Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iza454545

Vibrujący motylek czy można w nim tańczyć?

Polecane posty

Gość iza454545

Bardzo prosze o opodwiedź, chcę zakupić motylka i zaskoczyć mojęgo męża dając mu pilota, chce go załozyć na wesele. jeszcze go nie kupiłam i nie wiem czy bedzie wygodne podczas chodzenia czy tańczenia, prosze o odpowiedź, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza454545
kobitki no żadna nie używała, kurde muszę się szybko decydowac bo impreza za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omatkoicórkoisynu
a co to takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooohahahahaha
A ile to kosztuje? bo jestem zainteresowana, brzmi obiecująco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooohahahahaha
normalnie, ona będzie tańczyła na imprezie, a przy niej będzie mąż, będzie ją trzymał jak na smyczy. Skąd wiesz, że to nie żaden gang bang ta impreza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza454545
kosztuje niewiele, okolice 100zł, znalazłam jeden bezprzewodowy, tzn zdalnie sterowany, tylko oprócz wibratorka ma małego peniska i chyba będzie za duży i za cięzki, zeby go ta utrzymać. Jest tez fajny motylek, malutki i chyba go kupię tylko ma pilota z przewodem, ale nie ma małego peniksa i będzie lepszy na długa noc..., no cóz widzę, ze nikt tego nie używał? proszę o kogos radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza454545
...i jeszce jedno, motylek jest mocowany na takich paskach, prawie jak stringi czy one dają rade czy trzeba dodatkowo założyć (jak sugerował ktoś wcześniej) normalne figi, lub stringi(preferuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooohahahahaha
fajna sprawa, chyba sobie kupię, ale rzeczywiście żadna Kafetarianka tego nie używała, bo coś cisza tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza454545
temat niby podobny, ale ja nie chce żadnego jajeczka tylko motylka, on stymuluje łechtaczkę, nie chce chodzić czy tańczyć mająć coś w środku, może innym razem, własnie opinie odnośnie jajeczka znam i są różne, natomiast stymulacja łechtaczki to najlepszy sposób, można kupic też wibrujący majteczki ale są bardzo drogie, dlatego chyba zdecyduje się na motylka, ale proszę niech ktos się wypowie kto tego używał publicznie, czy da rade to nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooohahahahaha
Foczka, a włącz sobie Kaczora Donalda na video.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza454545
jak temat nie interesuje, to się prosze po prostu nie wypowiadać, nie każdemu musi się podobać, niektórzy lubia urozmaicenia niektórzy wola bronić krzyża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza454545
jednak nikt mi nie pomoże, lipne to forum niestety, niby wszyscy tacy doświadczeni, a tak naprawde to tylko potrafią pisac kupe wulgarnyc rzeczy, ale coż pozdrwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka prawda, iza, 90% ludzi tutaj to zgrywusy i patałachy, a Ci normalni niestety nie mogą się przebić przez ich głupotę i najczęściej zostają nie zauważeni. O motylku niestety nic nie wiem, także nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza454545
dzieki za rady, jak swypróbuje dam znać, widać nikt tego nie używa, hehe, a szkoda. Pizdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMi1981aaa
Ja używam od kilku miesięcy takiego motylka. To naprawdę coś wspaniałego jest dyskretny czasem zakładam go na zakupy . Podnieca mnie świadomość że ci wszyscy w kolo nie maja pojęcia ze jest mi tak przyjemnie. A orgazm jest rewelacyjny porostu odpływam. Z reguły kucam przy pólkach ostatnio podeszła jakaś sklepowa i zapytała czy mi coś jest powiedziałam ze zrobiło mi się słabo ale już jest oki. Kiedyś miałam go w pracy byłam sama w biurze miałam 6 orgazmów przez 8 godzin. Polecam zdecydowanie. Ale jajko wibrujące też jest świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×