Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia1987

pakować się w to??

Polecane posty

Gość anusia1987

Nie wiem co mam robić, dlatego w akcie desperacji postanowiłam się Was poradzić. Otóż chodzi o to, że zależy mi bardzo na pewnym chłopaku. Pracowaliśmy razem do niedawna... Spotykaliśmy się również po pracy... Wiedziałam, że on ma dziewczynę, dlatego nawet nie przeszło mi przez myśl, że mogłoby między nami coś być. Niedawno cała nasza załoga straciła pracę (szef się zmienił)... Mieliśmy sporadyczny kontakt przez smsy... Parę dni temu zadzwonił do mnie, że rozstał się z dziewczyną i ogólnie wypłakiwał mi się... Umówiliśmy się na spotkanie, bo chciał pogadać... Spotkaliśmy się wczoraj... Okazało się, że to nie jest do końca takie typowe rozstanie, tylko jego "była" nie wie co do niego czuje i chce odpocząć od niego jakiś czas, żeby przekonać się czy będzie za nim tęsknić... Podczas rozmowy wyszło tak, że chce być ze mną... Ale ja widzę, że zależy mu również na tej dziewczynie... Nie wiem co mam robić, czy pakować się w to czy po prostu dać sobie spokój i pozostać na stopie czysto koleżeńskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M a r i n a
Spokojnie, nie angazuj sie. Traktuj go jak zwyklego znajomego, a miedzy czasie szukaj innego faceta. Czas pokaze, jakie ma zamiary wobec Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to cwaniak
dziewczyna dala mu troche wolnego to chce sobie gdzies poruchac i wlasnie ty bedziesz jego worem na sperme. sam nie wie czego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pararara
chce sie toba pocieszyc ewidentnie, na twoim miejscu bym go splawila i nie pakowala sie w to bo gdy tamta wroci ty pojdziesz w odstawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia1987
Proszę tylko o jakieś poważne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja by,na twoim miejscu nie robiła żadnych pochopnych ruchów....spokojnie obserwuj jak się sytuacja potoczy. Nie ma się co angażować w taką niepewną sytuacje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za ile?
nie pakuj się. podobasz mu się i chce wykorzystać to, że może Cię bzyknąć bez wyrzutów sumienia. potem i tak wróci do byłej. żałosny dupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za ile?
a ta historia, że to była potrzebuje czasu też może być zmyślona. faceci kłamią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE PAKUJ SIĘ W TO, NIE
TRAKTUJE CIĘ POWAŻNIE SKORO MA 2 DZIEWCZYNY DO WYBORU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca Penelopa
jakbym czytała o sobie:) też miałam kolegę w pracy, który jak się okazało czuł coś więcej do mnie. Spotykaliśmy się przez jakiś czas. Wyznał mi, ze jest z kimś, ale nie wie jak potoczy się przyszłość ich związku. Zależało mu i na niej i na mnie. A koniec tej historii był taki, że.....znalazł sobie trzecią:) I teraz są razem. Jak widać nie potrafił dokonać wyboru:) Teraz się z tego śmieję, ale wtedy nie było mi do śmiechu. Jeśli mam Ci doradzić- nie angażuj się zbyt pochopnie. Ja zrobiłam ten błąd, że się zaangażowałam, mimo, iż wiedziałam, że kogoś ma, a potem tylko cierpiałam. Niech będzie z Tobą fair. Niech najpierw wyklaruje swoją sytuację, niech się określi, a potem dopiero zawiera nowe relacje. Żadna kobieta nie ma prawa byc kołem zapasowym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikogi
nie pakuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia1987
