Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamy

opinia nt. sali weselnej "Gabryś" - WLKS w Siedlcach

Polecane posty

Gość gość
Ja również byłam na balu sylwestrowym 2012/2013 i zgadzam się z opinią na temat jedzenia. Niesmaczne, nieświeże i źle wyglądające. Nie polecam tego lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzczywiście jedzenie do bani :/ też byłam na sylwki 2013-2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Gabriel to oszust. Udaje wielkiego Pana a jak ktoś już napisał wystaje mu słoma z butów. Nie warto u niego robić żadnej imprezy. Byłem gościem na imprezie. Nie umie się zachowac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadłem bez smaku, bo byłem świeżo po imieninach Żony, ale polecam makaron z polewą z mięsa mielonego! Łatwo się połyka i łagodzi zapach alkoholu! Krewetek raczej unikajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja również nie polecam tej sali. Znam właścicieli i wiem jak tam jest. JEDZENIE Z ZAMRAŻARKI ! można sie zatruć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy osoby które były na sylwestrze w tej sali mogłyby się wypowedzieć ? co jest w cenie ? alkohol samemu się przynosi ? jaka była średnia wieku ? czy stroje to tylko garnitury i suknie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam nikomu sali "Gabryś" ,byłem z żona w ubiegłym roku na sylwestra do bani ,jedzenie śmierdzace , popijaliśmy wódką ,a sam szeryf czyli cały właściciel to kłamczuch .Zapewnia wysmienita zabawe , wielkie obietnice ,a po przekroczeniu progu sali czar pryska !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając powyższy wpis nie uwierzyłabym ,gdybym sama się nie przekonała .Byłam na Sylwka 2013/14 ,żarcie było do niczego , polane jakimiś śmierdzącym sosami a do tego nieapetyczne osobiscie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nervosio
Sylwester 2014/15 jedzenie ok. obsługa ok. a jeśli ktoś za te pieniądze spodziewa się HGW czego to współczuje , warte zauważenia jest to że jeśli przy stole nie ma nikogo to natychmiast pojawia się hostessa która pilnuje stolika do przyjścia pierwszego biesiadnika. w skali od 1do10 daje mocne8 . muzyka za głośna ... ale jak zagrali Queen ....wybaczam ... PANIE GABRYŚ GRATULUJE NIE MASZ PAN SIĘ CZEGO WSTYDZIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balowicz
Para sylwester 14\15 jedna wielka masakra !! Jedzenie dobre ale jedna z kelnerek o męskich rysach twarzy chyba dawno mydla i maszynki nie widziała. Busz wystawal spod pach a smród byl niewyobrażalny. Panie Gabryś wygoli pan jej te kudly i umyje pachy albo wyśle do fryzjera!!! Chyba nazywała sie Emilka. Zespól ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czytam jakie głupoty wypisujecie o sylwestrze 14/15 to mogę być pewnym , że jesteście znajomymi albo sam Gabryś sobie smaruje. Zespół jak zespół 4 liter nie urywa , poprawnie grali , ale co do jedzenia to masakra , zero wyglądu , smak kiepski, zgodzę się co do kelnerki, chyba za długo były w pracy bez dostępu do wody i mydła. Ale cóż za taką cenę to nawet spoko, choć nigdy więcej tam nie pójdę i nikomu nie polecę tego miejsca. Najgorzej odstraszył nas smrodek po wejściu na sale , czuć było nieprzyjemny zapach potu i stęchlizny. Dobra co tu będę więcej pisał są lepsze a nawet DUŻO lepsze bale w tej albo minimalnie wyższej cenie. Pozdrawiam wszystkich, za rok na pewno będę bawił się o 100% lepiej bo w innym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw skrobidupo jeden z drugim szukasz gdzie najtaniej ,żeby zaoszczędzić parę złotówek, a potem rżniesz wybrednego grafa z portfelem wypchanym baksami ... puknij się . Były bale po 600 z wolnymi miejscami, było iść i nie stękać, a i tak nic ciekawszego byś nie wypatrzył. Panie Gabryś za tę kasę było o wiele za dobrze. Szacun. Malkontentów nigdy nie brakowało. Rób Pan swoje i tyle. Ja byłem zadowolony. Za rok przychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie to, że gumolit na podłodze się zwijał i czuć było starociem z sali to spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem zobaczyłem , pobawiłem się i mogę powiedzieć , że jestem trochę rozczarowany co do jedzenia , bo wyglądało jak stare i porozwalane, a co najgorsze trafił mi się brudny widelec ;/ Pozdrawiam Krzysztof.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek bartek
