Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość isiannna4

Do EKG -czy trzeba bez stanika

Polecane posty

Gość gość
A najlepiej golf sobie ubierz. Wy to naprawdę nie wiem ile macie lat. Miałam to badanie milion razy przed operacją i zazwyczaj musiałam zdjąć. Raz czy dwa ni pozwoliła lekarka zostać potem inny lekarz kazał mi iść znowu bo wyszły uchybienia i on nie wie czy naprawdę czy przez ucisk i np metalowe druty w staniku- powiedział że jak chce zostać w staniku ok ale żebym potem miała pretensje do siebie/ Ogarnijcie się trochę. Tak samo jak miałam operację. Lekarz chyba milion razy przychodził do KOBIET z sali prosząc aby pod szpitalną jednorazówką do operacji nie miały stanika ani koszulek bo i niektóre aparatki tak szły do OPERACJI?!!! Mówił że jak bd komplikacje to strata czasu użerać się z ciuchami. Dla mnie to była oczywista oczywistość że pod koszulką nic nie mam. Nie wiem co wy macie z tą golizną. Ot anatomia. Języka w gębie nie macie - ludzie obgadują się non stop a dla was to coś co stawiacie wyżej niż zdrowe. OJP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominico12
Rzecz tym że biustonosz może wprowadzić zakłócenia do odczytu (metalowe druty) a także uniemożliwić poprawne umiejscowienie elektrod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam mieć robione badanie gdy wchodziłam do gabinetu na badanie zemdlałam , zatrzymało mi się serce zaczęli mnię reanimować używali efibrylatora w pomieszczeniu byli ludzie i podczas reanimacji zdjęli mi stanik byłam podpięta do tego całego kardiomonitora reanimowali mnię dwie godziny defibrylatora używali około 16 razy gdy zabrała mnie karetka byłąm dalej reanimowana zabrali mnię na ojom dopiero na ojomie przywrócili mi akcję serca kilka tygodni temu znowu dostałam nzk tym razem niestety na ulicy byąłm 3 dni w śpiączce gdy znowu dostałam nzk. Lecz gdy sobię wyobraże gdy ludzie na mnie patrzyli jak latały mi piersi podczas reanimacji to troszę mi wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, miałaś zagłe zatrzymanie krążenia kilka razy? Cóż, ja na szczęście mam 2 serca więc jak jedno się zatrzyma to drugie będzie pompować. Ot mała mutacja genetyczna. W zamian mam tylko jedno płuco :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego dziwi cie że kilka razy doszło u mnie do nzk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×