Wiem, że kłamią, bo już parę razy "przejechałam" się na nich. Dlatego też wolę się poradzić... Dzięki za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca Penelopa
Wiadomo, serce nie sługa:) mi też rady dawali, żebym dwa razy przemyślała, zanim się zaangażuje. Ale ja nie- z uporem maniaka robiłam swoje. Chyba juz taka moja natura, że muszę doświadczyć czegoś na własnej skórze, żeby zrozumieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia1987
Czekajaca Penelopa- mam dokładnie tak samo;p Tyle razy co mi dawali rady na temat wcześniejszych związków a ja nie słuchałam. Z uporem maniaka i klapkami na oczach pakowałam się w związki bez przyszłości i później tragedia była;p Poza tym strasznie szybko angażuję się w związki... Nie wiem czemu tak jest, ale jest niestety dla mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markaba nie spamuj
Temat: pakować się w to?? 22:12 anusia1987 Nie wiem co mam robić, dlatego w akcie desperacji postanowiłam się Was poradzić. Otóż chodzi o to, że zależy mi bardzo na pewnym chłopaku. Pracowaliśmy razem do niedawna... Spotykaliśmy się również po pracy... Wiedziałam, że on ma dziewczynę, dlatego nawet nie przeszło mi przez myśl, że mogłoby między nami coś być. Niedawno cała nasza załoga straciła pracę (szef się zmienił)... Mieliśmy sporadyczny kontakt przez smsy... Parę dni temu zadzwonił do mnie, że rozstał się z dziewczyną i ogólnie wypłakiwał mi się... Umówiliśmy się na spotkanie, bo chciał pogadać... Spotkaliśmy się wczoraj... Okazało się, że to nie jest do końca takie typowe rozstanie, tylko jego "była" nie wie co do niego czuje i chce odpocząć od niego jakiś czas, żeby przekonać się czy będzie za nim tęsknić... Podczas rozmowy wyszło tak, że chce być ze mną... Ale ja widzę, że zależy mu również na tej dziewczynie... Nie wiem co mam robić, czy pakować się w to czy po prostu dać sobie spokój i pozostać na stopie czysto koleżeńskiej? 22:14 [zgłoś do usunięcia]A PAKUJ SIE I WON PASZLA 22:14 [zgłoś do usunięcia]M a r i n a Spokojnie, nie angazuj sie. Traktuj go jak zwyklego znajomego, a miedzy czasie szukaj innego faceta. Czas pokaze, jakie ma zamiary wobec Ciebie. 22:15 [zgłoś do usunięcia]a to cwaniak dziewczyna dala mu troche wolnego to chce sobie gdzies poruchac i wlasnie ty bedziesz jego worem na sperme. sam nie wie czego chce 22:16 [zgłoś do usunięcia]pararara chce sie toba pocieszyc ewidentnie, na twoim miejscu bym go splawila i nie pakowala sie w to bo gdy tamta wroci ty pojdziesz w odstawke 22:16 [zgłoś do usunięcia]anusia1987 Proszę tylko o jakieś poważne odpowiedzi 22:16 [zgłoś do usunięcia]Prażynka_87 Ja by,na twoim miejscu nie robiła żadnych pochopnych ruchów....spokojnie obserwuj jak się sytuacja potoczy. Nie ma się co angażować w taką niepewną sytuacje.... 22:18 [zgłoś do usunięcia]a za ile? nie pakuj się. podobasz mu się i chce wykorzystać to, że może Cię bzyknąć bez wyrzutów sumienia. potem i tak wróci do byłej. żałosny d**ek 22:20 [zgłoś do usunięcia]a za ile? a ta historia, że to była potrzebuje czasu też może być zmyślona. faceci kłamią 22:21 [zgłoś do usunięcia]NIE PAKUJ SIĘ W TO, NIE TRAKTUJE CIĘ POWAŻNIE SKORO MA 2 DZIEWCZYNY DO WYBORU 22:22 [zgłoś do usunięcia]czekająca Penelopa jakbym czytała o sobie też miałam kolegę w pracy, który jak się okazało czuł coś więcej do mnie. Spotykaliśmy się przez jakiś czas. Wyznał mi, ze jest z kimś, ale nie wie jak potoczy się przyszłość ich związku. Zależało mu i na niej i na mnie. A koniec tej