Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiattek19

On mnie nie docenia. Jest mi przykro i smutno :(

Polecane posty

Chyba jednak przeczytam książke "Dlaczego faceci kochają zołzy"... Staram się bo lubie o niego dbac a tu choooj nie docenia mnie :( chyba mam doła.:( a ze na lekach jestem to nawet napić się nie moge.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkowicie sie z toba zgadzam
olej go i nie staraj sie, niech on sie postara troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trompek
pewnie gruba jestes i z braku laku jest z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem gruba ani brzydka, nie pisze tego "chwaląc" się tylko odpowiadam na pytanie, wiedzialam że zaraz ktos mądry tak napisze... jestesmy razem 2 lata. i to chyba ja sie bardziej staram :( owszem jak go o cos poprosze zazwyczaj mi pomoze złota rączka taka ale teraz przegioł... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trompek
na pewno cos jest z Toba nie tak, gdybys byla taka fajna to by Cie dobrze szturchnal i bys grzecznie spala, a nie pisala glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm jak jest u mnie to zazwyczaj ciepły pyszny obiadek pod nos dostaje... Czasem u niego cos tez ugotuje. I jest sam w domu mamy teraz niema, wiec napisałam że moge mu zrobić obiadki na kilka dni żeby nie truł sięsamymi fast fodami jak np teraz je kebaba, i mu móiwe, że moge mu obiadki zrobić (alubie gotować zawsze zachwala, i wychodzi smacznie) a on mi z tekstem: "a ciekawe co Ty jestes w stanie mi zrobić" z taką ironią... no chooj przykro mi.przesadzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trompek nie wypowiadaj się bo piszesz głupoty, on po prostu nie docenia tego ze sie staram. Poza tym jest ok ale to przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u bejb
trompek..ty chyba masz kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upupup mam prawo się "obrazic" za takie cos? Czy ja wymyslam? To po prostu przykład na to jak mój ukochany mnie "docenia..." albo jak zje dokładke to zamiast dziekuje, beknie. no super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trompek
ze tak brutalnie pozwole sobie napisac, chapnij mu dzide, najlepiej jak potrafisz i powiedz, ze skoro tak to niech sam sobie gotuje i obciaga bo Ty idziesz w pizdziet, niech sam sie martwi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u bejb
jak beka to znaczy, ze smakowało... w niektorych kulturach brak bekniecia traktowany jest jak obraza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trompek daruj sobie. mi jest serio smutno. jak mam się zacząć zachowywać??? Kobietki pomóżcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u bejb
olej go na jakis czas.. zacznie sie wtedy zastanawiac, czegoz bedzie mu brakowalo...sam przyjdzie.. oni sa jak pieski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trompek
no z bekaniem to nawet taka menda jak ja nie wyskakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnam juz dawno olac, a mi jest zle kurde jak tak robi i oczywiscie zaraz chce o niego "zadbac" Kobiety to jednak czasem głupie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a strzel mu w łeb
i się nie przejmuj, palant. Daj spokój kobieto, szkoda czasu na denerwowanie sie z powodu idioty. Nie dawaj mu żryć i niech sie w dupe pocałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u bejb
musi zrozumiec, ze zwiazek nie polega tylko na braniu, ale i na dawaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz żre kebaba, ja mu powiedziałam że jak mnie nie docenia to niech coidziennie je fast fody mam to gdzies. to ON sie obraził! brak sił. głupi problem ale jednak się wszystko kumuluje i troche się nazbierało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trompek
po raz kwiatek, jebnij sie w cycki zamiast pisac non stop up :O a po dwa, takie panie jak strzel mu w leb to mocne sa tylko w pisaniu, albo maja tak zryte mordy, ze i tak nikt na nie nie patrzy. predzej jest tak, ze ktos komus mimo wszystko chce dogodzic, niz "strzela w leb"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytaj, bo to stek bzdur. To tak jakby napisać książkę "Kobiety kochają mięśniaków", albo "Brunetki uwielbiają kaszankę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u bejb
a ile on ma lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ku*wa no. a jeszcze mam cisnienie teraz bo mam okres i ostatnio wkurzyłam się o pierdołe i wytłumaczyłam że przepraszam ale mam nerwa bo tedni to On mi z tekstem że ja mam byc zawsze miła!!!! Poznaje chyba Go po 22 latach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 2*latach... Trompek mój temat moge sobie pisac i sie wyzalac jak mam taka ochote przynajmniej mi lzej!!!! A Ty wypierdzielaj stąd bo nie kobieta ;) Od mężczyzn rad nie potrzebuje, przynajmniej nie takich płytkich i prostackich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trompek
tylko samiec zrozumie samca, kobieta nie ma na to szans, ale nie to nie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u bejb
jakies ma dziwne wyobrazenie ten Twoj chlop :/ mamy prawo do zlosci i mamy prawo do tego by walczyc o swoje... dajemy siebie, ale chcemy tego samego w zamian..to chyba proste i tak to funkcjonuje.. a probowalas z nim na spokojnie gadac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory ale jak jestes chamski to ja juz wole sama rozpaczac. jeszcze mi napisał że jak mam focha to on jedzie sie napić. No taaa wykorzystuje fakt zeby sie zabawic chooooj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×