opinie IMiD. Ja się zastanawiam nad nim. W końcu jest niewiele tańsze od Bebiko, a Bebiko podaje większość z was.. A mleko z Rossmanna Babydream jest jeszcze tańsze a robi je Humana i wcale nie jest syfem. Może ktoś już próbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak. Ja kupuje. A co?
Polska również należy do krajów tzw rozwijających się - jak to ładnie ujęłaś. :o Wcale nie dostajesz tu lepszego towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSIKOL
no i co w zwiazku z tym? chcesz podawac gowniane mleko dziecko zeby zaoszczedzic złotowke na opakowaniu twoja sprawa,....zalosne to i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak. Ja kupuje. A co?
No właśnie a skąd wiecie że gówniane jak nie próbowałyście? :/ Bez sensu takie przekomarzanie. Nie znasz to nie pisz! Ja zadałam proste pytanie: czy ktoś je kupował/zna? Nie rozumiem po co piszą osoby które nie mają pojęcia o produkcie tylko z góry krytykują. Bebiko jest raptem kilka złotych droższe i nie sądzę że wiele lepsze. A jednak je dajecie? Więc co? Syf dajecie w takim razie. :o Na co ta krytyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akbig
witam, do "Tak. Ja kupuje. A co?" i jak kupiłaś to mleko? Bo mój synek żadnego mleka nie chce pić i zastanawiam się nad tym mlekiem Mamilac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaulina
czy dajecie to mleko dzieciom? prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_pivo1111111
Jestem zachwycona mlekiem MamiLac. Od początku musiałam dokarmiać moją Małą, bo nie najadała się moim mlekiem. Miała straszne problemy brzuszkowe.,kolki, brzydką, śmierdząca kupę i bardzo płakała. Myślałam, ze to też przez to że mieszam pokarmy - mój i te wszystkie mleka, niestety przerwałam również z tego powodu karmienie piersią. To wszystko było strasznie trudne. Próbowałam 4 rodzaje różnych mlek dostępnych w sklepach, przeciw kolkom, ulewaniu, itd oraz wszystkiego na kolki Sabsimplex, espumisan, gipewater, itd. Znalazłam w internecie MamiLac i zakupiłam. Szczerze powiem, ze bałam się wprowadzać kolejnego mleka, zwłaszcza takiego, o którym mało mogłam poczytać w sieci, ale po kolejnych męczarniach naszej Małej zaryzykowaliśmy... Na szczęscie. Właściwie już na drugi dzień kupa była super, regularna. Do tego kupiłam butelki Dr Brown i kolki i wszystkie inne problemy się skończyły. Od tamtej pory zużyliśmy już myślę ok 20 puszek mleka MamiLac 1 i jest super. Dziś zamówiłam już kilka puszek MamiLac 2 i mam nadzieję, że sprawdzi się tak jak mleko początkowe. Obsługa sklepu bardzo ok i pomocna, zaraz po wpłacie wysyłają, przesyłka jest w 2 dni. Zamawianie tylko przez internet, jest trochę problematyczne bo trzeba pamiętać żeby wcześniej zamówić, żeby się nie skończyło zanim przyjdzie nowa przesyłka. Nie zgadzam się z opiniami, że to syf, nie wiem jak może ktoś tak pisać kto nie próbował. Skład witaminowy jest dokładnie taki sam jak w innych mlekach - sprawdzałam. A to ze kraje 3 Świata, a nas Polskę to jak traktują te wielkie koncerny?? Mleko produkuje polska firma, której trudno się przebić przez wielkie korporacje, która nie nabija ceny mleka reklamą. Inne mleka były nawet prawie 3 razy droższe a moja córka cierpiała męki. Cena myślę, nie ma tu specjalnego znaczenia. Mnie osobiście przekonuje fakt, ze mleko produkowane jest w Polsce, przez mała polską firmę. Myśle też, że po prostu trzeba spróbować, jednemu dziecku służy to innemu co innego, nie ma reguły. Dla mojej córki i dla nas MamiLac się sprawdziło, wręcz wybawiło nas z cierpień i bezsennych nocy. Wspomnę jeszcze ze odpukać Mała super się rozwija, świetnie rośnie i przybiera na wadze miarowo. Pomyślałam, że podzielę się tym wszystkim, bo ja sama nie mogłam nic znaleźć w sieci. Nie czytam forum czesto, jeśli będę pomocna, chetnie podzielę się doswiadczeniami - mój mail - m_pivo@hotmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akbig