historii był taki, że.....znalazł sobie trzecią I teraz są razem. Jak widać nie potrafił dokonać wyboru Teraz się z tego śmieję, ale wtedy nie było mi do śmiechu. Jeśli mam Ci doradzić- nie angażuj się zbyt pochopn Temat: pakować się w to?? 22:12 anusia1987 Nie wiem co mam robić, dlatego w akcie desperacji postanowiłam się Was poradzić. Otóż chodzi o to, że zależy mi bardzo na pewnym chłopaku. Pracowaliśmy razem do niedawna... Spotykaliśmy się również po pracy... Wiedziałam, że on ma dziewczynę, dlatego nawet nie przeszło mi przez myśl, że mogłoby między nami coś być. Niedawno cała nasza załoga straciła pracę (szef się zmienił)... Mieliśmy sporadyczny kontakt przez smsy... Parę dni temu zadzwonił do mnie, że rozstał się z dziewczyną i ogólnie wypłakiwał mi się... Umówiliśmy się na spotkanie, bo chciał pogadać... Spotkaliśmy się wczoraj... Okazało się, że to nie jest do końca takie typowe rozstanie, tylko jego "była" nie wie co do niego czuje i chce odpocząć od niego jakiś czas, żeby przekonać się czy będzie za nim tęsknić... Podczas rozmowy wyszło tak, że chce być ze mną... Ale ja widzę, że zależy mu również na tej dziewczynie... Nie wiem co mam robić, czy pakować się w to czy po prostu dać sobie spokój i pozostać na stopie czysto koleżeńskiej? 22:14 [zgłoś do usunięcia]A PAKUJ SIE I WON PASZLA 22:14 [zgłoś do usunięcia]M a r i n a Spokojnie, nie angazuj sie. Traktuj go jak zwyklego znajomego, a miedzy czasie szukaj innego faceta. Czas pokaze, jakie ma zamiary wobec Ciebie. 22:15 [zgłoś do usunięcia]a to cwaniak dziewczyna dala mu troche wolnego to chce sobie gdzies poruchac i wlasnie ty bedziesz jego worem na sperme. sam nie wie czego chce 22:16 [zgłoś do usunięcia]pararara chce sie toba pocieszyc ewidentnie, na twoim miejscu bym go splawila i nie pakowala sie w to bo gdy tamta wroci ty pojdziesz w odstawke 22:16 [zgłoś do usunięcia]anusia1987 Proszę tylko o jakieś poważne odpowiedzi 22:16 [zgłoś do usunięcia]Prażynka_87 Ja by,na twoim miejscu nie robiła żadnych pochopnych ruchów....spokojnie obserwuj jak się sytuacja potoczy. Nie ma się co angażować w taką niepewną sytuacje.... 22:18 [zgłoś do usunięcia]a za ile? nie pakuj się. podobasz mu się i chce wykorzystać to, że może Cię bzyknąć bez wyrzutów sumienia. potem i tak wróci do byłej. żałosny d**ek 22:20 [zgłoś do usunięcia]a za ile? a ta historia, że to była potrzebuje czasu też może być zmyślona. faceci kłamią 22:21 [zgłoś do usunięcia]NIE PAKUJ SIĘ W TO, NIE TRAKTUJE CIĘ POWAŻNIE SKORO MA 2 DZIEWCZYNY DO WYBORU 22:22 [zgłoś do usunięcia]czekająca Penelopa jakbym czytała o sobie też miałam kolegę w pracy, który jak się okazało czuł coś więcej do mnie. Spotykaliśmy się przez jakiś czas. Wyznał mi, ze jest z kimś, ale nie wie jak potoczy się przyszłość ich związku. Zależało mu i na niej i na mnie. A koniec tej historii był taki, że.....znalazł sobie trzecią I teraz są razem. Jak widać nie potrafił dokonać wyboru Teraz się z tego śmieję, ale wtedy nie było mi do śmiechu. Jeśli mam Ci doradzić- nie angażuj się zbyt pochopn Temat: pakować się w to?? 22:12 anusia1987 Nie wiem co mam robić, dlatego w akcie desperacji postanowiłam się Was poradzić. Otóż chodzi o to, że zależy mi bardzo na pewnym chłopaku. Pracowaliśmy razem do niedawna... Spotykaliśmy się również po pracy... Wiedziałam, że on ma dziewczynę, dlatego nawet nie przeszło mi przez myśl, że mogłoby między nami coś być. Niedawno cała nasza załoga straciła pracę (szef się