Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tralalalalaaaaaaaaaaaaa

Moje mieszkanie

Polecane posty

Gość tralalalalaaaaaaaaaaaaa
no wiadoo ze ja tez lubie inne, ale trzeba bylo wziac co sie mialo:) to pierwsze mieszkanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze? okropne :D naprawde, ani ładu ani skłądu...jedynie podłoga w pokoju ładna dośc, kuchnia tragicznaaaa wprost, bajzel i chaos Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się podoba:) kuchnia faktycznie malutka i źle urządzona ale w obecnej sytuacji byłabym zachwycona takim mieszkaniem:( że właśnie moja racja jest racja najmojsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie nawet podoba ale wolalbym bardziej z chaarakterem. najwazniejsze ze swoje ja wlasnie tez po remoncie jestem:):) do do kuchni praktyczna rzecza i o wiele ladniej by wygladala gorna szafeczka narozna i zawsze ddoatkowe poleczki, ale ogolnie przytulnie ciasne ale wlasne:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbessssa
jak na pierwsze mieszkanie to super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnioskuje....
kolor scian zmienilabym np na łososiowy. Jest o wiele cieplejszy i estetyczny i fuge w kuchni na podlodze. Żyrandol w kuchni tez aut i ten okropny dywanik z podlogi;-). Poza tym pozdejmuj z mebli z gory te pierdoly co masz postawione, znajdz na to miejsce na dole bo troche to wyglada jak graciarnia;-). Poza tym moze byc. A jak zmienisz to co napisalam to bedzie ladnie:-) Koszt: 1 Farba 2 Zyrandol do kuchni 3 dywanik na podloge zamiast tego brzydkiego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupcie sobie do kuchni jakąś malutką drabinkę, bo bedzie cięzko sięgać tam an górę na szafki po toster czy co tam jeszcze stoi. to prześcieradło na kanapie daje dość ciekawy wizualnie efekt :D tylko popraw bo sie poddarło z jednej strony. ładna podłoga, stolik i firaneczka i śliczny pies :) dobrze rozwiązane TV. nie zajmuje miejsca bez sensu. poprzednia "tajasne" nauka na przyszłość - hasłować nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalaaaaaaaaaaaaa
co do graciarni - no to tu niestety nie da sie za wiele zrobic, poniewaz to kawalerka i nic sie nie zmiesci, stad te rzeczy na meblach:) a co do dywanika:) - dalam za niego 119 zl w Home&You, a Wy mi mowicie ze brzydki:( hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze brzydki, nawet jakby kosztował 500 zł i wiecej :D paskudna kuchnia jest zwłaszcza Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył ;) Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddariaaaa
pies tez brzydki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ten dywanik na zdjęciu wygląda jakby był stary i brudny, a reszta mieszkania dość schludnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam piekne i świetne urzadzone kawalerki ;) pooglądaj sobie magazyny wnętrzarskie, fora, strony gdzie ludzie pokazuja zdj. mieszkań, metamorfozy, wnętrza, dodatki...... Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalaaaaaaaaaaaaa
daria na bank ladniejszy od Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie normalne mieszkanie. Podłoga podoba mi się straaaasznie. Bosko wygląda Na minus wg mnie pufy pod tv... wole jakąś szafeczkę np szklaną na sprzęty, gazety, piloty itp a nad nią wiszący tv Kuchnia mała a więc nie ma co oceniać Prześcieradło na kanapie spoko, tylko żeby było równo założone. Polecam podpinać pinezkami czy czymś żeby się trzymało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalaaaaaaaaaaaaa
brunetka, niestety nie stac mnie na urzadzenie KAWALERKI z magazynu i nie widze w tym najmniejszego sensu:) chce jak najszybciej splacic kredyt i wtedy pomysle o tych Twoich trendach przy wiekszym mieszkanku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddariaaaa
chyba od ciebie dziecinko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnioskuje....
nie sluchaj innych docinek bo wiadomo jak jest na poczatku;-) . Kupuje sie to co jest i to nie jest po naszemu!:-) A dywanik brzydki dlatego ze wyglada jakby byl brudny, zniszczony i stary.....ale moze robi tylko takie wrazenie na zdjeciu;-) Ja polozyłabym albo kolor tego niebieskiego co tak w kaciku masz albo takiego ciemnego fioletu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalaaaaaaaaaaaaa
Catarinka Ale pinezkami do skory?? kurcze moze rzeczywiscie czyms, tylko czym... bo straszne udreka z tym przescieradlem ciagle zjezdza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można urzadzić ładnie, z pomysłem niekoniecznie wielkim nakłądem pieniędzy ;) U ciebie po prostu nie ma nic ładu i skłądu, nie pasuje do siebie. To że mało nie znaczy ze musi być byle jak przeciez. A jak bedziesz miała duże to bedziesz chciała lepiej urządzić bo jest duze?? to jest własni ebez sensu ;) Gdyby nawet mężczyzna potrafił zrozumieć co myśli kobieta... i tak by nie uwierzył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalaaaaaaaaaaaaa
daria dzieciko ode mnie byc moze tez, bo ogolnie on jest zajebisty;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnioskuje....
nie fioletu! CZERWONY:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalaaaaaaaaaaaaa
brunetka hehe , nie dlatego ze duze tylko dlatego ze docelowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pokaż resztę mieszkania, rozumiem że masz mało miejsca, ale ja też mam kawalerkę co prawda 33m ale naprawdę jak się wszystko dobrze zorganizuje to spokojnie można wszystko pomieścić i nie wygląda to na graciarnię mnie osobiści nie podobają się meble w pokoju, kanapa, stolik itd. zupełnie nie mój gust, nie lubię chromowanych nóżek i stolików tego typu co do kuchni to kolor rzeczywiście jest średnio trafiony, kuchnia jest mała a ten kolor jest zbyt agresywny. Dziwi mnie trochę sposób ułożenia płytek na ścianie bo nie współgrają w ogóle z rozkładem mebli, jeżeli nie masz kasy na wymianę całych mebli to może warto zrobić chociaż same fronty. Co do pustego narożnika to mam nadzieję że masz pomysł, plan co tam zrobić i jest to sytuacja przejściowa. Powiedz czy meble w kuchni są nowe czy zostawił je poprzedni właściciel mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalaaaaaaaaaaaaa
pola meble juz takiebyly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×