Brudny widelec to nic ale mi pod talerzem z gorącym daniem trafila sie guma, a moja żona robiąc sobie kawe natrafila na niedomyte filiżanki. Również pozdrawiam Bartek z żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem na sylwku 2014/2015 i szczerze mówiąc zgadzam się z każdą negatywną opinią, jedzenie do niczego, menu jak z kosmosu tylko nie ma nic wspólnego z rzeczywistością jaką się zastaje na stole. Każde danie podane jest w tak małej ilości że w domu na imprezie jest większa zastawa;) tańcząc z żoną coś kopało nas w nogę. I co z tego że lokal jest ogromny i dość ładny?! Jak nie ma nic wspólnego z opisami właściciela , bo wrażenie robi TYLKO ogólny wygląd i to na zdjęciach. I również nikomu NIE POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowna konkurencjo. Wymyśl inteligentniejszy sposób na negatywne opinie. Sporo spraw mocno odbiega od prawdy. Na balu sylwestrowym np. nie było nikogo o imieniu Bartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre, dobre. :) wlasciciel nawet nie pamieta kto byl, widać ze mu sie parada z kieliszkiem udala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZnanyprzezwłaściciela
Byłem z dziewczyną na Sylwestrze 2014/2015 co tam zobaczyliśmy to była kpina ze strony właściciela. Nie było dopracowana estetyka na stołach. Pierwsze danie rosół z kulkami mięsnymi to porażka (nie doprawione), filet z kurczaka nie estetycznie podany i zbyt ostry. Właściciel chyba ma wysokie mniemanie o sobie ,bo się chciał odróżnić nawet przy stole, a kelnerki zaznaczam nie wszystkie chyba prosto z ulicy.To co było napisane powyżej to potwierdzam i w pełni się z tym zgadzam...Nawet jeśli to była niska kwota zasranym obowiązkiem właściciela jest zrobić wszystko profesjonalnie, a niestety nie było nawet za niską ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert z żoną
Jakoś Pan Gabryś już sobie nie słodzi ... Byłem na dansingu , pierogi do wódki i barszczyk to porażka , lepiej brać 10 zł więcej i dać coś normalnego ... Haha , a Dj :P Pozdrawiam :) Nie spodziewałem się że szef nawet będzie puszczał muzykę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To więcej nie przychodź. Nie dla Ciecie imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćSiedlce
Nie ma to jak wyzywać klienta, brawo Panie Gabrielu Pęda! To powinno trafić do gazety. Wypisywanie sobie pochwalnych komentarzy a jak ktoś napiszę , że coś mu nie pasowało to ostry hejt ze strony właściciela. Poziom Pana wypowiedzi można porównać do chamka nowobogackiego , który myśli , że jest Panem świata. Pozdrawiam , miałem iść na ostatki ale natrafiłem na tą stronę , a tu syf i klops...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma już miejsc prosze Pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź Pan Gabriel 10 czy 20 zł. więcej, ale niech te pierogi będą zjadliwe, bo i obsługa nie pasuje do tej sali, a samym szpanerstwem nic Pan nie zdziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedzenie do banki .Własciciel nie może znesc krytyki a to weź się pan do roboty a nie tylko umiesz słodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pasuje - nie przychodź. Są tacy którym pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczyt buraka i prostaka podsumowanie wypowiedzi szanownego właściecielka który nie potrafi znieść krytyki, podziwiam ludzi którzy tam chodzą, jesteście szaleni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystrój 0 , dobrze , że ta szabla nikomu na głowę nie spadła. Polecam wieczorki taneczne u Anny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam na sylwestrze i jedzenia malo,niezbyt dobre,takie na odwal,jednak jak bylam na weselu to bylo co innego,super jedzonko,i jeszcze daja pokoje noclegowe gratis ,wiec sie naprawde oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×