zmienił)... Mieliśmy sporadyczny kontakt przez smsy... Parę dni temu zadzwonił do mnie, że rozstał się z dziewczyną i ogólnie wypłakiwał mi się... Umówiliśmy się na spotkanie, bo chciał pogadać... Spotkaliśmy się wczoraj... Okazało się, że to nie jest do końca takie typowe rozstanie, tylko jego "była" nie wie co do niego czuje i chce odpocząć od niego jakiś czas, żeby przekonać się czy będzie za nim tęsknić... Podczas rozmowy wyszło tak, że chce być ze mną... Ale ja widzę, że zależy mu również na tej dziewczynie... Nie wiem co mam robić, czy pakować się w to czy po prostu dać sobie spokój i pozostać na stopie czysto koleżeńskiej? 22:14 [zgłoś do usunięcia]A PAKUJ SIE I WON PASZLA 22:14 [zgłoś do usunięcia]M a r i n a Spokojnie, nie angazuj sie. Traktuj go jak zwyklego znajomego, a miedzy czasie szukaj innego faceta. Czas pokaze, jakie ma zamiary wobec Ciebie. 22:15 [zgłoś do usunięcia]a to cwaniak dziewczyna dala mu troche wolnego to chce sobie gdzies poruchac i wlasnie ty bedziesz jego worem na sperme. sam nie wie czego chce 22:16 [zgłoś do usunięcia]pararara chce sie toba pocieszyc ewidentnie, na twoim miejscu bym go splawila i nie pakowala sie w to bo gdy tamta wroci ty pojdziesz w odstawke 22:16 [zgłoś do usunięcia]anusia1987 Proszę tylko o jakieś poważne odpowiedzi 22:16 [zgłoś do usunięcia]Prażynka_87 Ja by,na twoim miejscu nie robiła żadnych pochopnych ruchów....spokojnie obserwuj jak się sytuacja potoczy. Nie ma się co angażować w taką niepewną sytuacje.... 22:18 [zgłoś do usunięcia]a za ile? nie pakuj się. podobasz mu się i chce wykorzystać to, że może Cię bzyknąć bez wyrzutów sumienia. potem i tak wróci do byłej. żałosny d**ek 22:20 [zgłoś do usunięcia]a za ile? a ta historia, że to była potrzebuje czasu też może być zmyślona. faceci kłamią 22:21 [zgłoś do usunięcia]NIE PAKUJ SIĘ W TO, NIE TRAKTUJE CIĘ POWAŻNIE SKORO MA 2 DZIEWCZYNY DO WYBORU 22:22 [zgłoś do usunięcia]czekająca Penelopa jakbym czytała o sobie też miałam kolegę w pracy, który jak się okazało czuł coś więcej do mnie. Spotykaliśmy się przez jakiś czas. Wyznał mi, ze jest z kimś, ale nie wie jak potoczy się przyszłość ich związku. Zależało mu i na niej i na mnie. A koniec tej historii był taki, że.....znalazł sobie trzecią I teraz są razem. Jak widać nie potrafił dokonać wyboru Teraz się z tego śmieję, ale wtedy nie było mi do śmiechu. Jeśli mam Ci doradzić- nie angażuj się zbyt pochopn Temat: pakować się w to?? 22:12 anusia1987 Nie wiem co mam robić, dlatego w akcie desperacji postanowiłam się Was poradzić. Otóż chodzi o to, że zależy mi bardzo na pewnym chłopaku. Pracowaliśmy razem do niedawna... Spotykaliśmy się również po pracy... Wiedziałam, że on ma dziewczynę, dlatego nawet nie przeszło mi przez myśl, że mogłoby między nami coś być. Niedawno cała nasza załoga straciła pracę (szef się zmienił)... Mieliśmy sporadyczny kontakt przez smsy... Parę dni temu zadzwonił do mnie, że rozstał się z dziewczyną i ogólnie wypłakiwał mi się... Umówiliśmy się na spotkanie, bo chciał pogadać... Spotkaliśmy się wczoraj... Okazało się, że to nie jest do końca takie typowe rozstanie, tylko jego "była" nie wie co do niego czuje i chce odpocząć od niego jakiś czas, żeby przekonać się czy będzie za nim tęsknić... Podczas rozmowy wyszło tak, że chce być ze mną... Ale ja widzę, że zależy mu również na tej dziewczynie... Nie wiem co mam robić, czy pakować się w to czy po prostu dać sobie spokój i pozostać na stopie czysto koleżeńskiej? 