Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tak. Ja kupuje. A co?

Kto z was próbował mleka Mami Lac? Właśnie przeczytałam na jednym

Polecane posty

Gość calineczka1973
zgadzam się w 100% z przedmówcą, kupowałam bebilon, bo w szpitalu tym dokarmiali, oczywiście bez pytania, czy mogą, ale to już inny temat. Nie patrzyłam na cenę, ale miło mi było jak zobaczyłam reklamę w tv, ze bebilon jest nr jeden, super itd. Podawałam go do czasu jak natrafiłam na wypowiedź lekarza na yt, że jakaś matka, oddała to mleko i kilka słoiczków jedzenia dla niemowląt do analizy i wyniki ją zaskoczyły. Mleko zawierało rtęć!!! i inne jakieś świństwa, nie pamiętam dokładnie jakie, ale szkodliwe jak diabli, podobnie słoiczki też miały jakieś "super" dodatki:-(((, mina mi zrzedła i to był koniec bebilonu. Nasz rynek traktowany jest inaczej niż rodzime rynki zachodnie, oni nas mają za gorszy sort ludzi i eksportują dużo gorszej jakości produkty. Nie wiem jakim cudem mleko bebilon było tak zanieczyszczone trującymi pierwiastkami, ale świadomość tego wystarczyła mi aby podjąć decyzję, że zaufam naszej rodzimej firmie, tym bardziej jak poczytałam o nich, ze ciężko im konkurować z koncernami, to mnie jeszcze bardziej utwierdziło, ze na pewno się starają z jakością. Moje myślenie na temat handlu w obecnych czasach zmieniło się diametralnie. Kiedyś to co zachodnie to według mnie było super, a nasze produkty to chłam, teraz myślę odwrotnie, nie ze wszystkimi rzeczami tak pewnie jest, ale...trzeba być ostrożnym i włączyć myślenie. Proste, i nie patrzeć bezkrytycznie na reklamy. Jak akurat mieszkam w Łodzi i do producenta mam daleko, zamawiam przez internet, szkoda, że dodatkowo muszę dopłacać koszty przesyłki, ale trudno. Szkoda również, że nie ma opakowań tekturowych, wyszłoby taniej, tylko te drogie puszki...no ale cóż, kupuję, a z puszek zrobię sobie kolekcję...:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniiiii
takie fajne że ma olej palmowy w składzie :-( a on na pewno nie jest dobry dla małych brzuszków, teraz znalazłam tylko jedno mleko bez tego oleju NAN Opti Pro Plus HMO - jakas zupełna nowość ale jeszcze nie próbowałam. Na innym forum przeczytałam że Mamilac ma w składzie soję o czym producent nie informuje na etykiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie ma palmowego jeszcze Bebilon Profutura i kozie Capri jak już chcesz coś reklamować, to rzetelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstrętna reklama! Wszystkie opinie na jedno kopyto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zxcv

Producentem jest była Polfa - Kutno  (obecnie Geo- Poland),  więc nie jest to lipa tylko profesjonalne laboratorium i fabryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Mami lac nie ma soi . Swego czasu w jednym ze sklepow internetowych źle ktos przepisał z opakowania. Zamiast może zawierać śladowe ilości soi itd to było że po prostu ją  ma.  Linie produkcyjne zawsze produkują wiele różnych grup produktów. Ale mniej będzie tego w mniejszych produkcjach niż  w takim nestle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×