Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paniwładca25lat

czy są jeszcze normalne dziwczyny w

Polecane posty

Gość Paniwładca25lat

wieku 20-29 lat bo chyba nie,przez ostatni rok umawiam się z różnymi dziewczynami i żadna nie jest normalna,dla jednych byłem poradnia psychologiczno-psychiatryczną,dla innych chodzącym wibratorem,jedne obgadywały swoje koleżanki(zawiść sic),inne były nudne bez żadnych zainteresowań(no qrwa jak tak można marnować życie na żarcie, spanie, prace i nic po za tym).sam nie jestem ideałem ale moje oczekiwania nie są aż tak wygórowane. Jako chłopiec zawsze myślałem że moja przyszła zona będzie delikatna,wrażliwa,mająca dobre serce dla ludzi,interesująca się światem. Chyba muszę zejść na ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah nie wiem gdzie te normalne dziewczyny, no i zgadzam sie z założycielem tematu, jak są jakieś normalne gdzieś tam to dajcie namiary na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskala
hmm ja mam 25 ale jestem raczej pozytywnie pokręcona :D wszędzie mnie pełno, cały czas jestem w ruchu i ostatnio zajmuję się spełnianiem swoich marzeń i robię rzeczy, które zawsze chciałam robić ale nigdy mi nie wychodziło. może przez znajomych poznasz kogoś wartościowego? dodam że jak człowiek szuka szuka i szuka to złośliwy los płata mu figle. a jak przestaje szukać to nagle bum - sama się znajduje druga połówka good luck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×