22:14 [zgłoś do usunięcia]A PAKUJ SIE I WON PASZLA 22:14 [zgłoś do usunięcia]M a r i n a Spokojnie, nie angazuj sie. Traktuj go jak zwyklego znajomego, a miedzy czasie szukaj innego faceta. Czas pokaze, jakie ma zamiary wobec Ciebie. 22:15 [zgłoś do usunięcia]a to cwaniak dziewczyna dala mu troche wolnego to chce sobie gdzies poruchac i wlasnie ty bedziesz jego worem na sperme. sam nie wie czego chce 22:16 [zgłoś do usunięcia]pararara chce sie toba pocieszyc ewidentnie, na twoim miejscu bym go splawila i nie pakowala sie w to bo gdy tamta wroci ty pojdziesz w odstawke 22:16 [zgłoś do usunięcia]anusia1987 Proszę tylko o jakieś poważne odpowiedzi 22:16 [zgłoś do usunięcia]Prażynka_87 Ja by,na twoim miejscu nie robiła żadnych pochopnych ruchów....spokojnie obserwuj jak się sytuacja potoczy. Nie ma się co angażować w taką niepewną sytuacje.... 22:18 [zgłoś do usunięcia]a za ile? nie pakuj się. podobasz mu się i chce wykorzystać to, że może Cię bzyknąć bez wyrzutów sumienia. potem i tak wróci do byłej. żałosny d**ek 22:20 [zgłoś do usunięcia]a za ile? a ta historia, że to była potrzebuje czasu też może być zmyślona. faceci kłamią 22:21 [zgłoś do usunięcia]NIE PAKUJ SIĘ W TO, NIE TRAKTUJE CIĘ POWAŻNIE SKORO MA 2 DZIEWCZYNY DO WYBORU 22:22 [zgłoś do usunięcia]czekająca Penelopa jakbym czytała o sobie też miałam kolegę w pracy, który jak się okazało czuł coś więcej do mnie. Spotykaliśmy się przez jakiś czas. Wyznał mi, ze jest z kimś, ale nie wie jak potoczy się przyszłość ich związku. Zależało mu i na niej i na mnie. A koniec tej historii był taki, że.....znalazł sobie trzecią I teraz są razem. Jak widać nie potrafił dokonać wyboru Teraz się z tego śmieję, ale wtedy nie było mi do śmiechu. Jeśli mam Ci doradzić- nie angażuj się zbyt pochopn Temat: pakować się w to?? 22:12 anusia1987 Nie wiem co mam robić, dlatego w akcie desperacji postanowiłam się Was poradzić. Otóż chodzi o to, że zależy mi bardzo na pewnym chłopaku. Pracowaliśmy razem do niedawna... Spotykaliśmy się również po pracy... Wiedziałam, że on ma dziewczynę, dlatego nawet nie przeszło mi przez myśl, że mogłoby między nami coś być. Niedawno cała nasza załoga straciła pracę (szef się zmienił)... Mieliśmy sporadyczny kontakt przez smsy... Parę dni temu zadzwonił do mnie, że rozstał się z dziewczyną i ogólnie wypłakiwał mi się... Umówiliśmy się na spotkanie, bo chciał pogadać... Spotkaliśmy się wczoraj... Okazało się, że to nie jest do końca takie typowe rozstanie, tylko jego "była" nie wie co do niego czuje i chce odpocząć od niego jakiś czas, żeby przekonać się czy będzie za nim tęsknić... Podczas rozmowy wyszło tak, że chce być ze mną... Ale ja widzę, że zależy mu również na tej dziewczynie... Nie wiem co mam robić, czy pakować się w to czy po prostu dać sobie spokój i pozostać na stopie czysto koleżeńskiej? 22:14 [zgłoś do usunięcia]A PAKUJ SIE I WON PASZLA 22:14 [zgłoś do usunięcia]M a r i n a Spokojnie, nie angazuj sie. Traktuj go jak zwyklego znajomego, a miedzy czasie szukaj innego faceta. Czas pokaze, jakie ma zamiary wobec Ciebie. 22:15 [zgłoś do usunięcia]a to cwaniak dziewczyna dala mu troche wolnego to chce sobie gdzies poruchac i wlasnie ty bedziesz jego worem na sperme. sam nie wie czego chce 22:16 [zgłoś do usunięcia]pararara chce sie toba pocieszyc ewidentnie, na twoim miejscu bym go splawila i nie pakowala sie w to bo gdy tamta wroci ty pojdziesz w odstawke 22:16 [zgłoś do usunięcia]anusia1987 Proszę tylko o jakieś poważne odpowiedzi 22:16 [zgłoś do usunięcia]Prażynka_87 Ja by,na twoim miejscu nie robiła żadnych pochopnych ruchów....spokojnie obserwuj jak się sytuacja potoczy. Nie ma się co angażować w taką niepewną sytuacje.... 