Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dzony93

Po jakim czasie sex?

Polecane posty

Gość Dzony93

Siema:) Dziewczyny, mam do was pytanie: po jakim czasie idziecie z facetem do lozka? Tzn po ilu spotkaniach? Ja mam 17 lat, jetem jeszcze prawiczkiem. Ale niebawem mam swoja pierwsza randke, takze moze cos zdzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusiedusia
Ja ze swoim poszlam na siódmym spotkaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzony93
pusiedusia: Mhm. A ile mialas lat jesli mozna wiedziec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusiedusia
10 więcej od Ciebie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfgsdfs
ja po dwoch miesiach;) ale znalam sie z partnerem 6 lat:) i tak dlugo podchody trwaly:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak na wideo to nagraj
ja z moja obecna kobieta poszedlem do lozka na pierwszym spotkaniu.. tyle, ze poznalismy sie przez internet i dopiero po 3 miesiacach pisania ze soba codziennie sie spotkalismy... no i od razu na nocke i na sex:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla ciebie to seks powienien jeszcze byc tematem tabu wg mnie to najpierw powienienies dobrze oczytac sie w antykoncepcji niz podejmowac pochopnie decyzje o wspolzyciu a potem tego zalowac jak zamiast kopac pilke bedziesz pchac wozek przed soba powiedz mia a twoja partnerka ile ma lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzony93
jak na wideo to nagraj: farciarz:) no ja tez z ta pisze juz jakis czas, moze z tej maki bedzie jakis chleb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzony93
-MARTINI-: 18, rok starsza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i myslisz ze ona bedzie zainteresowana seksem z mlodszym od siebie nie doswiadczonym chlopcem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzony93
-MARTINI-: oj tam, rok w ta czy w tamta nie robi roznicy, juz nie przesadzaj:P a czy bedzie, czy nie to czas pokaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzony93
-MARTINI-: Poza tym ona tez jakiegos tam wielkiego doswiadczenia nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do książek dzieci, do książek
a nie o sexie myślicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzony93
ksiazka nie zajac, nie ucieknie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzony93 no dobrze a p[owiedz mi szczerze jak dojdzie do zegos miedzy wami i jak sie nie spelnisz bo wiesz czasem jest tak ze moglbys nie doniesc swoich polemniczkow do niej i co wtedy bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzony93
-MARTINI-: "czasem jest tak ze moglbys nie doniesc swoich polemniczkow do niej". Nie rozumiem tego zdania, napisz jeszcze raz jakos tak bardziej zrozumiale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi o to ze to co powienienies zrobic w srodku zrobisz tuz przed wejsciem w nia rozumiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzony93
-MARTINI-: Aaaaaa ahahaahaha, czaje czaje:) watpie zeby tak bylo:P a jezeli nawet, to trudno:P owszem, spale sie ze wstydu, no ale swiat sie przez to nie zawali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jak to jest bo moj facet tak wlasnie mial ale jesli dziewczyna jest wyrozmiala to da ci buziaka i powie ze nic sie niestalo i sprobujecie jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdjfsjdjj
Oj dziecko, dziecko... Ja pierwszy raz poszłam do łóżka z facetem, z którym spotykałam się ponad rok i to codziennie prawie. Miałam wtedy trochę ponad 18 lat :f. Na moje to nie ma szans, żeby Ci "dała" na pierwszej randce, bo dziewczyny w tym wieku mają tendencje do myślenia, że seks jest wyjątkowy i chcą go przeżyć z wyjątkowym mężczyzną. Niektóre uważają tak cały czas, a większość się rozczarowuje poziomem intelektualnym oraz możliwościami seksualnymi przeciętnego Polaka i szukaj dalej. Na studiach wiedzą już, że faceci to świnie, które można wykorzystać ewentualne nie na jeden numerek jeśli było przeciętnie lub dwa jeśli było nieźle. Moja rada - szukaj wśród starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzony93
-MARTINI-: ona jest raczej wporzadku, mysle ze zachowa powage:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzony93
gfdjfsjdjj: no co Ty, starszej nie dam rady poderwac:P bo niby czym mam jej zaimponowac:P takze odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedemnastolatku, lepiej zajmij się czymś ciekawszym a nie sexem, za młody jesteś na takie figle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzony93
donkapatke: gadasz jak moi starzy:P a moze ja chce sprobowac juz teraz? ile mam twoim zdaniem czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzony93
ogolnie slyszalem opinie ze najgorszy jest wlasnie ten pierwszy raz, podobno potem juz z gorki. to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolaty mysla ze seks to jest zabawa nigdy nie wiesz z kim masz doczynienia numerek na jeden raz czy ja wiem czy jest dobry?? skad wiesz kto siedzial w dziurze przed toba i co tam po sobie zostawil ja bym jednak poczekala na ta decyzje na odpowiedenia partnerke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×