Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zreeezygnnoowana zakupami

gdzie kupić ZWYKŁĄ BIAŁĄ BLUZKĘ JAK TA Z LINKU ? -proszę o odp !!

Polecane posty

Gość zreeezygnnoowana zakupami

http://img.szafa.pl/uploads/clothes/c0/d3/d18/3165064/thumb_1281781510.jpg przepraszam za małe zdjęcie i jakośc ale nawet w googlach nie umiem takiej poszukać :o Szukałam w sklepach w centrach handlowych ale w żadnej nie było zwykłej białej (bez napisów i nadruków) koszulki z dekoltem w rozsądnej cenie. Czy któraś z Was widziała w jakimś sklepie taką bluzkę ( do 40zł, bo w Cubusie co prawda były ale po 59.90 :o )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
ja kupiłem wczoraj na ciuchach z metka jeszcze -georga- za całe 4,50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
kupiłam miało byc.a szukałam w sklepach bardzo długo-a tutaj zupełnie przypadkiem ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palos Park
Na 100% w reserved są, ale nie pamiętam czy biale wlasnie. Poszukaj w Orsay i HM tam sa takie zwykle tshirty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno na bazarku będa takie
ja bym ci radziła przejść sie na jakiś bazarek tam na pewno znajdziesz. bo co jak o, ale takiej zwykłej bawełnianej "szmatkowanej" bluzeczki W hm albo gdzie indziej za prawie 100 zł w zyciu bym nie kupiła. na bazarku na pewno znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie 3, bo są świetną bazą :) Jedną mam z esprite'a, ok 35zł, a dwie pozostałe to lumpeks - next za 3,5 i new look za 6zł (trafiłam na dzień, że wszystko o połowę taniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa123a
ja ostatnio zaczełam kupować na tzch.pl towar mają taki jak na allegro ale 2 x taniej ;) i szybsza wysyłka ;) no ale to z chin, ale gatunek i jakość są bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne i niedrogie bluzki znajdziesz na cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/, to fajna porównywarka cenowa, jest tu mnóstwo ofert wielu sklepów internetowych i kupisz dużo taniej niż w normalnych sklepach. Z pewnością znajdziesz coś ciekawego dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×