22:18 [zgłoś do usunięcia]a za ile? nie pakuj się. podobasz mu się i chce wykorzystać to, że może Cię bzyknąć bez wyrzutów sumienia. potem i tak wróci do byłej. żałosny d**ek 22:20 [zgłoś do usunięcia]a za ile? a ta historia, że to była potrzebuje czasu też może być zmyślona. faceci kłamią 22:21 [zgłoś do usunięcia]NIE PAKUJ SIĘ W TO, NIE TRAKTUJE CIĘ POWAŻNIE SKORO MA 2 DZIEWCZYNY DO WYBORU 22:22 [zgłoś do usunięcia]czekająca Penelopa jakbym czytała o sobie też miałam kolegę w pracy, który jak się okazało czuł coś więcej do mnie. Spotykaliśmy się przez jakiś czas. Wyznał mi, ze jest z kimś, ale nie wie jak potoczy się przyszłość ich związku. Zależało mu i na niej i na mnie. A koniec tej historii był taki, że.....znalazł sobie trzecią I teraz są razem. Jak widać nie potrafił dokonać wyboru Teraz się z tego śmieję, ale wtedy nie było mi do śmiechu. Jeśli mam Ci doradzić- nie angażuj się zbyt pochopn Temat: pakować się w to?? 22:12 anusia1987 Nie wiem co mam robić, dlatego w akcie desperacji postanowiłam się Was poradzić. Otóż chodzi o to, że zależy mi bardzo na pewnym chłopaku. Pracowaliśmy razem do niedawna... Spotykaliśmy się również po pracy... Wiedziałam, że on ma dziewczynę, dlatego nawet nie przeszło mi przez myśl, że mogłoby między nami coś być. Niedawno cała nasza załoga straciła pracę (szef się zmienił)... Mieliśmy sporadyczny kontakt przez smsy... Parę dni temu zadzwonił do mnie, że rozstał się z dziewczyną i ogólnie wypłakiwał mi się... Umówiliśmy się na spotkanie, bo chciał pogadać... Spotkaliśmy się wczoraj... Okazało się, że to nie jest do końca takie typowe rozstanie, tylko jego "była" nie wie co do niego czuje i chce odpocząć od niego jakiś czas, żeby przekonać się czy będzie za nim tęsknić... Podczas rozmowy wyszło tak, że chce być ze mną... Ale ja widzę, że zależy mu również na tej dziewczynie... Nie wiem co mam robić, czy pakować się w to czy po prostu dać sobie spokój i pozostać na stopie czysto koleżeńskiej? 22:14 [zgłoś do usunięcia]A PAKUJ SIE I WON PASZLA 22:14 [zgłoś do usunięcia]M a r i n a Spokojnie, nie angazuj sie. Traktuj go jak zwyklego znajomego, a miedzy czasie szukaj innego faceta. Czas pokaze, jakie ma zamiary wobec Ciebie. 22:15 [zgłoś do usunięcia]a to cwaniak dziewczyna dala mu troche wolnego to chce sobie gdzies poruchac i wlasnie ty bedziesz jego worem na sperme. sam nie wie czego chce 22:16 [zgłoś do usunięcia]pararara chce sie toba pocieszyc ewidentnie, na twoim miejscu bym go splawila i nie pakowala sie w to bo gdy tamta wroci ty pojdziesz w odstawke 22:16 [zgłoś do usunięcia]anusia1987 Proszę tylko o jakieś poważne odpowiedzi 22:16 [zgłoś do usunięcia]Prażynka_87 Ja by,na twoim miejscu nie robiła żadnych pochopnych ruchów....spokojnie obserwuj jak się sytuacja potoczy. Nie ma się co angażować w taką niepewną sytuacje.... 