Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tanita2626262

Jak często na fitness?

Polecane posty

Gość gość
Gdybym miała więcej czasu (tj. pracowała mniej) to bym chodziła codziennie, weekendy mam najbardziej zawalone pracą, wiec wtedy nie chodzę, ale tak to pn-pt z ewentualną przerwą 1-3 dni w jednym tygodniu w miesiącu na regenerację/okres i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś był wzór na "złoty środek": 3*30*130 3 razy w tygodniu, po minimum 30 minut, podnieść tętno do co najmniej 130 uderzeń serca na minutę jeśli chodzisz teraz dwa razy w tygodniu to uwierz, że gdy dorzucisz trzecią wizytę zobaczysz różnicę co do przerw to nawet w zajęciach fitnesowych są elementy różnych ćwiczeń- a to brzuszki, a to pompki lub jakieś wariacje na ich temat, przysiady i tak jak brzuch możesz katować codziennie, tak ręce i nogi powinny mieć dzień przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta 4u
Ze sportem - jak ze wszystkim w życiu, czyli z umiarem. Jeśli jednak codziennie ćwicząc, czujesz się dobrze, wydaje się, że nie ma przeciwwskazań, byś miała wprowadzać jakieś ograniczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MihrünnisaSultan
Chyba tak 3x w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym mogla chodzic codziennie, ale teraz przez sesje musiałam troche ograniczyc do 2 razy w tygodniu i tak staram sie w domu jeszcze cos robic, ale to nie to samo. Jak chodzę do Saturn Fitness to wszystko jest, jest trenerka, z którą można pogadać, jest dużo sprzętu, są fajni ludzie i przede wszystkim fajne zajęcia fitness, na których się nieźle wyładować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja staram sie chodzic przynajmniej 3 razy ale nie zawsze sie udaje, a czasami nawet pojde 4 razy ale to zalezy czy jest sesja czy ferie. W Saturn Fitness mam o tyle fajnie że jak za karnet studencki płacę 69zl to nie jest to dla mnie duze ryzyko finansowe jak nie pojde na trening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;) teraz są duże przezeny na pakiety wiec dobrze skorzystać z okazji i samemu sie przekonać. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się zawsze systematycznie ćwiczyć dwa razy w tygodniu na więcej po prostu nie mam czasu ani siły. we Wrocku jest mnóstwo fitnesu, ale moje ulubione mce. to gimnazjum przy Jeleniej inst.ma bardzo urozmaicone ćwiczenia. Albo raz aerobik i raz yoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ćwiczę trzy razy w tygodniu. nie mam tyle czasu, aby codziennie chodzić na siłownię, dlatego korzystam z Lionfitness. interesująca platforma, a udało mi się dzięki nim zrzucić już 3,5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówi się że człowiek powienien przeznaczać na aktywność fizyczną minimum 30 min 3 razy w tygodniu. Możesz np. chodzić na swój fitness 2 albo 3 razy w tygodniu i do tego dorzucić coś innego, np jazdę na rowerze, tenis albo taniec. Po prostu rób to co sprawia Ci przyjemność i staraj się zachować minimum aktywności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pycia121
ja tam chodzę 2 razy w tygodniu na takie mocniejsze plus jeden joga lub stretching. regeneruje się w saunie tez 2 razy w tyg, ale nie w te, ktore mam mocniejsze cwiczenia :) czego sie nie robi dla urody :) dodatkowo oczywiscie staram sie trzymac dietkę, no bo trzeba dostarczac dobrej energii organizmowi przy cwiczeniach :d no i IQacai, zeby wszystkie witaminki były uzupełnione plus zeby sie tłuszczyk szybciej spalał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4-5 x w tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sport ma sens ale na swiezym powietrzu bo przeciez chodzi o dotlenienie organizmu.Jesli ktos trenuje w domu albo na silowni to korzysta z klimatyzacj- zdrowa nie jest- albo wdycha dwutlenek wegla wydychany przez innych uzytkownikow. Miesnie beda ale czy napewno zdrowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wczoraj byłam po raz pierwszy ale na pewno nie po raz ostatni bo bardzo mi się spodobało!Super, że koleżanki doradziły mi ciuchy z rough radical bo czułam się w nich mega komfortowo. Muszę zamówić sobie jeszcze od nich stanik sportowy bo pewnie też fajnie by się w nim ćwiczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×