witam, wcześniej pisałam czy ktoś je próbował, bo nie mogłam znaleźć opinii temat tego mleka, w końcu kupiliśmy na próbę dwie puszki mamliac2, bo nasz mały nie chciał żadnego mleka, mleko jak dla nas bardzo smaczne smakuje jak zwykłe mleko w proszku (takie jak dawniej były) nie jest takie słodkie jak np bebilon, w sumie to sama z chęcią podjadałam to mleko :)), tak że jak by nie chciał to by sie nie zmarnowało. ale suma sumarum przeszliśmy na mleko nan ze względu że cenowo wychodzi bardzo podobnie, i dostępność w sklepie jest zawsze. Podsumowując: mleko jest bardzo dobre w smaku, mało słodkie mogę je polecić choć sama nie korzystam :)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xiphoid process
U mnie w mieście chyba nigdzie nie sprzedają, a szkoda, bo chciałam spróbować. Ostatnio kupiłam na próbę mleko z hipp - może i wartościowe, ale smakowo okropne, cierpkie, bez smaku i brzydko pachnie, moja córka wpada w szał i rzuca się jak wściekła, jak widzi butelkę. Zaczęłam słodzić jej to glukozą i jakoś przeszło. Dobrze, że miałam tylko 2 puszki, już prawie kończymy. Chciałam jeszcze spróbować mleka z rossmana, ma dużo pozytywnych opinii, zobaczę, czy posmakuje. Jak nie, to pozostaniemy przy bebiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ja próbowałam tego mleka i jest na prawde rewelacyjne, mała po nim nie ulewa tak jak po innych poza tym jest w bardzo dobrej cenie i można zakupić je w internecie. Z tego co się orientuje to ma dużo lepsze opinie w azji niż te niby nasze super bebilony itd. Spróbujcie bo uważam że warto! Znajdziecie wszystkie informacje na mamilac.pl i można kupić w http://mamilac.pl/sklep/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwróćcie uwagę, że mleko MamiLac ma najmniejszą zawartość weglowodanow, ktore maja najwiekszy wplyw na wystepowania kolki. W porownaniu do mlek "antykolkowych" Nestle i Bebilon ich zawartosc jest kilka razy nizsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mleko Mami Lac podobnie jak Enfamil nie zawiera szkodliwego fluoru! mami lac, ma same pozytywne oceny ze względu na cenę, a także z tego powodu, że dzieci czują się po nim dobrze, a nie jak po tych reklamowanych... ogólnie mleko idzie na eksport póki co bo się jeszcze nie przebili przez te znane marki, ale coraz wiecej osób kupuje ja osobiscie tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córcia już zjadła z 10 puszek tego mleka. Nic jej nie jest taj jak po Enfamil -u dostała wysypki, Nan-Pro nie jadła wcale- pluła, a to polubiła od pierwszej butelki. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam to mleczko lata temu w sklepach leader price(pamiętacie)dziecku bardzo smakowało i cena przystępna.Teraz czekam na drugiego dzidziusia i szukalam informacji o mami lac.Zaryzykuje i zamówię przez Internet robią tez wersje delikatniejszą.Jednak chciałabym opinie czy nadal warto je kupować,czy ktos kupował w ostatnim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia2207
Podaję mamilaca synkowi od pierwszej doby życia do teraz (właśnie skończył 6 miesięcy). Zdecydowaliśmy się na to mleko, ponieważ po porównaniu jego składu z innymi ten wypadł najkorzystniej, a do tego ma polskiego producenta i cena jest bardzo atrakcyjna. Przez pierwsze tygodnie Młody jadł wersję podstawową, potem przerzuciliśmy się na Extra Care, ponieważ przeczytałam, że dziecku przydają się kwasy DHA i AA, w które wersja Extra jest wzbogacona. Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Synek nie miał żadnych alergii, kolek, nie ulewał, przybierał na wadze dokładnie tyle ile miał przybrać, dobrze spał i przez pół roku był tylko raz przeziębiony. Kupuję w Mlekolandii (wysyłka lub odbiór we Wrocławiu - akurat mieszkam na tym samym osiedlu, na którym oni mają siedzibę :) ), a jeśli w Mlekolandii brakuje, to zamawiam bezpośrednio od producenta (przychodzi kurierem szybko i bezproblemowo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama małego szkraba