22:18 [zgłoś do usunięcia]a za ile? nie pakuj się. podobasz mu się i chce wykorzystać to, że może Cię bzyknąć bez wyrzutów sumienia. potem i tak wróci do byłej. żałosny d**ek 22:20 [zgłoś do usunięcia]a za ile? a ta historia, że to była potrzebuje czasu też może być zmyślona. faceci kłamią 22:21 [zgłoś do usunięcia]NIE PAKUJ SIĘ W TO, NIE TRAKTUJE CIĘ POWAŻNIE SKORO MA 2 DZIEWCZYNY DO WYBORU 22:22 [zgłoś do usunięcia]czekająca Penelopa jakbym czytała o sobie też miałam kolegę w pracy, który jak się okazało czuł coś więcej do mnie. Spotykaliśmy się przez jakiś czas. Wyznał mi, ze jest z kimś, ale nie wie jak potoczy się przyszłość ich związku. Zależało mu i na niej i na mnie. A koniec tej historii był taki, że.....znalazł sobie trzecią I teraz są razem. Jak widać nie potrafił dokonać wyboru Teraz się z tego śmieję, ale wtedy nie było mi do śmiechu. Jeśli mam Ci doradzić- nie angażuj się zbyt pochopn Temat: pakować się w to?? 22:12 anusia1987 Nie wiem co mam robić, dlatego w akcie desperacji postanowiłam się Was poradzić. Otóż chodzi o to, że zależy mi bardzo na pewnym chłopaku. Pracowaliśmy razem do niedawna... Spotykaliśmy się również po pracy... Wiedziałam, że on ma dziewczynę, dlatego nawet nie przeszło mi przez myśl, że mogłoby między nami coś być. Niedawno cała nasza załoga straciła pracę (szef się zmienił)... Mieliśmy sporadyczny kontakt przez smsy... Parę dni temu zadzwonił do mnie, że rozstał się z dziewczyną i ogólnie wypłakiwał mi się... Umówiliśmy się na spotkanie, bo chciał pogadać... Spotkaliśmy się wczoraj... Okazało się, że to nie jest do końca takie typowe rozstanie, tylko jego "była" nie wie co do niego czuje i chce odpocząć od niego jakiś czas, żeby przekonać się czy będzie za nim tęsknić... Podczas rozmowy wyszło tak, że chce być ze mną... Ale ja widzę, że zależy mu również na tej dziewczynie... Nie wiem co mam robić, czy pakować się w to czy po prostu dać sobie spokój i pozostać na stopie czysto koleżeńskiej? 22:14 [zgłoś do usunięcia]A PAKUJ SIE I WON PASZLA 22:14 [zgłoś do usunięcia]M a r i n a Spokojnie, nie angazuj sie. Traktuj go jak zwyklego znajomego, a miedzy czasie szukaj innego faceta. Czas pokaze, jakie ma zamiary wobec Ciebie. 22:15 [zgłoś do usunięcia]a to cwaniak dziewczyna dala mu troche wolnego to chce sobie gdzies poruchac i wlasnie ty bedziesz jego worem na sperme. sam nie wie czego chce 22:16 [zgłoś do usunięcia]pararara chce sie toba pocieszyc ewidentnie, na twoim miejscu bym go splawila i nie pakowala sie w to bo gdy tamta wroci ty pojdziesz w odstawke 22:16 [zgłoś do usunięcia]anusia1987 Proszę tylko o jakieś poważne odpowiedzi 22:16 [zgłoś do usunięcia]Prażynka_87 Ja by,na twoim miejscu nie robiła żadnych pochopnych ruchów....spokojnie obserwuj jak się sytuacja potoczy. Nie ma się co angażować w taką niepewną sytuacje.... 22:18 [zgłoś do usunięcia]a za ile? nie pakuj się. podobasz mu się i chce wykorzystać to, że może Cię bzyknąć bez wyrzutów sumienia. potem i tak wróci do byłej. żałosny d**ek 22:20 [zgłoś do usunięcia]a za ile? a ta historia, że to była potrzebuje czasu też może być zmyślona. faceci kłamią 22:21 [zgłoś do usunięcia]NIE PAKUJ SIĘ W TO, NIE TRAKTUJE CIĘ POWAŻNIE SKORO MA 2 DZIEWCZYNY DO WYBORU 22:22 [zgłoś do usunięcia]czekająca Penelopa jakbym czytała o sobie też miałam kolegę w pracy, który jak się okazało czuł coś więcej do mnie. Spotykaliśmy się przez jakiś czas. Wyznał mi, ze jest z kimś, ale nie wie jak potoczy się przyszłość ich związku. Zależało mu i na niej i na mnie. A koniec tej historii był taki, że.....znalazł sobie trzecią I teraz są razem. Jak widać nie potrafił dokonać wyboru Teraz się z tego śmieję, ale wtedy nie było mi do śmiechu. Jeśli mam Ci doradzić- nie angażuj się zbyt pochopn Temat: pakować się w to?? 22:12 anusia1987 Nie wiem co mam robić, dlatego w akcie desperacji