Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszka..,

Wstydzę się, że dziś zjadłam ...(wpisujcie się!)

Polecane posty

Chipsy.. jakieś 250 kcal. ;( Mam problemy z podjadaniem, utrzymywaniem diety i stworzyłam dla siebie swego rodzaju terapie tu. Może ktoś dołączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andalusska
2 kanapki ciemnego pieczywa z masłem i pomidorem małe monte gorący kubek pomidorowa szklanke zupy jarzynowej duszona papryka z poledwicą sopocką i jestem dalej głodna hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj dupy pokis mloda
nie ma nic gorszego niż wyrzuty sumienia, też się ciągle obwiniałam, aż dostałam skierowanie do psychiatryka , ale w szpitalu powiedzieli, że nie muszę się kłaść bo nikogo nie zmuszają... mniejsza z tym skierowaniem, którym się tak chwalę, mam nadzieję że chipsy dobre były, a napisz o jakim smaku? i ile ważysz na jaki wzrost ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj dupy pokis mloda
no i dzienne zapotrzebowanie na kalorie to 2000kcal , więc żeby przytyć musiałabyś zjeść ponad 8 paczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastafarianka reatywacja
grzybową, grzybowa to zuoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O smaku keczupowym, średnia paczka, 58gramów.... cheetos'y ... Ważę 61 kg na 173 cm. I mam wilczy apetyt, gdy jestem w pracy (zajadam nudę), w domu nie jem wiele, i kalorycznie też nie. Ważyłam już 59, jednak złamalam się. Niby może to mięśnie, bo staram się ćwiczyć.. .Znacie jakąś receptę na wyszczuplenie pupY? Bo uda ok, tylko te pośladki;//// i jeszcze rozstępy po tabletkach..ehhh masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podstępna kuciapa
Wstydze sie, ze dzis nic nie zjadłm. Jestem chora i od rana nie miałam siły wstać z łóżka, a jak wstałam, to zaczęłam wpierdzielać leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj dupy pokis mloda
dziewczyno, ale ta waga na ten wzrost jest idealna, więc powinnaś się nie odchudzać , tylko utrzymywać wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sama nie wiem.. nie chcę drastycznie schudnąć, to nie tak.. chcę zdrowo wyglądać, i mieć ładne ciało.. a nie obwisłą dupę;////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę ładną pupę;(.. bo jestem nieproporcjonalna, talia osy, mały biust i 92cm w biodrach, łydki tez za tłuste... Znacie jakies ćwiczenia skuteczne?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj dupy pokis mloda
ja jestem od ciebie wyższa o 3 cm i jak się rok temu zaczęłam odchudzać, a waga spadła mi do 52 kg! z 65 ze stresu, to okres mi się zatrzymał, popadłam w nerwicę i przez to dostałam te skierowanie, o którym wspominałam, nie ma co się odchudzać, jak ma się dobrą wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczesniej biegałam, teraz czasu nie mam.. Ćwiczenia wieczorem... Czasami rano.. ale od nich mięśnie mi rosną a tłuszcz z dupy nie schodzi .Co myślicie o orbitrku? Warto kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj dupy pokis mloda
ja tam ćwiczen nie znam, chodzę na taniec brzucha, jeżdżę na rowerze i chodzę na basen, i ważę trochę ponad 60 kg, tyle , że ja proporcjonalna jestem, to jest ok, ty też się na coś zapisz, to utrzymasz wagę i wyrobisz kondycję i przy okazji poprawisz sylwetkę, grunt to dobre odżywianie plus wypoczynek(8 godzin snu) i ćwiczenia fizyczne, zapisz się na coś co polubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastafarianka reatywacja
skakanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem zdrowo i wcale nie mało ,tak myślę. Więc bilans dodatni! A znacie jakies skuteczne cwiczenia które można w zaciszu domowym wykonywać? W skakankę zainwestuję, może wreszcie naucze się porządnie skakać;DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś : 8:00 3 kanapki z miodem, chleb biały 11:00 Jogurt 150kcal 12:00 chipsy 250kcal;/ 14:00 obiad, kurczak w śmietanie z kopytkami I planuje dzis nic już nie jeść:(((( bo dołuje mnie ta dupa.... może wstawię wieczorem zdjecia, jednak mówie od razu, dobrze to nie jest;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlopak ....
Nie masz silnej woli. Gdybys dluzej przebywala na diecie, to z czasem juz stracisz ochote na smakolyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy za specjalnie nie szalałam za słodyczami. Ostatnio -tragedia.. Ahh ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj grzeczna, tylko że jadłam ok 19... ostatni posiłek, buuu ale to przez mój rytm dnia;/ Dzis baaaardzo grzeczna ;-) Jak na razie! Widze, że ktoś załapał po co ten temat założyłam ,witam;-) Lubie grzanki, jednak ograniczam.... ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 300 kcal ?
2 kawy (4 kcal) jogurt activia z platkami (181 kcal) 2 kromki chrupkiego z serem (87 kcal) czyli 272 kcal mam dziś do dyspozycji jeszcze 28 kcal, czyli dwie marchewki :) i niczego się nie wstydzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstydzę się, że wczoraj zjadłam 2 cheesburgery z McDonalda (600 kcal) :-/ ale wiecie co? Było pycha! :D PS: To była dla mnie mała nagroda za osiągnięcie założonego celu :P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadłam mniej: ok. 1300-1500 kcal dziennie (przy aktywnym trybie życia-ćwiczyłam 3-5 razy w tygodniu). Dieta bogata głównie w białko. Jadłam też warzywa (gotowane i surowe). Starałam się jeść regulanie, a 3-4 h przed snem nic już nie jadłam. Piłam ok. 3 l wody dziennie i kawę zastąpiłam zieloną herbatą. Na początku trochę źle się odchudzałam, bo czasem po 16 nic nie jadłam i czułam głód, ale m.in. dzięki kafeterii zrozumiałam jak proawidłowo się odżywiać (np. posłuchałam rady Neit :D "żeby schudnąć trzeba jeść"). Teraz moim celem jest utrzymanie tej wagi i pozbycie się skórki pomarańczowej. Powodzenia życzę tym, którzy się odchudzają. To da się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssfsa
Wstyd mi, że zjadłam chyba z 10 gum do żucia Winterfresh lemon ice. Miałam je ograniczać, ze względu na te wszystkie słodziki i chemiczne dodatki, ale jak już zacznę, to nie mogę się powstrzymać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×