Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiattek19

On mnie nie docenia. Jest mi przykro i smutno :(

Polecane posty

Gość a niech źre kebaby
co się denerwujesz, jak mamusia wróci to i tak mu w dupkę będzie włazić...dlatego ona ma w nosie czy mu ugotujesz bo wie że dożywotnio chińskich zupek i kebabów jeść nie będzie facet cię nie sznuje bo mu za dużo w dupkę właziłaś on cię obrażał a ty jeszcze zastanawiałaś sie jak być miła i jak mu dogodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trompek
o chuj Ci chodzi laleczko? z deka moze i chamski jestem, ale bekanie tolerujesz to kilka brzydkich slow chyba tez? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u bejb
nie... to sie nazywa granie na emocjach.. wysysanie energii.. nie daj sie wciagnac w takie gierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie! on nie mieszka z mama! (trudna przeszłość rodzice sie zdradzali i rozstali i kazde sie wyprowadzilo zostawiajac go z ordzenstwem mlodszym w domu) mama czasem przyjezdza... On nie rozumie iwec kobiet, a mi bylo go szkoda ze taki "biedny" i fakt mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trompek - kto powiedział że toleruje? Nie dobijaj mnie dzis... u bejb - moze chociaz Ty pomozesz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u bejb
i co ? zamierzasz go usprawiedliwiac do konca zycia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trompek
mloda jestes, malo wiesz, ludzie sie nie zmieniaja, a na takich jak Ty pasozyty takie jak On zeruja i korzystaja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u bejb
tu sie musze zgodzic z trompkiem... nie mozesz byc naiwna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mklmkl
glupia jestes, ze mu tak nadskakujesz. Obiadki chcesz mu gotowac na pare dni?:D Faktycznie przeczytaj te ksiazke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u bejb
napisalam juz wczesniej..olej go na jakis czas.. moze doceni, ze cos mu umknelo..a jesli nie to nie warto wiazac z nim nadziei..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trompek
trompek nie taka glupia faceta :classic_cool: olanie nic nie pomoze, znajdzie sobie inna dupencje, swieza, ktora bedzie chciala sie biedakiem zaopiekowac😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u bejb
no niestety, tak typ..pasozyt, wampir energetyczny itp..ale przynajmniej Kwiattek19 bedzie miala spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, do innej nie pojdzie predzej ja go rzuce ale z resztą macie racje, a kij w to ide do wanny sie zrelaksowac przy książce szkoda zycia na przejmowanie sie, bede twarda, mam nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u bejb
trompek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisał ze idzie do baru a ja mu na to "szerokości;) wprawiaj się bo niedługo tylko to Ci zostanie" (jego siostry sie właśnie wyprowadzily i ja tez za tydzien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u bejb
dobrzee mu napisalas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka odkopałam swoj stary temat... byłam z nim jeszcze kolejne 2 lata. i było coraz gorzej, niech to bedzie nauczką dla mlodych dziewczyn!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×