Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulegly

Klub S/M

Polecane posty

Czy są chętne osoby, zwłaszcza z Warmii i Mazur na organizacje klubu sado masochistycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarmatka
Tylko nie tym tonem, nieudaczniki! Nie zasługujecie na żadną Panią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja jestem grzeczny. No ale nie zmienia to tego że Mazury są wybitnie ubogie pod tym względem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaSie Podszywam
I zas ten ulegly sadomasochista, ktory chce zeby mu kobieta spuscila wpierdol hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spłaszczasz problem. W s/m nie chodzi tylko o wpi...... tylko o uczucie innego rodzaju . Np niewiedza co za chwile się może stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarmatka
Taaak, na topiku nic się nie wydarzy, więc nie ma co marzyć o napięciu i wypięciu :) Eksperymentalnie wcieliłam się w rolę Pani i Panią zostałam. Mam swojego pieska, choć tylko wirtualnego Ku mojej uciesze, satysfakcjonujące doświadczenie. Powodzenia z klubem na Mazurach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sARMATKO A NI KUSIŁO cię PRZEJSCIE W STAN REALNYCH DOZNAŃ? Powiem że u mnie też się tak zaczęło , czyli od wirtualuno trwało to parę lat aż poszło i doszło do realnego spotkania. Stracha miałem przed tym co nie miara kozakiem wówczas nie byłem ale było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarmatka
Ja dopiero zaczynam. Jak było? Milej niż w wirtualu? Bo w nim to chociaż nie boli, można sobie ból wyobrażać. Napiszesz coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No akurat trafiłem na dwie Pani . Powiem szczerze ze nie dotrwałem do końca seansu ale było super i cały czas mnie teraz ciągnie do tego. No i szukam jakiego realu . Jakbyś miała ochotę na pomówienie na te tamat to podaje majla. Nie będę tu pisał o technikach jakie na mnie stosowany by się chyba nabijali Napisze to w majlu jesli Pani chce lleess1972@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarmatka
Posłałam maila. Czekam na wieści!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze dużo kasy, po drugie to jakby taki klub miał wyglądać??? Jeśli tak jak klub, który zdaje się jest w Belgii to trudno byłoby w Polsce to zrobić nie łamiąc prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tilga
jestem chętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tilga
jestem z pomorza. Zrobię z ciebie ułożonego sługę. Chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tilga
będe cię lała pejczem, będziesz chodził na smyczy, oczywiście będę na ciebie lała oraz muj ulubiony numer, to zwalenie kloca na gołą klatę niewolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksksjs
ulegly skad jestes dokladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×