Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qwer

gdzie dzwonic.sanepid?zus?by ja usrać!

Polecane posty

Gość qwer

czesc prosze pomozcie mam problemy z kierowniczka,juz nie wytrzymnuje i w poniedz.daje jej wypooiwedzenie,na poczaqtku bylo ekstra a teraz nie moge sie malowac do pracy ani czesac wlosow ladnie bo nibyuyy chce sie przez to szefowi podobac(ktorego widzialam zaledwie 5 razy)mam meza dziecko i ja na glowie dzisiaj jak sie nie umalowalam bo mi nie kazala to przy szeefie wyzwala mnie od lumpierciar zołz itd jestem na upragnionym kierunku bhp szkola nie przeszkadza mi w pracya ona powiedzioala ze albo rzuce nauke albo mnie zwolni to chyba jakis mobing siedze po 10 godzin na 1/2 etatu dziewczyna przedemna byla tak samo traktowana,wiec moje pytanie kieruje gdzie moge sie udac zeby ja zniszczyc napewno zus bo od stycznia nie mam skladek oplacanych,,napewno sanepid ktoy mieli w styczniu na 6 tys kare i gdzie jeszcze mam zadzwonic to bedzie moja zemsta za to wszystko mam nadzierje ze jej zamkna ta bude prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotttkkka
hm zapomnialam jak to sie nazywa... aaa inspekcja pracy przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwer
oooooo wladsnie dzieki za podpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotttkkka
luz. jakby mi ktos powiedzial, ze mam sie nie malowac... tez bym sie wkurwila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwer
ze niby szczyce sie autem no starym 13 letnim fiatem i mam jezdzic rowerem do pracy a nie samochodem co kogo to obchodzi, ze jak znajdzie osoby madrzejsze od nas to nas pozwalnia.tylko jak ja tu jestem to przewnielo sie juz 19 kobiet!!dzien bez slowa kur***wa szybciej ja pier****ole co za tumoki to juz przesada ale corka idzie do szpiotala za miesiac to powiedziala ze ma sama jechac i tam sama zaostac a ma 4 latka bo ona mi wolnego nie da,wiec na ten okres juz bede po wypowiedzeniu,wiec w nosie ja mam ,i co mam dzownic do tych instytuvcccji i co im mowic ze mja ta i ta firme skotrolowac? myszy lataja miedzy nogami, to dzial spozywczy wszedzie plesn to ja lyzka pozbiera i do klienta idzie dzisiaj jej sie wylala ropa na produkty spozywcze smierdzialo nieziemsko a dala to klientowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka 3456789
Ja co dobrze radzę pozbieraj dowody jakieś nagrania co kolwiek. Pamiętaj,że współpracownicy raczej ci nie pomogą ,bo będą bali się ,że stracą pracę. Postaraj się nagrać choćby telefonem kom. sytuację kiedy kierownictwo przeklina na pracowników lub robią coś czego robić nie wolno napisz jeszcze gdzie pracujesz restauracja,biuro ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka 3456789
Więc praca przy jedzeniu rób zdjęcia telefonem kiedy tylko zobaczysz mysz lub brud co kolwiek.To ci się vardzo przyda pozbieraj jak najwięcej dowodów to jest bardzo ważne bo bez tego nic im nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwer
produkcja spozywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwer
tyle myszy ze mozna sie poprzerwacac o nie,dzisiaj patrze w jednym produkcji spozywczym jakies dziwne plamy i na kolejny m rowniez weszlam tam ponownie at am myszy to zarły zostalo to zapakowane i do klienta,ostatnio zegarek wpadl do jeden maszyny wiec wirnik go przemielil i wiedz ze gdzies w jedzeniu napewno sladowa czesc jest a co do telfonow to przed wejsciem na chale jestesmy tak sprawdzani nie wiem czy to legalne ale tel przenosze w gatkach bo mam corke chora wiec roznie musze miec tel przy dupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×