Jest bardzo, bardzo dobre, najlepsze jakie próbowałam, ale trudno kupić. Moja mała po prostu to wciąga a z innymi mlekami bywało różnie. Wielka szkoda, że są takie problemy z kupnem. Można kupić tylko u producenta i w polskikoszyk.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Gie
Witam, Polecam bardzo to mleko. Używam 1 Extra Care Dodam że zaczynałam od najdroższych Enfamil, Holle, HIPP Comfort Combiotik, Bebilon Profutura i niestety do każdego z tych mlek miałam zastrzeżenia. Od składu po ulewanie ktore śmierdziało wymiocinami jak u dorosłego, śmierdzące bąki, śmierdząca kupa w kolorze zielonym. Mami Lac spełnił moje oczekiwania. Nie kierowałam sie wogóle ceną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach te profesjonalne, pozytywne opinie. Ciekawe którzy z pracowników GeoPolandu dostali polecenie żeby się tu produkować. Pozdrowienia dla prezesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia2207
Drogi gościu, wątpiący w realność mojej i innych wypowiedzi! Niestety nie wiem co to jest Geopoland. Prezesem, owszem, jestem ale swojej firmy, która zajmuje się prowadzeniem szkoły jogi - jeśli jesteś z Wrocławia, możemy się nawet w tej szkole poznać i porozmawiać :) Wszystko, co napisałam o mamilaku to święta prawda. Jestem nim zachwycona i wciąż karmię nim 20-miesięcznego (wciąż super-zdrowego i super-normatywnego) syna. A że jako joginka lubię się dzielić dobrymi rzeczami - stąd moja o nim na tym forum opinia. Dobre rzeczy warto dzielić z innymi, dzięki temu dobro wraca. Życzę Ci tego i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie, podziwiam bezinteresowne zaangażowanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz słyszałam o tym mleku? Ma te wszystkie dha? Probiotyki i inne cuda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia2207
Probiotyków chyba żadna wersja Mami lac nie ma. Tu jest to, na którym obecnie jesteśmy z pełnym składem: http://mamilac.pl/produkt/mami-lac-3-extra-care/ Z moich znajomych też nikt go nie zna, mój mąż je wyszukał w necie (zresztą właśnie na tym forum), bo chciał polskiego producenta. Zanim się na nie zdecydowaliśmy, porównaliśmy skład z innymi - teraz już nie pamiętam dlaczego wypadło korzystniej, ale wypadło :) Z perspektywy czasu jesteśmy mega zadowoleni. PS. Jak pojechaliśmy po odbiór do Mlekolandii, to pani nas pochwaliła, że jesteśmy świadomi rodzice i że wybraliśmy dobre mleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja mojej córeczce ponad 2 lata podawałam to mleko. Gdy była malutka kupiliśmy jej Nan - nie chciała go pić. Później kupiliśmy Emfamil -podobnie. Dopiero jak kupiliśmy Mami Lac to córce zasmakowało. Ja bardzo gorąco go polecam. Córcia nie miała żadnych dolegliwości, nie ulewała, żadnych kolek i wzdęć. Szkoda tylko, że mleko produkowane w Polsce jest niedostępne w żadnej aptece i żadnym sklepie, tylko sprzedaż internetowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maalrka
Bardzo dobrze ktoś tu wcześniej zauważył, że to "zachód" Nas traktuja jak kraj trzeciego świata i wcale bym się nie zdziwił gdyby skład mlek bebilon, nan itp był gorszy niż w Niemczech czy UK. Nie mówie tu o składzie procentowym tylko o jakościowym, tzn podejrzewam, że używają gorszych składników, np olej rybi z innych ryb, a wiadomo, że jedne są gorsze od innych. Jakoś wolę kupić coś od polskiej firmy niż od zachodniego giganta. Chociaż pewny na 100% nigdy nie moge być ale to bym musiał mieć laboratoriu i to sprawdzać. Wybraliśmy wersję extra care i odkąd je podajemy naszej małej to śpi normalnie a nie jak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×