Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niebiańska Pokusa

Oglądacie Kuchenne Rewolucje?

Polecane posty

Gość ooooooooooohahahahaha
Ta matka, to jakaś nerwuska, źle to wróży restauracji. A organizacji to tam totalnie brak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam bo lubie
Ellinka to żarcie to chyba na tą promocje,tak mi się wydaje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam bo lubie
o w morde kurczaki rozdają! Ludzie uhahani że za friko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam bo lubie
no ładnie zrobili tą restauracją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooohahahahaha
No, całkiem ładniutko tam teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo :) roślinki każdemu wnętrzu zrobią dobrze :) i takie ładne mieli podwórko, ładnie wybrukowane, czyste - i nie wykorzystywali tego - bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam bo lubie
a ja nie lubię szarego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi szarościami to trzeba uwazać, zeby za ciemne nie były no i trzeba mieć pomysł na ożywienie wnętrza plus dużo różnego światła (a to kosztuje, niestety, cały czas, a nie raz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam bo lubie
no bez kitu, taka wielka weranda i tego nie wykorzystali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi sie juz nzudzil taki blady zolty a jedna sciane mam zielona, te chce zostawic a reszte na szaro pomalowac, tyle ze moj facet nie cierpi chlodnych barw i nie bedzie chcial sie zgodzic na szary :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooohahahahaha
Ewa33 racja, szarości tak, ale do tego dużo światła i ożywienie wnętrza jakimiś kolorami - rośliny, wazony itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghhghhghf
Kumpel do mnie właśnie do mnie dzwonił. Typ robi w TVN przy produkcji tego programu. Był w tamtym rejonie w prywatnych sprawach jakieś 3 tyg po nagraniu i postanowił wejść i zjeść. Podobno obsługa i wymysły kulinarne wróciły do starej normy. Dalej na zasadzie najpierw kotlet potem zupa i trzy osoby sie naradzają kto ma zanieść do stolika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam bo lubie
Tam w restauracji dużo i duże okna były,więc z tą szarość akurat trafili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie mam ściany bladożółte, bananadream, do tego dużo naturalnej zieleni i jasne drewno (meble) i nie sądzę, żeby mi się to znudziło lubię mieć jasno, delikatnie i ciepło wokół siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz tez mam kilkanascie kwiatkow melbe chyba olcha (nestety 2 szafki maja niebieskie fronty:o), jedna zielona sciane ktora by zostala. generalnie na tej scianie stoi sporo mebli i drzwi wiec nie sadze, zeby ten szary przytloczyl pokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam prawie żadnych kwiatków w pokoju, muszę kupić. :) jeden pokój mam bardzo ciemny, bo na ciemno pomalowany i meble wenge. macie pomysł jak go ożywić oprócz światła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, skoro ściana nie będzie wyeksponowana, to może nie przyciemni za bardzo wnętrza niebieskie fronty pasują do szarego tylko uważaj na odcień, weź najjaśniejszy, jaki znajdziesz koleżanka kiedyś wymyśliła szary-grafit do toalety... ale się uśmiałyśmy... wyszło jakby właśnie wybetonowała sobie wc :) i jeszcze trudno było to zamalować czymś jaśniejszym... makabra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh u mnie na m^2 przyp-ada jeden kwiatek :D jak masz ciemne sciany i ciemne meble to ciezko bedzie go rozjasnic i ozywic. ja bym pomalowala jedna ze scian na jasniejszy kolor i np jasne zaslony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebiańska pokusa - duże jasne powierzchnie podłączyć, czyli np. narzuta na łóżko/kanapę, zasłony, dywan, obrus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sadze, ze nie ebdzie przytlaczac, zielona sciana jest dosc zywym kolorem poza tym w oknach mam bambusowe rolety, kolorowe doniczki, mysle, ze nie bedzie zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×