Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to prawda czy nie

Kto był we Włoszech? Jak WŁOSI reagują na POLKI ?

Polecane posty

No wlasnie tez mialam tlumaczyc ale wymieklamj. Ja moge cos powiedziec o Wlochach. Podpisuje sie pod tym co ktos powiedzial wyzej, nie mamy obywatelstwa napisanego na twarzy beda zatem leciec na to co im sie podoba/kto im sie podoba;-) Ja mam meza z Wloch. Jestesmy razem 10 lat. Nie jestem blondynka o o niebieskich oczach. Zdrady, z tego co mi wiadomo, nie bylo (puk, puk);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavio
ja jestem wloch i musze mowic ze reagują na POLKI jak najbardziej jestes super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,nie jestem prawiczkiem-mam meza i dwojke dzieci:D a opinie wziely sie przez to,ze dziewoje zafascynowane nazelowanymi,wloskimi chlopysiami w obcislych ubraniach,wskakiwaly im do lozek:)teraz porzadne polskie dziewczyny przez to "cierpia":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda czy nie
ale co? oni w wiekszosci to takie nażelowane, napakowane lalusie? czekam dalej na wasze zdanie na temat zadanego w moim pierwszym poscie pytania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze nie wszyscy-nie bede generalizowac-ale wiekszosc:) wszystko jest kwestia gustu i jesli podobaja Ci sie tacy faceci,to uderzaj do Wloch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paramedic
Ale są zakomleksione i różne te osoby które martwią się wyłącznie o swój wygląd i tak wszyscy s KKiedyś umra a ciało zjedzą robale inna sytuacja jak zwłoki zostaną skremowNe Ludzie którzy patrzą wyłącznie na wygląd nie dostrzegając charakteru są glabami i krwtynami z pustymi cząstkami Jest też takie przysłowie z ładnej miski się nie najesz Ale czy jesteś niska kobieta czy piękności świata i tak umrzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co w żargonie znaczy "pompinio"-włosi wiedzą, zwłaszcza ci co specjalizują się w wyrywaniu na jeden numerek wakacyjny i troche turystek się łapie ,nie tylko Polek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
italianiec i polka to super połączenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy ładnie spytałam jednego Włocha o drogę po Angielsku i mi jakoś łamaną angielszyzną odpowiedział, spytał się skąd jestem , gdy powiedziałam, że z Polski, skomentował to jednym zdaniem "ja lubię twoje cycki", uśmiechając się przy tym wesele, niestety więcej wydukać po polsku nie umiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w rodzinie dwie kobiety,obie pielęgniarki.Pojechały pracować w szpitalu we Włoszech.Obie wyszły za Włochów.Jedna tyra na polu,a druga ma się poniżej średniej.Myślę że gdyby miały do kogo wracać i po co,na pewno by wróciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam we Włoszech miesiąc temu i to nie pierwszy raz, więc powiem Wam jak to mniej więcej wygląda. Zachwycają się rudymi niezależnie czy chłopakiem czy dziewczyną; jest ich tam jak na lekarstwo. Lubią zaradne kobiety i KOCHAJĄ sękacze czy tam bankucheny, zależy jak kto mówi. Są niezwykle uprzejmi, ale nie zauważyłam, żeby mnie podrywali nawet rówieśnicy (mam 15 lat), dzieje się tak, dlatego że wyglądam na 10-13 lat. Trochę się od nich różnie; jestem ciemną blondynką, mam ciemnobrązowe oczy (oni mają albo brązowe albo zielono-brązowe, ale bardzo rzadko piwne i ciemnobrązowe) i gdy byłam tam już się trochę opaliłam, więc miałam jasnobrązową skórę. Ogółem lubią Polaków, Polki zwłaszcza, więc nie będą tam nas traktować źle. Włosi lubią rożne kobiety, np. moja ruda ciotka wyszła za Włocha i jej 2 przyjaciółki blondynki też, więc to już zależy od upodobania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to milo z ich strony ze nie czepiaja sie dzieci. ja jak mialam bylm w podstawowce jeszcze to juz mialam wyrazne piersi chociaz poza tym wygladalam jak dziecko np z twarzy ALE niestety, pelno swirow mnie zaczepialo : / chorzy ludzie. Wlosi wydaja sie byc lepsi pod tym wzgledem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, pytam 2010.09.22 no dobra to ty od tego mieszkania we wloszech. czy to jest włoski, przetłumaczysz?smiech.gif chociaz kawalek LEGGI FINO IN FONDO.... CIAO (Poi mi dici che nome ti uscito ) Doczytaj do konca.czesc.Potem powiedz co wyszlo Nie wiem o co tu biega ale moge tlumaczyc: Tlumaczenie : zrozumialem ze nikt nie jest idealny dopoki sie sam nie zakochasz ;zrozumialem ze zycie jest ciezkie ale ja jestem silniejszy.zrozumialem ze mozliwosci nie moga byc niwykorzystane.Ta ktora porzucisz znajdzie ktos inny .Zrozumialem ze jak sie pograzasz w smutku i goryczy,szczescie odchodzi od ciebie do kogos innego.Zrozumialem ze zawsze nalezy uzywac wlasciwych slow bo jutro mozesz tego zalowac.Zrozumialem ze usmiech to najbardziej ekonomiczny sprzymierzeniec twojej urody. Zrozumialem ze nie moge zapanowac nad wlasnym samopoczuciem ale zawsze moge cos zrobic/zmienic.Zrozumialem ze jak niemowle zlapie sie za twoj palec to tak juz zostanie do konca zycia.Zrozumialem ze wszyscy pragna zycia na samym szczycie gory ale ono nadchodzi dopiero jak z niej schodzisz.Zozumialem ze trzeba odzczuwac przyjemnosc z tej ''podrozy''a nie mysclec tylko jak zdobyc mete.Zrozumialem ze lepiej udzielac rad tylko w dwoch przypadkach:1.jak ktos sie o cos pyta.lub od nich zalezy czyjes zycie.Zrozumialem ze in mniej czasu zmarnuje zdaze zrobic wiecej.Tydzien przajazni. Pokaz przyjaciolom ze myslisz o nich .Wyslij ta wiadomosc do wszystkich nawet jesli mialoby to oznaczac ze ktos juz ja do ciebie wyslal .Jesli wiadomosc do ciebie powroci to oznacza ze masz wielu przyjaciol.Jesli wyslales wiadomosc wcisnij klawisz f6 zobaczysz co sie stanie, niemozliwe a jednak realne powodzenia.wysli 15 osobom w przeciagu 143 minut potem wcisnij f6 i imie osoby ktora cie kocha pojawi sie duzymi literami ,robi wrazenie dlatego ze jest prawdziwe. E allora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna Polka o jasnych włosach i oczach może faktycznie stanowi dla nich jakąś tam egzotykę, ale myślę że w obecnych czasach już tak ich nie zadziwia :) Teraz ludzie sporo podróżują, Polki i inne słowianki to u nich codzienny widok, zatem zdążyli się już przyzwyczaić. Z resztą tam jest tyle lachonów w kurortach, że jeśli nie jesteś jakąś mega seksowną, wybitnie zgrabną i piękną z buzi dziewczyną, to raczej wtopisz się w tłum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A daj spokój ja od jednego Włocha w Niemczech się ogonic nie mogłam xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×