Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bzikuskaa

czy są tu mamy, które szaleńczo kupują ...

Polecane posty

Gość bzikuskaa

... buty swoim dzieciom (córkom)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuje ale synom
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbzikowane
mam 4 znajome z córkami. jedna z nich ma jedną córeczkę, kolekcjonuje jej buty od czasó, kiedy kupiła pierwszą parę. obecnie dziewczynka ma 4 latka i 40 par butów. druga znajoma ma 2 córeczki i ciągle kupuje jakieś nowe buty, nawet dla tej młodszej, chociaz mała mogłaby nosic po siostrze, przynajmniej niektóre, te mniej zniszczone. mają ok. 50 par butów. trzecia znajoma jeździ na wakacje do Polski 2 razy do roku i za każdym razem zwozi córce walizkę butów, no bo takie to tanie... czwarta jest kompletnie ześwirowana, ma jedną córkę, 4-latkę, a ta mała niemal codziennie jest w innych butach. znajoma myśli o drugim dziecku, napewno by chciała, a mimo to buty zamiast zbierać dla ewentualnej drugiej dziewczynki, oddaje po ludziach. w tym wszystkim ja się zastanwaiam, czy jestem normalna, bo moja córka w wieku 3 lat ma tylko niezbędne minimum w rozmiarze, czyli: adidaski, sandałki latem, gumiaki i kozaczki na zimę. jak zedrze całkiem lub wyrośnie, to wtedy kupuję nowe. a jak jest u was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój roczny synek też ma adidaski i latem sandałki, narazie mu wystarczy, teraz już chłodno więc chodzi tylko w adidaskach, jak wyrośnie lub zniszczy kupię nowe buciki i na zimę też mu kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok!!!
Ile par butów??????????????????????????????Te kobiety to chyba śpią na pieniądzach po pierwsze a po drugie nawet jak kogoś stać to po co 4 letniemu dziecku 40 par butów!!!!No po prostu nie wierzę.U mnie synio ma adisaski,kalosze,2 razy sandały i teraz troche cieplejsze butki na chłodniejsze dni.Córka starsza więc modelka(9 lat) i musi mieć więcej:)ale te więcej to jest ok 8 par a nie 40!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama realistka
moja corka ma jedne tenisowki, jede kapcie i jedne buciki za kostke. N ajesien planuje klupi jedna pare trzewiczkow , na zime tez jdna ceiplkejsza. Nie widze sensu w kupowaniu 40 par butow dla dziecka. NIe lepije kupic jedenj dwoch , ale dobrej jakosci?? Poza tym te kasze mozna odlozyc na ksiazeczke dlma dziecka. Bardziej sie ucieszy z kasy na studia lub mieszkanie niz z 40par butow w dziecinstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×