postanowiłam się Was poradzić. Otóż chodzi o to, że zależy mi bardzo na pewnym chłopaku. Pracowaliśmy razem do niedawna... Spotykaliśmy się również po pracy... Wiedziałam, że on ma dziewczynę, dlatego nawet nie przeszło mi przez myśl, że mogłoby między nami coś być. Niedawno cała nasza załoga straciła pracę (szef się zmienił)... Mieliśmy sporadyczny kontakt przez smsy... Parę dni temu zadzwonił do mnie, że rozstał się z dziewczyną i ogólnie wypłakiwał mi się... Umówiliśmy się na spotkanie, bo chciał pogadać... Spotkaliśmy się wczoraj... Okazało się, że to nie jest do końca takie typowe rozstanie, tylko jego "była" nie wie co do niego czuje i chce odpocząć od niego jakiś czas, żeby przekonać się czy będzie za nim tęsknić... Podczas rozmowy wyszło tak, że chce być ze mną... Ale ja widzę, że zależy mu również na tej dziewczynie... Nie wiem co mam robić, czy pakować się w to czy po prostu dać sobie spokój i pozostać na stopie czysto koleżeńskiej? 22:14 [zgłoś do usunięcia]A PAKUJ SIE I WON PASZLA 22:14 [zgłoś do usunięcia]M a r i n a Spokojnie, nie angazuj sie. Traktuj go jak zwyklego znajomego, a miedzy czasie szukaj innego faceta. Czas pokaze, jakie ma zamiary wobec Ciebie. 22:15 [zgłoś do usunięcia]a to cwaniak dziewczyna dala mu troche wolnego to chce sobie gdzies poruchac i wlasnie ty bedziesz jego worem na sperme. sam nie wie czego chce 22:16 [zgłoś do usunięcia]pararara chce sie toba pocieszyc ewidentnie, na twoim miejscu bym go splawila i nie pakowala sie w to bo gdy tamta wroci ty pojdziesz w odstawke 22:16 [zgłoś do usunięcia]anusia1987 Proszę tylko o jakieś poważne odpowiedzi 22:16 [zgłoś do usunięcia]Prażynka_87 Ja by,na twoim miejscu nie robiła żadnych pochopnych ruchów....spokojnie obserwuj jak się sytuacja potoczy. Nie ma się co angażować w taką niepewną sytuacje.... 22:18 [zgłoś do usunięcia]a za ile? nie pakuj się. podobasz mu się i chce wykorzystać to, że może Cię bzyknąć bez wyrzutów sumienia. potem i tak wróci do byłej. żałosny d**ek 22:20 [zgłoś do usunięcia]a za ile? a ta historia, że to była potrzebuje czasu też może być zmyślona. faceci kłamią 22:21 [zgłoś do usunięcia]NIE PAKUJ SIĘ W TO, NIE TRAKTUJE CIĘ POWAŻNIE SKORO MA 2 DZIEWCZYNY DO WYBORU 22:22 [zgłoś do usunięcia]czekająca Penelopa jakbym czytała o sobie też miałam kolegę w pracy, który jak się okazało czuł coś więcej do mnie. Spotykaliśmy się przez jakiś czas. Wyznał mi, ze jest z kimś, ale nie wie jak potoczy się przyszłość ich związku. Zależało mu i na niej i na mnie. A koniec tej historii był taki, że.....znalazł sobie trzecią I teraz są razem. Jak widać nie potrafił dokonać wyboru Teraz się z tego śmieję, ale wtedy nie było mi do śmiechu. Jeśli mam Ci doradzić- nie angażuj się zbyt pochopn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym powiedziała co innego
Słuchaj Ja miałam podobną sytuację. Z tym, że mój facet był ze swoją ex wtedy... Duzo gadaliśmy itp. Pewnego dnia zabrał mnie na wieczorne pogaduchy- siedzieliśmy chyba do północy, aż zaczął mnie przytulać. Ja mu mówię , ze przecież ma swoją *** a on opowiadał jak mu niedobrze. Przytuliłam się... Ale uczucia wzięły górę... następnego dnia już u mnie spał (seks był kilka nocy później)... I jest wciąż ze mną. Z tamtą się rozstał tydzień po naszych nocnych pogaduchach. Dałam mu swoje uczucie... którego nie miał od tamtej. I on mi dał całego siebie. Zaufaj i zaszalej... Pokochaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×