Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Agniesia8787

jaki dobry peeling do twarzy polecacie?

Polecane posty

Gość kabaratek
Peeling brzoskwiniowy HB, wiem jaki efekt daje na mojej skórze, przede wszystkim wygląda ona zdrowo, ładnie, estetycznie, jest mocno odmieniona. Przede wszystkim skutecznie usuwam zanieczyszczenia. Pewnie na jakość efektu ma również wpływ kwestia naturalności kosmetyku. Pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam ostatnio peeling w klinice zdrowia i Urody (http://www.esthetique.com.pl/). Wybrałam sobie taki ziołowy, z drobinami koralowca i algami, który miał spłycić zmarszczki, ujednolica cerę itd. Wiadomo, że po jednym zastosowaniu nie będzie niesamowitych efektów, ale widać różnicę w napięciu skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
THALASSO PEELING od HB - robi swoje i widać efekty, o ile peeling jest wykonywany właściwie i jak należy. Nie mamy żadnych problemów, cera wygląda zdrowo, normalnie, nie mamy problemów. A ogólnie dobrze wykonany peeling naprawdę działa na cerę zbawiennie, totalnie ją odmienia. Tylko... sama się naczekałam, zanim zrobiłam to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llove
Genialne peelingi ma Efektima, zobacz koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja polecam antymatyczne, a nie mechaniczne, mogą podrażnić buzię. Mój faworyt to tołpa 3 enzymy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do tołpy, to bielenda ma teraz spoko peeling enzymatyczny, jest ciut delikatniejszy od tołpy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mnie dobrze działa właśnie kwas mlekowy. Mam tłustą cerę, więc tylko takie peelingi wchodzą w grę e-naturalne.pl/pl/p/Peeling-AHA-30/1276 i dobrze, że coś takiego w ogóle produkują. Złuszczenie naskórka wyraźne, nie wnika jakoś przesadnie głęboko, więc można normalnie wyjść z domu, a działanie zadowalające. Długo stosuję i tak samo dobrze działa, więc składu nie zmieniają przy zyskaniu popularności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×